Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-09-05, 09:30   #11
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Pats sau priestarauji. Matei Win8? Ji butent blink blink pasiilgusiu ir kritikuojama del asketiskos isvaizdos. Taip, joje jau nebera AERO, jokiu permtomu langu, viskas kampuota paprasta ir funkcionalu. Ir su tais kriterijais, ka tu aprasei ir ko nori, turetum is laimes sokineti del Win8, nes ji butent panasi kaip tu sakai i win95 (netiesiogiai aisku), o stabili greita ir funkcionali kaip win7.
Bet itariu, nelabai megsti nujoviu, nemegsti keistis ir atsisakyti tai prie ko priprates
Man tarkime touch screen yra vienas funkcionaliausiu zmonijos isradimu, ir as neisivaizduoju kaip begalima naudotis paprastu mygtukiniu telefonu. Matai, kokie mes visi skirtingi Beja, apple produkcijos irgi nemegstu, kaip ir sios kompanijos. Del jos politikos, galvojimo uz vartotoja ir neleidimo jam rinktis, bei neadekvaciai uzskletu kainu, neatitinkanciu nei kokybes nei funkcionalumo. Apple tikrai yra pakankamai pizoniska.
win8 nebandžiau dar, o dėl metro, tai tiesiog tokia nuomonė susidarė, nelabai manau, kad ji man bus reikalinga, nors ką gali žinot, bet faktas, kad tikrai įsirašysiu, kai bus normali išleista versija. o dėl naujovių, tai mėgstu, tik noriu tokių daigtų kuriuos perka tik tie žmonės, kurie žino kas tai per daigtas ir tie daigtai turi istoriją. aš parduotuvėse dažniausiai nieko nerandu, nei drabužių, nei avalinės, nes nieko idomaus man nėra ;]] aišku, jei užeisi į kokia hugo boss parduotuvę, tai kita kalba, tik, kad finansai nelabai leidžia

simaso neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.