Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » ML Klasė (W163, W164)

Naujas pranešimas
Old 2011-12-07, 17:52   #1
Juozas2
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-19
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 69

Juozas2 is on a distinguished road



Standartinis Vairo stiprintuvo siurblio gaudesys

Sveiki,klubieciai-susiduriau su problema,kuri baigia mane isvesti is pusiausvyros-uzvedus po nakties(arba po ilgesnio stovejimo),siurblys dirba tyliai,jokiu garsu nei sukinejant vaira,nei gazuojant,po 3-5 minuciu pradeda kaukti,sukant vaira isvis garsas pasidaro nepakeliamas,net zmones nuo saligatviu ziuri,kas cia per asilas vaziuoja...Pakeiciau skysti-jokiu pokyciu.Nupirkau kita siurbli(ant kitos auto dirbo puikiausiai),uzdejau-vel tas pat.Gal kas galit pakisti kokia minti-kas per velniava pas mane dedasi(1999 metu ML320)?

Juozas2 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-07, 19:15   #2
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

iš bendro supratimo apie vairo kolonėles, buriu kad yra sumažėjęs tepalo pralaidumas vairo kolonėlės vožtuvuose. Papasakoti kaip veikia kolonėlė nemoku, bet principą jos darbo su hidraulinio skysčio pagalba žinau. Čia tik mano prielaida, nes įtariu kad dėl to susikelia didelis slėgis sistemoje ir gaunasi kad pradeda ūžt siurblys. Lygiai taip pat kai susuki vairą iki galo irgi keičiasi siurblio darbas dėl užkilusio slėgio sistemoje

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-08, 13:03   #3
Juozas2
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-19
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 69

Juozas2 is on a distinguished road



Standartinis

Daliau-vat tame ir reikalas,kad susukus vaira iki galo,tas uzimas nutyla-uzia tik tol,kol suki...Be to-didziausias uzimas buna nuo 1000 iki 2000 apsuku-dar daugiau sukelus apsukas zenkliai sumazeja kauksmas-as taip ziedu vaziuoju,gazuoju,kad zmoniu nebaidyti...!Galva neisnesa,ka daryti-blogiausia,kad Alytuje nera pas ka kreiptis,nera padoriu meistru...Todel ir kreipiausi i foruma-gal kada pas ka panasiai buvo,gal uzves kas ant teisingo kelio,nes aklu bandymu budu galima ir puse masinos pakeisti,kas kainuoja labai jau nepigiai...

Juozas2 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-08, 13:22   #4
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Juozas2 View Post
Daliau-vat tame ir reikalas,kad susukus vaira iki galo,tas uzimas nutyla-uzia tik tol,kol suki...Be to-didziausias uzimas buna nuo 1000 iki 2000 apsuku-dar daugiau sukelus apsukas zenkliai sumazeja kauksmas-as taip ziedu vaziuoju,gazuoju,kad zmoniu nebaidyti...!Galva neisnesa,ka daryti-blogiausia,kad Alytuje nera pas ka kreiptis,nera padoriu meistru...Todel ir kreipiausi i foruma-gal kada pas ka panasiai buvo,gal uzves kas ant teisingo kelio,nes aklu bandymu budu galima ir puse masinos pakeisti,kas kainuoja labai jau nepigiai...
Alytus nera taip toli nuo Kauno, o Kaune pasiieskojes galtum apsilankyti ir issiaiskinti. Zinau neblogi meistrai yra Neries krantines gatveje, salia Regina motelio. Kazkada teko bendrauti, tai galima susitarti po darbo, dar ir pigiau padarys.

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-08, 13:46   #5
Juozas2
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-19
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 69

Juozas2 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Adodas View Post
Alytus nera taip toli nuo Kauno, o Kaune pasiieskojes galtum apsilankyti ir issiaiskinti. Zinau neblogi meistrai yra Neries krantines gatveje, salia Regina motelio. Kazkada teko bendrauti, tai galima susitarti po darbo, dar ir pigiau padarys.
Aciu,Adodas-turbut reikes pasinaudoti tavo patarimu-gal adresa ir firmos pavadinima galetum parasyti-butu paprasciau surasti,be to-gal ir kitiems butu tai naudinga,ne tik man.Juolab,jeigu ir meistrai neblogi...Aciu!

Juozas2 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-08, 18:12   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

man tik idomu tai, kad uždėjus kitą siurblį garsai liko tokie pat, nebent tikimybė kad tokį pat nusipirkai. Visvien reik mano durna galva matuot slėgius sistemoje, bet tai gali padaryt tik kas specializuojasi toje srityje.
Bet rašai kad kitoje auto tas siurblys dirbo puikiai, tai tik kolonėlėje pas tave velnias apsigyveno

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-11, 05:32   #7
Juozas2
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-19
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 69

Juozas2 is on a distinguished road



Standartinis

Pagaliau sutvarkiau gedima-pasirodo,buvo isluzes vidury bakelio toks sietukas,kuris neduoda kunkuliuoti ir putoti,tuo paciu maisytis su oru sugryzusiam is radiatoriaus skysciui.Bakelis neardomas,taigi,pakeiciau is sroto bakeli ir baigesi visi kaukimai...Atrodo menkniekis,bet kol suradau problema,tai nervu suede nemazai,zaraza...Tai tiek-gal kada nors kam bus naudingi mano nueiti kryziaus keliai...Visiems aciu uz mintis ir parodyta demesi!Sekmes!

Juozas2 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-18, 09:25   #8
siggis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-05
Pranešimai: 5

siggis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Juozas2 View Post
Pagaliau sutvarkiau gedima-pasirodo,buvo isluzes vidury bakelio toks sietukas,kuris neduoda kunkuliuoti ir putoti,tuo paciu maisytis su oru sugryzusiam is radiatoriaus skysciui.Bakelis neardomas,taigi,pakeiciau is sroto bakeli ir baigesi visi kaukimai...Atrodo menkniekis,bet kol suradau problema,tai nervu suede nemazai,zaraza...Tai tiek-gal kada nors kam bus naudingi mano nueiti kryziaus keliai...Visiems aciu uz mintis ir parodyta demesi!Sekmes!


Labas, turiu panasia problema, sukant vairai uzia kartais neuzia. noriu paklausti - keitei vairo stiprintuvo skyscio bakeli? nes pas mane biski ir tosolo bakelis lasa.

siggis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-18, 18:15   #9
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

A man įdomu, jei iki galo susukus vairą pasigirsta toks cypimas (jei keliais laipsniais nedasuki iki galo - nieko nesigirid) - čia normalu ar ne? Čia grynai nuo vairo ir tik iki galo susukus.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-18, 18:50   #10
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

iki pat galo susukus pas visus kas nors buna, tai atgal vaira atmeta, tai uzia tai dar kas nors, viskas gerai, nereikia iki galo sukti

Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.