Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-07-13, 14:43   #51
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Bet tai is kur tkie stebukladariai atsiranda, kuriems nemokamai auto tvarko?

Gal as galiu tau duoti buteli konjako, o tu man masina sutvarkysi? Gi tau vistiek nieko nekainuos.
dar vienas grybauja kaso tave kad man draugas geras tvarko ir nieko neima kas tu man toks kad tau tvarkytu?? jai tau kazkas padaro paslauga uz kuria nieko neims sakysiu tegul padaro ir man nekliedek daugiau.kam man meluot kad tvarkymas nekainuoja?

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 14:46   #52
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Dapilt i hidraulika tepalo? Kai keiti kazka, turi keist tepala visa ir rodeo testa padaryt. Kaip su hidraulika gali but viskas ok, jei patikrint net negali su kiauru radiatorium neverta net diskutuot, ir taip viskas "jasna".
"sedi ir vazioji" variantas bus
Dar del daliu. Situ pompu niekas lt nerestauruoja. As keiciausi ir apie deveta net nemasciau. Airbagai visi sveiki. Koks gali but *CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZ URA**CENZURA*, kad varzas sudet as nzn. Gal vietoj preziko tada maisa naudot? Nedaug skiriasi.
O del stiklo, jis bus apibraozytas, isiminejant mikro itrukimu bus, problema bus su sensoriais ir stiklo sildymu.
o neieskojai restauruoto nedejai nes neradai beje jai padarysi avarija desi nauja kapota? juk devetas bus vistiek ne naujas o dabar pas tave stiklas turbut naujas masinoje? kur parasyta kad hidraulikos radijatorius keuras?? VANDENS cia tau parasiau nes matau su skaitymu beda

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 14:51   #53
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armagedonas View Post
Na tikrai, gliu tik paantrint Feibiui. Perekupo variantas gaunasi. Tik didziausia beda, kad ne tinkamas modelis pasirinktas prikelinet. Galutine kaina vistiek bus labai didele (standartiskai dvigubai didesne remonto kaina nei paskaiciavai), net jei ir tarpai bus palikti kreivi, masina gules ant dugno, vairuotojas ziures i ideginta stampa vaire SRS AIRBAG, ir islipdamas dirzus suvynios ranka kaip zigulyje.
visu pirma dirzai neuzsikirte.visu antra vairo airbega pakeisiu tik paneles dar nezinau ar desiu jai kaina keli simtai tada desiu jai apie 500 tada varza desiu.vienintelis dalykas kurio kainos nepasiziurejau tai paneles airbegas .tarkim as skaiciavau kaina nepasiskambinejas del daliu zinok kai skaiciuosi tai pasisuki daliu kainas bent apytiksliai suskaiciuosi.

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 14:55   #54
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Jai tau nemokamai tvarko, tai as tau buteli pastatysiu, ir tegu perdazo man viena sparna,nes biski lievai nudazytas
Va pasirodo ir Apple kazka reikia sutvarkyt, ziurek jau 2 butelius turesi
lietuvoje uz bonka net per ausi negausi jai mano draugelis dyrba toki darba ir man padaro ka reikia tai nereiskia kad darys svetimam.o as tuo labiau net neklausiu ar svetimam darys uztenka kad kolkas man padaro ka reikia ir tiek.beje cia kur kazkas rasie apie vaziuokle man is vaziuokles nieko nereikia o kodus nera prasmes man zinot pasuki pasakai kokiai masinai ir nusiperki negi pasukes kodais pradesiu kalbet zmogui kas ardo masinas

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 15:15   #55
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

gal rakinam tema nes jau cia is tuscio i keura visi geriau zino uz mane kaip atrodo nuardyta,kas musta,kiek uz ka moku,ir kas man tvarko uz dyka ne uz dyka

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 15:19   #56
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ziezis View Post
nes matau su skaitymu beda
Šitas išsireiškimas skamba kiek komiškai, atsižvelgiant į paties daromą grmatinių klaidų kiekį ir skyrybos ženklų ignoravimą

ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 15:24   #57
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Šitas išsireiškimas skamba kiek komiškai, atsižvelgiant į paties daromą grmatinių klaidų kiekį ir skyrybos ženklų ignoravimą
visu pirma pats rasai su klaidom.visu antra bent jau jai zmogus paraso kad vandens radijatorius keuras tai as nesakau kad hidraulikos

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 15:34   #58
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armagedonas View Post
Dirzai ir neturi but uzsikirte, nebet butu vaziave ju neprisisege. Jie tiesiog sudinai susitraukines. Pirotechniniai dirzu itempejai turejo suveikti bent kuriuo atveju. Cia galima butu paieskoti dirzu nuo kito modelio, bet tavasis coupe, tai nezinau ar taip paprasta pritaikyti. Paneles airbagas greiciausiai tiktu nuo w220. Visa panele europine uz kelis simtus litu Pamirsk. Pigiausia iseitis, jei tau panele sutvarkytu tuo uzsiimantys zmones. Sakiuose ar kur ten. Kadangi c215 panele standartiskai aptraukta oda, tai auksarankiai manau visai neblogai padarytu ir neoriginala. Su vairu taip pat, jei ne oda patraukta nuo c215 desi, tai bent is w220, svarbu ten airbagas butu. Toliau SRS sistemos kompo perprogramavimas ir greiciausiai jo ardymas, nes viduje yra saratas, kuris nuo smugio ir aktyvina SRS sistema.

P.S. kazkodel vistiek manau, kad putoplasto gabalai ir varzos bus sukistos visur
as kalbu apie paneles tvarkyma ir idet airbega.keist i nauja net negalvoju

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 15:35   #59
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ziezis View Post
visu pirma pats rasai su klaidom.visu antra bent jau jai zmogus paraso kad vandens radijatorius keuras tai as nesakau kad hidraulikos
Ačiū, "keuras" pastabumas

ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-13, 15:45   #60
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Ačiū, "keuras" pastabumas
o as kurnors rasiau kad as rasau be klaidu? as bent jau rasydamas su klaidom nekritikuoji kito kuris raso su klaidom pastabumas

tomosius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.