Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-09-05, 12:30   #1
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis Draudimo machinacijos su langais

Apturejau toki ivyki, kad ant masinos uzkrito ivairios statybines medziagos. Pastato draudimas viska kompensuos, taciau akmenukai, ikrite tarp lango gumu darinejant langus juos vietomis subraize ( keli ibrezimai lango vidury) ir daug smulkiu pacioj lango apacioj. dar iki dabar yra akmenuku, ir visdar juos braizo.
Draudime man pasake, kad langu nekeis, o poliruos. Galinis taip pat nuo plytos siektiek isibreze, tai bala nemate, galini lai poliruoja.
Bet kaip su soniniais? ar galiu reikalaut, kad juos pakeistu? zinau, kad poliruojant stikla, gali issikreipti vaizdas. Ir bet kuriuo atveju, stikla tures isimti, nes masinele neprieis prie lango apacios.? Ar nesimatys ant galinio lango nelygumai? (pas mane jis smarkiai tamsintas ir pagal mane, matysis kiekvienas sudelis ir kaip zinia, neperseniausiai ji keiciausi i nauja, originalu)

  Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.