Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Old 2012-05-02, 18:15   #21
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Belekaip krito baikeriai mano ir visos mano saikos akyse... http://www.15min.lt/naujiena/ziniosg...tys-201-215420

Esme ta, kad praeita ketvirtadieni pataike is akmens draugeliui i kakta, veziau i raudona kryziu siut... Zodziu prisibazarine kaip nada vyrukai. Kur ten vyrukai. Vaikai ir tiek.. Geda
Cia kalbu apie Karaliaus Lukoil. Paskaitykit straipsni

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-02, 18:31   #22
karantinaz
 
karantinaz's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 174

karantinaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mindeee View Post
Belekaip krito baikeriai mano ir visos mano saikos akyse... http://www.15min.lt/naujiena/ziniosg...tys-201-215420

Esme ta, kad praeita ketvirtadieni pataike is akmens draugeliui i kakta, veziau i raudona kryziu siut... Zodziu prisibazarine kaip nada vyrukai. Kur ten vyrukai. Vaikai ir tiek.. Geda
Cia kalbu apie Karaliaus Lukoil. Paskaitykit straipsni

Nu nah....

karantinaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-02, 18:43   #23
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

http://www.blocket.se/stockholm/Harl....htm?ca=11&w=3 man tai pvz patinka touring kaip linke,137k lietuvisku kaina lb kanda dar zeciau i cioperi,pats kada noreciau issilaikyt A kateg,britvos kazkaip netraukia

eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-03, 02:53   #24
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Imk 1000 pamatysi po kokiu poros menesiu ir to 1000 bus per mazai.pats turiu kava 1000 ir galios ziauriai truksta-kaip tik siandien nuvariau didziajam servisui,tai po keliu dienu tureciau pasiimti.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-03, 04:11   #25
Alkapone
 
Alkapone's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-26
Gyvenamoji Vieta: Anyksciai
Pranešimai: 2,820

Alkapone is on a distinguished road



Standartinis

as vienas is tu kurie sako, kad britva ne motociklas. jau pora metu vairuoju yamaha drag star, turim saika 18 motociklu tai kai isvaziuoji i gatve tj sakes, visas demesis i mus, masinos i saligatvius stoja, kad praleist, o mes niekad mieste daugiau leistino nevaziuojam, taip pat autostradoj ar kokiuose rajoniniuose keliuose, nors su mumis yra ir harlis perdarytas su 142kw ir tik 185 kg.

__________________
Alkapone neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-03, 08:22   #26
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mindeee View Post
Belekaip krito baikeriai mano ir visos mano saikos akyse... http://www.15min.lt/naujiena/ziniosg...tys-201-215420

Esme ta, kad praeita ketvirtadieni pataike is akmens draugeliui i kakta, veziau i raudona kryziu siut... Zodziu prisibazarine kaip nada vyrukai. Kur ten vyrukai. Vaikai ir tiek.. Geda
Cia kalbu apie Karaliaus Lukoil. Paskaitykit straipsni
Tai matyt ne praeivis buvo, kad gavo..? Jeigu pasakoji, tai rašyk visą istoriją.

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-03, 10:05   #27
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alkapone View Post
as vienas is tu kurie sako, kad britva ne motociklas. jau pora metu vairuoju yamaha drag star, turim saika 18 motociklu tai kai isvaziuoji i gatve tj sakes, visas demesis i mus, masinos i saligatvius stoja, kad praleist, o mes niekad mieste daugiau leistino nevaziuojam, taip pat autostradoj ar kokiuose rajoniniuose keliuose, nors su mumis yra ir harlis perdarytas su 142kw ir tik 185 kg.
Taip nuskambejo,kad jai motus paverstumem masinom tai britvos butu kokios brabus ar amg,o ciopai s klases ar is prabangesniu ir patogesniu auto ir ju savininkai teigtu kad amg ir brabus ne masinos.
Idomu idomu-o tai kas tada ta britva? Mano manymu britva yra puikus motociklas jaunimui,ciopai,harlei ir kiti tos klases motai yra siknabirbes jau susitupejusiems ir vyresnio amziaus zmonems-todel mano britva yra paskutinis mano sportinis motas.manau po metu ar kitu keisiu i kazka patogesnio-per senas as jau savo kavamalei reikia kazko patogesnio.
Issakysiu nuomone grynai is savo varpines-pirkti mota mano manymu reiketu ne ankaciau kokiu 25metu turink-nuo to amziaus ir koses galvoj biski daugiau yra ir atsakomybes.sneku is savo patirties atsimenu kai tik teises issilaikiau tai buvau keliu erelis ir t.t. Ne viena drauga teko palaidoti,ne vienas susizalojo tarp ju ir as kelis kartus vos sprando nenusisukau,ne viena ir ne du luzius apturejau.dabar gi vazineju daug atsakingiau,nebedarau tokiu kvailysciu kaip darydavau anksciau,na ir t.t.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-03, 11:38   #28
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alkapone View Post
as vienas is tu kurie sako, kad britva ne motociklas. jau pora metu vairuoju yamaha drag star, turim saika 18 motociklu tai kai isvaziuoji i gatve tj sakes, visas demesis i mus, masinos i saligatvius stoja, kad praleist, o mes niekad mieste daugiau leistino nevaziuojam, taip pat autostradoj ar kokiuose rajoniniuose keliuose, nors su mumis yra ir harlis perdarytas su 142kw ir tik 185 kg.
Gal turi foto drag staro?

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-28, 15:55   #29
jokerris
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-06
Pranešimai: 224

jokerris is on a distinguished road



Standartinis

atgaivinsiu temą, įdomu pasidarė kas šį sezoną ką vairuoja iš dviračių motorinių priemonių ?
gal kur netyčia susitiksim

Jeigu kas užmatysit, pamojuokit


Paskutinį kartą redagavo jokerris; 2014-07-28 21:53 val.
jokerris neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-28, 23:19   #30
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

cia mano motociklas su keturiais ratais
Attached Images
File Type: jpg 111.jpg (69.2 KB, 62 views)

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.