Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-20, 09:54   #1
Shaaaris
 
Shaaaris's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-07
Pranešimai: 2

Shaaaris is on a distinguished road



Standartinis S124 Galinių amortizatorių nuorinimas

Sveiki,

Turiu šokia tokia bėdą, gale vis karts nuo karto tai bilda tai ne. ir kartais kaip mašina stovi galinė dešinę pusė nusileidžia. įtariu, kad tai amortizatorius. turiu du amortikus iš kito universalo, tai žadu keisti. esu girdėjas, kad galiniai amortizatoriai nusiorina kažkaip. gal kas galėtų padėti, nes įdėjus ant nenuorintų nesinori važinėti. žinau kur yra reguliavimo svirtelė. s124 3 litrų dyzelis 90metų. ačiū už pagalbą iš anksto.

Shaaaris neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-20, 13:56   #2
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Shaaaris View Post
Sveiki,

Turiu šokia tokia bėdą, gale vis karts nuo karto tai bilda tai ne. ir kartais kaip mašina stovi galinė dešinę pusė nusileidžia. įtariu, kad tai amortizatorius. turiu du amortikus iš kito universalo, tai žadu keisti. esu girdėjas, kad galiniai amortizatoriai nusiorina kažkaip. gal kas galėtų padėti, nes įdėjus ant nenuorintų nesinori važinėti. žinau kur yra reguliavimo svirtelė. s124 3 litrų dyzelis 90metų. ačiū už pagalbą iš anksto.
aš tai keičiau servise tai nežinau ar ten nuorino ar ne ...

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-21, 07:40   #3
Shaaaris
 
Shaaaris's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-07
Pranešimai: 2

Shaaaris is on a distinguished road



Standartinis

Nežinau bandysiu šiandien keisti žiūrėsiu kas ten gaus. Amortizatoriaus keitimas 80lt. o ten yra vienas varžtas iš viršaus ir du apačioje ir šlangutė atsiukti. nėra jau taip ir sudėtinga tik dėl nuorinimo man neaišku

Shaaaris neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-21, 12:09   #4
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Negaliu pasakyt, kad čia 100proc. tikslios žinios, bet kitam forume skaičiau, kai veikėjas irgi keitė amortikus, jam sakė, kad nuorint nieko nereikia, ale jie patys nusiorina.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-21, 12:15   #5
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Negaliu pasakyt, kad čia 100proc. tikslios žinios, bet kitam forume skaičiau, kai veikėjas irgi keitė amortikus, jam sakė, kad nuorint nieko nereikia, ale jie patys nusiorina.
nu aš irgi kai keičiau žiūrėjau ka ten daro nieks ten nieko neorino..... kai užvedi varikli iš bakelio tą skystį susiurbia ir manau kadangi bakelis aukščiau tai nusiorina per bakeli ...

inferno neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.