Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-03, 21:47   #18
wiaderko
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-03
Pranešimai: 2

wiaderko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
Kadaisie, po studiju teko gyventi UK ir Airijoje... Airijoje man visai nepatiko, kazkoks uzkampis, vienintelis privalumas - pigus Ryanair skrydziai is Dublino po visa Europa. Daug daugiau patiko UK, multikulturine aplinka, nesijauti kaip provincijoje bet vis gi nusprendziau grizti i Lietuva ir del to nesigailiu. Einu geras pareigas ir labai megstu savo darba Kas liecia finansine puse.. kadangi neturiu jokiu paskolu ar kitu kreditiniu isipareigojimu. Aisku, esant krizei, musu algos irigi nukencia, bet nezymiai. Na ka padarysi, jei valstybe nesurenka pakankamai lesu Taciau man negresia jokie atleidimai is darbo (nebent laaabai prisidirbciau), budamas 40 iseisiu i pensija ir gyveniu savo malonumui Zodziu, man daug geriau gyventi Lietuvoje nei uzsieny.
Kad gyventi su ramia galva paemus kazkokitai kredita, reikia pries tai su tuo susipazinti daugiau. Pvz.: tinklapyje http://www.greitapaskola.com/ gali rasti straipsnius apie paskola, kredita.

wiaderko neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.