Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2013-02-14, 10:59   #21
armagedonas
 
armagedonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-20
Gyvenamoji Vieta: New York
Pranešimai: 403

armagedonas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė chz View Post
Ačiū už išsamią info
Tai tęsiu paieškas neskubėdamas, kadangi automobilis, kaip minėjau pramogai, tai galiu ieškot ir ilgai, kol rasiu tai kas tikrai tinka.

Beje retai rašau šiame forume, bet tikrai labai nustebino narių aktyvumas ir draugiškas noras pagelbėti

Dėkui dar karta
Ant pavasario turetu daugiau atvezti bestogiu. Tik jei jau nori vis tik imti r170, reik ziuret daznai, nes geri variantai neuzsistovi Galima ziureti su mechaniniasi gedimais, kadangi dalys nebrangios nuo w202, c208, w210 einamos.

__________________
ex R170 Mercedes-Benz SLK200 kompressor
ex C208 Mercedes-Benz CLK200 kompressor Elegance
ex C209 Mercedes-Benz CLK320 Avantgarde
ex W203 Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde
s210 Mercedes-Benz E270 CDI Avantgarde
ex TLC J90 3TD
Lexus RX400h Ambassador
armagedonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-21, 17:41   #22
zenonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kybartai
Pranešimai: 5

zenonas is on a distinguished road



Standartinis

Važinėjau aš SLK 200 septynis metus. Du metus vienu - kitus penkis metus kitu... 2005 iki 2013. Užvakar pardaviau. Išvažiavo i Dušanbe. Viena buvo 1998 kita 2000 m. Puikus ir labai patikimas automobilis. Labai smagu važiuot mieste. Maža ir judri. Stogo kilnojamo buvimas man dalykas buvo neįdomus. Šustra žinoma - bet man tas dzin..Ne tam pirkau. Automobilis gražus, retas, išsiskiriantis, patogus. Ir dar karta rašau - labai patikimas. Didele bagažinė. Ekonomiškas. (Niekada nepirkčiau turbo). Nuvažiavau nedaug - viso apie 100 000 km..Gedimu - nulis. (Šarnyro ir stabdžiu kaladeliu net neskaitau.) (Kaune pas Vaida Pašilės 104 tai kainuoja kapeikas)... Kas blogai. Po 12 metu pradeda rudyt iš lėto.. Aš buvau viskas DININDROL padares iš karto, tai rimto rudijimo nebijau. Bet ant arku ir prie faros padaziau teptuku. Kas nežino tai nesupras.. Tadžikas ir nemate.. Tai pas ji ten jo -- gales kabrioletu varyt 10 menesiu per metus... Tai pardaviau, nes jau ir anukes dvi mazos yra. :-). Uzklydau pas jus netycia - apie MB klase B pasidomet.. Atrodo jis graziai, ir vaikiškos sedynes net gale integruiotos. Bet paskaičiau pas rusus, ir visus kitur... Šlamštas tas B. Rudyja jau po 3 (!!) metu.. O jau priejimas prie variklio... O jau remonto kainos.!!! . tai dabar arba MB C-klass kokiu 2007 metu pirksiu gal -- arba po 22 metu ištikimybes MB paliksiu šia markę.. Vakar bandziau Opel Mokka. Begalė dabar tu auto..visokių.. Bet tai jau ne klasika....

zenonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-21, 17:52   #23
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

sveiks, tai cia tavo prie iki cento stovejo vis slk?aiksteleje?

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-21, 20:10   #24
zenonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kybartai
Pranešimai: 5

zenonas is on a distinguished road



Standartinis

Labas - ne -- mano SLK niekada nestovejo aiksteleje :-) aš važinejau juo iki paskutines minutes... (Kaune aš) Mano SLK buvo pardavime autogide.lt Labai ilgai buvo. Sidabrinis.. CNA055. .Ten buvo daug jo nuotrauku - viena nuotrauka skelbime - "akimirka kaip kyla stogas". .. Tas SLK buvo gide tikrai labai ilgai - visi kas jais domisi manau ji atsimena.. Taigi - kad važinet su MB SLK reikia būt šiek tiek egoistu ir labai mylet automobilius aplamai ir Mercedes Benz kompanija konkrečiai ...
Daug skaičiau šiandien internetą -- ir ko gero pirksiu dabar MB C w203 .. 2006 12.. Tai vienas iš paskutiniu w203. Nuo 2007.01.17 pristate w204, o nuo 2007 kovo jau jais prekiavo. Bet man senas w203 grazesnio dizaino. O 2006 gale jie (203) manau jau nustojo sirgt "vaikiskom ligom". Elektronika jau ne taip genda. Lieka tik kovot su rudim. Ta padarys DINIDROL centras. Pirksiu manau Estijos Silberaute.. (naudotos). Aš jais (estais) kur kas labiau pasitikiu... -- Visiems MB fanams sėkmės linkiu !


Paskutinį kartą redagavo zenonas; 2013-02-21 20:39 val.
zenonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-21, 20:25   #25
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

kybartuos stovejo slk prie parduotuves slk nuolat ,maniau tavo....pirk mano w203 juokauju...idomu gal pazystami esam jei esi kybartietis

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-23, 08:45   #26
zenonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kybartai
Pranešimai: 5

zenonas is on a distinguished road



Standartinis

Esu kybartietis, 1968 išvažiaves iš Kybartų i Kauną. Aš tebelaikau save kybartiečiu. Tik mano sunus jau galės but kauniečiais... Kybartuos mano SLK (sidabrine) galėjai anksčiau matyt kasmet - bent kokia pora kart i metus, kai atvažiuodavau tėvų kapus aplankyt. Ir visada SLK, Kybartiuos budama, pravažiuodavo vaikystes gatve - tada Ostrovskio (dabar Nepriklausomybes). Linkėjimai Suvalkijai !

zenonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-23, 09:13   #27
zenonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kybartai
Pranešimai: 5

zenonas is on a distinguished road



Standartinis

Kas link SLK pirkimo -- pardavimo. Kaip minejau - turejau du juos, o su MB važineju jai 22 metai.. Taigi..Turiu nuomone... Aš savo SLK 200 , gaminta 1999 12 pardaviau uz 13 000 litų. Bukle techniškai ideali, avarijoj nebuves. BET. Automobilis atkeliaves iš Vokietijos, tai pradejo rudyt arkų kraštai, kaip jau rašiau. Aš automobilius labai prižiuriu, tad tokie taškiniai parudijimai buvo tuoj pat apdirbami surišeju, uždažomi - ir apie juos tik aš ir žinojau. Reziume - MB iš Vokietijos rudija ir vis kuo toliau tuo greičiau. Bet tai atperka ju patikima technika ir patogumas bei iškirtinumas.
Dabar pagal temą kurioje rašom --- kas link SLK automobilio pirkimo po avarijos - o ypač su pažeistu stogu - tai visiška nesamone ! Stogo valdymas yra labai sudetingas ir preciziškas mechanizmas. Sukurtas ir pagamintas jis firmoj Karman. Stogo valdymo remontas bus labai labai brangus ir to neverta daryt, nes SLK su gerai veikianciais stogais pakanka pardavimuos.. . Žiniai ---->>> Sugedus stogui - yra spec rankenos bagazinej šonuose, skirtos stogo uždarymiui rankiniu budu. SLK fanams rekomenduoju susirast CD su pilnu SLK aprasymu, gali praverst. Šiaip jau daug kas tinka nuo C klases, ta visi žinot..


Paskutinį kartą redagavo zenonas; 2013-02-23 19:08 val.
zenonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.