Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2019-04-17, 14:11   #26651
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Nenori rytoj drago sumesti? Tavo 3.2 pries mano 1.8T
Tavo 1.8 turbo gal su tokia sraige, kad žmogaus galva telpa?


__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-17, 17:11   #26652
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Yra normalių kavos aparatų iki 500€ namams? Ar už tokią sumą neverta net ieškot?
Galima, tik reikia įsivertinti kokius gėrimus dažniausiai gersi.

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
aisku yra. tikslaus modelio nepamenu,kad uz mazdaug tokia suma iseina ''krups'' su visiskai metaliniais viduriais,ko net jura neturi.
Metaliniai viduriai nepadaro kavos skanesnės JURA aparatai neturi metalinių vidurių, tačiau jų taikomos technologijos tikrai leidžia gamint skanius kavos gėrimus... Labai geri ir su metaliniais viduriais yra thermoplan, franke bet jie dauguma pramoniniai kurie geba per valanda padaryti 150 kavos gėrimų, tai čia šitie kuriuos sutinkam degalinėse dažniausiai. PS: Pastarieji brangesnį nei daugumos Mercedesai forume

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Geriausias kavos aparatas namams, tai dolceguato "pingviniukas" kava visada sviezia, nieko plaut nereikia.
Turiu sutikti, kad dolcegusto kava iš kapsulių tikrai skani.

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
kapsulinis bent jau man yra pats blogiausias variantas. kiek esu gėręs, tai ten nieko panašaus į kavą nesigauna.
Priklauso nuo to kokios kavos mėgėjas esi

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Aparatas sudaro nemažai,bet jei pupelės už 6€/kg.... Net geriausias aparatas nepagelbes.
Teisingai, bet yra gerai žinomų brand kavos gamintojų kurie prašo 20 eur +, tačiau kavos skonis kaip tos už ~9 eur.


Aš pats su kava ir kavos aparatais dirbu šiuo metu. Esam JURA atstovai ir Franco Caffe atstovai Lietuvoje. Galiu pagelbėti su kavos aparatais ir kavos pupelėmis. Turime nemažai kavos rūšių pupelėmis, kapsulėmis, be kofeino...

www.representus.eu

Rašykit PM jeigu turit klausimų dėl aparatų arba jeigu domina kava, pagelbėsiu kuo galėsiu

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK is online now   Cituoti
Old 2019-04-17, 17:20   #26653
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Nenori rytoj drago sumesti? Tavo 3.2 pries mano 1.8T
Davai



Ačiū visiem už įžvalgas. Mamos gimtadienis artėja, tai kaip viena iš idėjų kilo kavos aparatas. Man tik kapsulinės atrodė, kad aparatas sąlyginai pigus, o vat jau gėrimą pasidaryt (kapsules užsipirkt), tai gerokai brangiau gaunasi...

O šiaip draugės tėvai neseniai Jura nusipirko tokį neprastą, tai tikrai gardi kavutė (nežinau kokios pupelės..). Šiaip nelabai kavos geriu, bet svečiuose visada pasivaišinu, net kelis kartus į dieną

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-17, 17:23   #26654
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Galima, tik reikia įsivertinti kokius gėrimus dažniausiai gersi.



Metaliniai viduriai nepadaro kavos skanesnės JURA aparatai neturi metalinių vidurių, tačiau jų taikomos technologijos tikrai leidžia gamint skanius kavos gėrimus... Labai geri ir su metaliniais viduriais yra thermoplan, franke bet jie dauguma pramoniniai kurie geba per valanda padaryti 150 kavos gėrimų, tai čia šitie kuriuos sutinkam degalinėse dažniausiai. PS: Pastarieji brangesnį nei daugumos Mercedesai forume



Turiu sutikti, kad dolcegusto kava iš kapsulių tikrai skani.



Priklauso nuo to kokios kavos mėgėjas esi



Teisingai, bet yra gerai žinomų brand kavos gamintojų kurie prašo 20 eur +, tačiau kavos skonis kaip tos už ~9 eur.


Aš pats su kava ir kavos aparatais dirbu šiuo metu. Esam JURA atstovai ir Franco Caffe atstovai Lietuvoje. Galiu pagelbėti su kavos aparatais ir kavos pupelėmis. Turime nemažai kavos rūšių pupelėmis, kapsulėmis, be kofeino...

www.representus.eu

Rašykit PM jeigu turit klausimų dėl aparatų arba jeigu domina kava, pagelbėsiu kuo galėsiu
Gali i PM atsiust ka turi decofenaco? Gal kapsuliu turi tinkanciu dolcegusto?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-17, 18:36   #26655
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,278

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

As negeriu kavos, bet kaiptik dabar esu Italijoj, cia Dolcegusto visokiu skoniu yra, ko ner Lietuvoj, jau uzsiprase maniske, kad atvezciau

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-17, 22:06   #26656
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tavo 1.8 turbo gal su tokia sraige, kad žmogaus galva telpa?

1.8 tsi, 172HP, svoris: 1,4t. Telpa i: 7 sekundes. Priedo nera senas automobilis, dar arkliai neissilakste.

W203 3.2 benzinas sunkus + labai daug praranda per kardana galios. Naujas motoras telpa i 8sekundes. Kadangi senas, motoras, tai tiketina keleta arkliu bus pabege

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-18, 08:49   #26657
AndreFreire
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-10-01
Pranešimai: 61

AndreFreire is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
esu tik espreso fanatas.Jokiu pienu ,jokiu skoniu ,jokiu arbatu man nereikia tai atradimas buvo piguma Krups Nesspreso kaspsulinis.Tiesa,Lietuvoje gana ribotas nespreso kapsuliu pasirinimas,bet sanitex dalinai sprendzia mano reikalavimus.
Aisku ,kas megaujasi kavos darymu procesu toks dalykas netinka ,bet kam svarbu tik skonis - variantas gan neblogas.
p.s stipriu kavos skrudinimu daznai neisryskinams kavos stiprumas ,bet paslepiama bloga kavos kokybe.
Pats turiu Krups Nespresso ir tikrai į nieką nekeisčiau, vien dėl to, jog visada gali pasiimti su savimi ir praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Kapsulių gali rasti www.nespresso.lt arba Topocentre. Užsakant iš Nespresso dar gauni maišą panaudotoms kapsulėms perdirbti, kurias po to atiduodi atsiimdamas kitą užsakymą. Geriu tik espresso (ir nemaišykit su eKspreso autobusais), nes kava su pienu tai kaip Glenfiddich single malt su Coca-Cola maišyt.

AndreFreire neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-18, 10:18   #26658
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AndreFreire View Post
Pats turiu Krups Nespresso ir tikrai į nieką nekeisčiau, vien dėl to, jog visada gali pasiimti su savimi ir praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Kapsulių gali rasti www.nespresso.lt arba Topocentre. Užsakant iš Nespresso dar gauni maišą panaudotoms kapsulėms perdirbti, kurias po to atiduodi atsiimdamas kitą užsakymą. Geriu tik espresso (ir nemaišykit su eKspreso autobusais), nes kava su pienu tai kaip Glenfiddich single malt su Coca-Cola maišyt.
ragavau to krups, nepatiko. Dar galvot iskur gaut kapsuliu. Dolce gusto turi ne viena skoni nespreso kavos, taipogi tinka visai seimai ir kapsuliu beveik kekvienoje maksimoje galima rasti.
O vakare, gali zoleliu arbatos pasidaryti. Manau kurkas universalesnis, akiai patrauklesnis produktas. Nebent ten turi kaskoki spec skoni ant kurio uzsikabines, tada jo sutinku. Kaip ir cigaretes. Jeigu pradedi rukyti vienas, tai prie kitokiu sunku pereiti.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-18, 13:06   #26659
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AndreFreire View Post
Pats turiu Krups Nespresso ir tikrai į nieką nekeisčiau, vien dėl to, jog visada gali pasiimti su savimi ir praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Kapsulių gali rasti www.nespresso.lt arba Topocentre. Užsakant iš Nespresso dar gauni maišą panaudotoms kapsulėms perdirbti, kurias po to atiduodi atsiimdamas kitą užsakymą. Geriu tik espresso (ir nemaišykit su eKspreso autobusais), nes kava su pienu tai kaip Glenfiddich single malt su Coca-Cola maišyt.
Sanitex'e perkuosi Pellini kapsules.11 stiprumo.Gal permazai man rugstumo,bet sueina...Del Glenfiddich - kazkada teko maisyti su coca. Dabar zinau,kad man, is ju standartiniu, 15m skaniausias.12ukas dar per jaunas ,o 18metis jau prarandantis savo galybe.

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-18, 13:30   #26660
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Peržiūrėjau likučius sandelyje, tai dolcegusto nekažką turiu pasiūlyti. Turiu tik Nespresso kapsulių: Soave, Cremoso, Decaffeinato. Pakuotės po 16 kapsulių. Visa kita pas mane pupelėmis nuo 250g - 1 kg.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK is online now   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.