Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » ML Klasė (W163, W164)

Naujas pranešimas
Old 2018-11-11, 18:30   #41
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
siunčiausi iš lenku visa rem komplekta berods noweturbo.pl,tik turesi pagal numeri (kuris pas tave ) passirinkt slieka ir krumpliarati pagal dantu skaičiu,beje stringa del nudegusiu kontaktu viduje,plika akimi beveik nesimato,reikia su lupa ,arba testeriu tikrint,dažniausiai kai nudega 3-4 ikala avarini režima... kai surenki visa valdyma kojeles klibejimas buna minimalus.
Taip maciau viska pas juos ten. Bet galvoju gal Kaune yra kas tuom uzsiema ir tvarko

LukasW211 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-11, 18:38   #42
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė LukasW211 View Post
Taip maciau viska pas juos ten. Bet galvoju gal Kaune yra kas tuom uzsiema ir tvarko
kažkur buvau rades bet prieš pusmeti kaina buvo 130 ,su detalemju,viska parsisiust išeina apie 68-70 euru,viena beda reikia litavimo stoteles ir visokiu pliusu,nes kontaktai valdymo aliuminiai ir su paprastais lituokliais niekaip,man bendradarbis (jis kompus perdarineja,tvarko) už litra viskio padare per tris valandas,ten viskas butu nieko ,bet vistiek reikes staro,kad klaidas ištrint,nes kad pastatyt kojele i pradine 0 padeti reikia ijungt degima ir kojele suvaikšto,bet lieka klaidos...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-11, 18:57   #43
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
kažkur buvau rades bet prieš pusmeti kaina buvo 130 ,su detalemju,viska parsisiust išeina apie 68-70 euru,viena beda reikia litavimo stoteles ir visokiu pliusu,nes kontaktai valdymo aliuminiai ir su paprastais lituokliais niekaip,man bendradarbis (jis kompus perdarineja,tvarko) už litra viskio padare per tris valandas,ten viskas butu nieko ,bet vistiek reikes staro,kad klaidas ištrint,nes kad pastatyt kojele i pradine 0 padeti reikia ijungt degima ir kojele suvaikšto,bet lieka klaidos...
Na bandysiu ryt prasiskambineti kas dirba su turbinom. Seip ebay ar allegro jau parduoda sutvarkytus aktuatorius tik jiems atgal reikia atsiusti ji.

Del filtru keitimo intervalo gal kas galit patarti?

LukasW211 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-11, 19:02   #44
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė LukasW211 View Post
Na bandysiu ryt prasiskambineti kas dirba su turbinom. Seip ebay ar allegro jau parduoda sutvarkytus aktuatorius tik jiems atgal reikia atsiusti ji.

Del filtru keitimo intervalo gal kas galit patarti?
oro filtrai keičiasi kartu su tepalais ,pagal manuala pasižiurek ,apie 25k bet bent aš tiek nelaukiu,po keitimo su staru reikia reset padaryt....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-11, 21:34   #45
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
oro filtrai keičiasi kartu su tepalais ,pagal manuala pasižiurek ,apie 25k bet bent aš tiek nelaukiu,po keitimo su staru reikia reset padaryt....
Aciu tu kaip visad padedi esu tau skoloi

Bet as dar vis su savo klausimais pries miega

Del kurimosi:

Tai dare man diagnostika su STAR ir kompas neparode klaidu susyjusiu su zvakem ar zvakiu rele. Cia forume prisiskaiciau sias teorijas ir noreciau i jas gauti atsakymus jei zinot:

1. Jei Star nerodo klaidu su zvakem ir ju rele tai dar nereiskia, kad yra geros zvakes ar ju rele?

2. Zvakiu rele galima patikrinti pries kuriant ijungiant salone sviesas ir jai jos kuriant sumirkcioja, tai zvakiu rele gera?

3. Kazkada forume skaiciau, kad saugiklineje yra atsakantis saugiklis uz zvakes ir ju rele. Jis randasai variklio skyriuje ar salone? Kuris tai saugiklis?

Aciu Jums Kolegos. Kazkaip man tas ML vis daugiau klausimu kelia, nors pagal kompus visa rida fiksuota buvo

LukasW211 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-11, 22:17   #46
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

va cia tikrasis italas,ka bepajudinsi -visur beda. italijoj tik kainos geros ir nebe priezasties.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-12, 12:22   #47
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė LukasW211 View Post
Aciu tu kaip visad padedi esu tau skoloi

Bet as dar vis su savo klausimais pries miega

Del kurimosi:

Tai dare man diagnostika su STAR ir kompas neparode klaidu susyjusiu su zvakem ar zvakiu rele. Cia forume prisiskaiciau sias teorijas ir noreciau i jas gauti atsakymus jei zinot:

1. Jei Star nerodo klaidu su zvakem ir ju rele tai dar nereiskia, kad yra geros zvakes ar ju rele?

2. Zvakiu rele galima patikrinti pries kuriant ijungiant salone sviesas ir jai jos kuriant sumirkcioja, tai zvakiu rele gera?

3. Kazkada forume skaiciau, kad saugiklineje yra atsakantis saugiklis uz zvakes ir ju rele. Jis randasai variklio skyriuje ar salone? Kuris tai saugiklis?

Aciu Jums Kolegos. Kazkaip man tas ML vis daugiau klausimu kelia, nors pagal kompus visa rida fiksuota buvo
Star parodo ar žvakes ir rele geros,om 642 stovi 4,4v žvakes ,na kompas jas mato,jei sudetos ne beru ,o bosh tuomet gali kvailioti,ir kompas net nematys ar žvakes yra..
reiketu žiuretis su kuro padavimu nusedimu,je ilgai suka,gali buti kažkur nesandarumas...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-12, 18:54   #48
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
Star parodo ar žvakes ir rele geros,om 642 stovi 4,4v žvakes ,na kompas jas mato,jei sudetos ne beru ,o bosh tuomet gali kvailioti,ir kompas net nematys ar žvakes yra..
reiketu žiuretis su kuro padavimu nusedimu,je ilgai suka,gali buti kažkur nesandarumas...
Tai, kaip suprantu Bosch ir Beru zvakes su OM642 motorais nedraugauja? Bet ar cia tiesa ar mitas, kad jei mirguliuoja salono sviesos vedant automobili tai reiskias zvakiu rele veikia?

Siandien nusipirkau nauja turbinos aktuatoriu Turbovitoi, aisku sena grazinau ir reikejo damoketi 120 eur cia be pvm. Taipogi jie is seno aktuatoriaus i nauja aktuatoriu perkele visa sena informacija ir patikino, kad Star nereikes jungti ir koduoti. Nebent uzsigesinti klaida, bet universalia diagnostika tokiem dalykam turiu..


Taip pat del opios OM642 tepalo ausintuvo problemos noriu paklausti. Jei pratruksta jo tarpines tai antifryzas pradeda maisyti su tepalais? Ar ne? Nes vienur taip, kitur taip sako...


P.S.. Reiketu pasikeisti man temos pavadinima. Bet neiseina uzeinant ant pirmo posto.


Aciu!!!

P.S.S - seip noretusi tuos W164 pamatyti kur parduodami po 5 - 7 tukst. eur ir ju stovius....

LukasW211 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-12, 18:56   #49
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Atvažiuok,parodysiu kaip atrodo už 7k ne italas.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-12, 19:29   #50
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Atvažiuok,parodysiu kaip atrodo už 7k ne italas.
Pardavineji? Ar ilgai jau LT vazinejamas?

Jei gali i PM papasakok ir foto atsiusk, nes kolega kaip tik toki pati nori nusipirkti.

LukasW211 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.