Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2020-04-28, 12:53   #2061
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,287

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Mušasi tik nekilmingi.... Bet jei atvaziuoji ir neradus prie ko prisikabinti iš 12k pasiūlau 6.7k tai čia ne už kainą,o už sugaišta laiką,per ausį reikia suduoti.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 13:18   #2062
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Mušasi tik nekilmingi.... Bet jei atvaziuoji ir neradus prie ko prisikabinti iš 12k pasiūlau 6.7k tai čia ne už kainą,o už sugaišta laiką,per ausį reikia suduoti.
Ten zinok panasiai ir gavosi nes kazkur ir seviza buvo ir test draive dare ir gale dienos pasiulymas -50%

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 13:57   #2063
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Tai va,pasiūlymas 9k,o realiai 5k,bet Transit turbūt ~30k kainuoja,tai čia ir procentaliai visai padorei.
Na tai čia ir yra tas marketingas, nes prieš karantiną kiek žiūrėjau tai ir buvo tokio kaina apie 30. Buvau apsisprendęs jau boxerį imt, bet atėjo karantinas ir pristabdžiau. O dabar vėl sugalvojus žiūriu ir fordas pasipigines...

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Ten zinok panasiai ir gavosi nes kazkur ir seviza buvo ir test draive dare ir gale dienos pasiulymas -50%
Nu aš ramus žmogus, bet po tokio bajerio ir rankos panižtu

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 16:03   #2064
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Turėjau aš tokį atvejį su savo E550 coupe, atvažiavo apžiūrėjo, pravažiavo, akys žiba pasiūlė berods 10k (skelbime atrodo 14500 ar 15500 buvo) eina pkl tokius. Paskui dar po kelių dienų SMS parašė kad jo pasiūlymas tebegalioja, nors sekančia dieną auto į Belgiją išvyko už 14k

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 19:08   #2065
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Nezinau ar cia nuolaida ar normali kaina..2019 ziurejau proceed,labai labai norejau bet statybos padare savo..kaina full full buvo 26 eur + nuolaida iseidavo 24..del idomumo pateikiau uzklausa..tai dabar po nauju metu standart kaina 29 su nuolaida 25
Kas lecia naudotu..keleta kolegu ieskojo-iesko..sako padoresnis variantas kaina laiko ir nieks jokiu -50% neduoda..nori imk nori ne... vienas kaune vos i duda negavo kai pateike pardavejui savo vizija ir kaina
Ten debilai dirba. Be pazinciu nieko nenupirksi padoriai is KIA. keista kontora.... Bet ko gero zuvis puna nuo galvos.
Man is visu salonu, su kuriais esu turejes reikalu, tai Autojuta tik geriausi atsiliepimai. Sukalbami, paslaugus, darbštūs. 10 iš 10.

P.S. kas neturi pažinčių ir priėjimo prie geresnių nuolaidų - per šitą bičiuką galima derint. Turi priėjimą prie visų importuotojų sandėlių (Estijoje) ir gauna tikrai geras nuolaidas.
https://www.facebook.com/dealsonwheelslt/
Netgi pačiam nusiderėjus rekomenduoju kreiptis į juos. Jie nuo nuderėtos kainos dar būna numeta. Jo biznis % nuo papildomai suderintos nuolaidos.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 19:47   #2066
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ten debilai dirba. Be pazinciu nieko nenupirksi padoriai is KIA. keista kontora.... Bet ko gero zuvis puna nuo galvos.
Man is visu salonu, su kuriais esu turejes reikalu, tai Autojuta tik geriausi atsiliepimai. Sukalbami, paslaugus, darbštūs. 10 iš 10.

P.S. kas neturi pažinčių ir priėjimo prie geresnių nuolaidų - per šitą bičiuką galima derint. Turi priėjimą prie visų importuotojų sandėlių (Estijoje) ir gauna tikrai geras nuolaidas.
https://www.facebook.com/dealsonwheelslt/
Netgi pačiam nusiderėjus rekomenduoju kreiptis į juos. Jie nuo nuderėtos kainos dar būna numeta. Jo biznis % nuo papildomai suderintos nuolaidos.
Iš šono panašu į "bankai niršta" ar panašiai. Kokiu principu jie dirba? Turi kompromato kiekvienam pardavėjui ?

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 19:53   #2067
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 268

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Man keturatį buvo 4 balvonai atvažiave žiūrėti su pirma lagūna, kai pasakiau kad be pinigų test drive nebus nebereikėjo

__________________
ex. BMW 535 E60 (06) ex. MB S350 W221 (11) Dabar: BMW 750 (13) 450HP
BETMENAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 20:03   #2068
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ten debilai dirba. Be pazinciu nieko nenupirksi padoriai is KIA. keista kontora.... Bet ko gero zuvis puna nuo galvos.
Man is visu salonu, su kuriais esu turejes reikalu, tai Autojuta tik geriausi atsiliepimai. Sukalbami, paslaugus, darbštūs. 10 iš 10.

P.S. kas neturi pažinčių ir priėjimo prie geresnių nuolaidų - per šitą bičiuką galima derint. Turi priėjimą prie visų importuotojų sandėlių (Estijoje) ir gauna tikrai geras nuolaidas.
https://www.facebook.com/dealsonwheelslt/
Netgi pačiam nusiderėjus rekomenduoju kreiptis į juos. Jie nuo nuderėtos kainos dar būna numeta. Jo biznis % nuo papildomai suderintos nuolaidos.

Tiksliau ten jau minimum 3 bičiukai dirba Šiap nežinau ar visais atvejais, bet pasiima 10proc. nuderėtos sumos. Yra daug video kokrečiai apie jo verslo modelį.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 20:27   #2069
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ten debilai dirba. Be pazinciu nieko nenupirksi padoriai is KIA. keista kontora.... Bet ko gero zuvis puna nuo galvos.
Man is visu salonu, su kuriais esu turejes reikalu, tai Autojuta tik geriausi atsiliepimai. Sukalbami, paslaugus, darbštūs. 10 iš 10.

P.S. kas neturi pažinčių ir priėjimo prie geresnių nuolaidų - per šitą bičiuką galima derint. Turi priėjimą prie visų importuotojų sandėlių (Estijoje) ir gauna tikrai geras nuolaidas.
https://www.facebook.com/dealsonwheelslt/
Netgi pačiam nusiderėjus rekomenduoju kreiptis į juos. Jie nuo nuderėtos kainos dar būna numeta. Jo biznis % nuo papildomai suderintos nuolaidos.
Sutinku 100% del Autojutos

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-28, 21:06   #2070
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Iš šono panašu į "bankai niršta" ar panašiai. Kokiu principu jie dirba? Turi kompromato kiekvienam pardavėjui ?
turi prieiga prie visų tiekėjų sandėlių Estijoje. Ima su "dideliu įmonių" nuolaida.
Jis pasiima kažkiek % nuo nuderėtos sumos.
Tarkim tu su nuolaida sutari 30 000 EUR, jis padaro 27 000, tai nuo 3000 EUR paima komisa, tarkim 10%, tai jam biznis 300 EUR.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.