Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-01-11, 07:33   #151
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Konsole: xbox one.
Vairas: Thrustmaster VG Ferrari 458 Spider
Abu variantai neblogi, bet kaip pats minejai, antras varaintas jau turi daug vietos tureti, kad toki pastatyt ir nejudint. Dar va idomu kiek laiko vaikas zais, bus nusibode po menesio.
Apie ta pirma sulankstoma varianta teikes stipriai pagalvot...
O toks stovas nieko gero? http://m.skelbiu.lt/skelbimai/thrust...16.html#photo0
Aš irgi jau noriu ONE.
Pats nebandei gazuot?

Tas stovas skraidys kai isijausi. Nemažai kainuoja, tai jei jau pirkti, aš imčiau geriau tą sulankstomą kėdę. Bent jau stabilu bus. Nes aš dabar prie lengvo stalo pritvirtines laikinai, tai tas stalas dažnai pasikelia, slidineja pirmyn atgal. manau neverta tiek pinigų. Bet čia kiekvienam skirtingai.

Ir jei atsibos, tai tu tą kėdę už kokį 150 EUR parduosi akimirksniu, o stovas manau ilgai stovės.

P.S. aš vietoj to stovo iš skelbiu.lt geriau nuvažiuočiau į senukus, nusipirkčiau fanieros, pjukliuka, medvarščių, kampuočių, švitrinio popieriau ir pats susisukčiau mini stovelį.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 10:52   #152
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Aš irgi jau noriu ONE.
Pats nebandei gazuot?

Tas stovas skraidys kai isijausi. Nemažai kainuoja, tai jei jau pirkti, aš imčiau geriau tą sulankstomą kėdę. Bent jau stabilu bus. Nes aš dabar prie lengvo stalo pritvirtines laikinai, tai tas stalas dažnai pasikelia, slidineja pirmyn atgal. manau neverta tiek pinigų. Bet čia kiekvienam skirtingai.

Ir jei atsibos, tai tu tą kėdę už kokį 150 EUR parduosi akimirksniu, o stovas manau ilgai stovės.

P.S. aš vietoj to stovo iš skelbiu.lt geriau nuvažiuočiau į senukus, nusipirkčiau fanieros, pjukliuka, medvarščių, kampuočių, švitrinio popieriau ir pats susisukčiau mini stovelį.
Bandziau gazuot bet man labai nepatogu kol nera stovo ar kedes, pedalai ciuozineja ir stalas per zemai., su pulteliu daug geriau vaziuot. vaikui pats tas stalas, bet pedalai irgi ciuozineja, todel ir buvo nuspresta kazka pirkt, kad jie isitvirtintu....
Siaip metus laiko turiu one, tai labai patenkintas.

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 11:10   #153
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Bandziau gazuot bet man labai nepatogu kol nera stovo ar kedes, pedalai ciuozineja ir stalas per zemai., su pulteliu daug geriau vaziuot. vaikui pats tas stalas, bet pedalai irgi ciuozineja, todel ir buvo nuspresta kazka pirkt, kad jie isitvirtintu....
Siaip metus laiko turiu one, tai labai patenkintas.
Tai vat nusipirk tą kėdę, ten viskas bus tvirtai (tikiuosi). Kitą savaitę jau ją turėsiu, galėsiu tikslų aprašymą parašyti.

Aš jau noriu 360 paleisti į marčias ir imti one, bet mane stabdo, kad nenulaužiamas ir žaidimai brangiai kainuoja. Dabar turiu laužta 360 ir visus praktiškai žaidimus surašytus

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 11:19   #154
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tai vat nusipirk tą kėdę, ten viskas bus tvirtai (tikiuosi). Kitą savaitę jau ją turėsiu, galėsiu tikslų aprašymą parašyti.

Aš jau noriu 360 paleisti į marčias ir imti one, bet mane stabdo, kad nenulaužiamas ir žaidimai brangiai kainuoja. Dabar turiu laužta 360 ir visus praktiškai žaidimus surašytus
As irgi turejau nulauzta 360, bet netiketai danijoj uz gera kaina su draugais pamatem one ir susipirkom. Ir nei truputi negaila, isigijus golda galima zaiati online. Apie vaizdo kokybe isvis patyliu koks skirtumas. pvz dabar zaidziam gears of war, kas menesi duoda nemokamai atsisiusti po 4 zaidimus, na aisku jie nera po 100 eur. bet vistiek. Yra nemokamu zaidimu, yra demo versiju. Pvz futbolo 17 demo versija yra, galima zaisti dviese, bet negalima zaisti turnyru.

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 11:58   #155
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

O tu man plačiau apie ta bajeri, kad kas menesi duoda po 4 nemokamus, čia bet kokius ar tik kokius neperkamus Turi būti su galiojančiu GOLD ar nebūtinai?

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 12:07   #156
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
O tu man plačiau apie ta bajeri, kad kas menesi duoda po 4 nemokamus, čia bet kokius ar tik kokius neperkamus Turi būti su galiojančiu GOLD ar nebūtinai?
Tik su goldu tie zaidimai,seip patarciau pirkti ps4 o jeigu turi 4k tv tai ir visa ps4 pro es ten jau 4k palaiko,zadejau ir as one imti bet draugelis perkalbejo sako mazai ten grupese sedi kas siulo zaidimu ir t.t nu ir pabandziau prie xbox grupes ir ps 4 grupes tai akivazidus skirtumas ten toi xboxo grupei i sav kas pora zaidimu parduoda ir keicia o ps4 kiekviena diena kas nors pasisiulo ar ant keitimo ar pardavimo,ps4 irgi ten toks daigtas yra kaip gold tik ps+ vadinas 40e/metam kas menesi irgi gauni zaidimu irgi ten nestubklas bet va preit met kazkoki men dave nba 2016 pilna uz dyka

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 12:11   #157
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Aš apie xbox galvoju, nes žaidimai pigesni ir turi kinect. O kartais vaikam pajungiu, jiem patinka. Aišku PS irgi turi tuos reikalus, tik kažkaip su PS niekada nesusidures, nors visi sako, kad geresnis. Ir dar telika kaip tik turiu 4k 55tuka

Reiks pagalvot apie tai.

Xbox one s man atrodo irgi turi 4k

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 12:15   #158
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

tai tau ps4 pro pirkt tik,seip pries tai turejau xbox360 vienareiksmiskai ju pultelei yra patogesni negu ps4 ,bet dabar maciau kaip tik neuzilgo ps4 isleidzia pulteli irgi toki kaip xboxo,man labiausei domintu ant ps4 VR isbandyt

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 12:17   #159
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Kad tie kiniai 500 EUR kainuoja jei viska susipirkti (konsole, žaidimus, vaira, akinius, kede) tai sumasusidarys viršijanti 2 vidutinius atlyginimus Vilniuje

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-11, 13:20   #160
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Cia ps4 ar xbox one, tai tas pats kas samsung ir apple. O as asmeniskai tik uz xbox. Pilna youtube palyginimu tarp xbox ps4 pc ir t.t.

Melionas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.