Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-09-05, 09:30   #461
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Pats sau priestarauji. Matei Win8? Ji butent blink blink pasiilgusiu ir kritikuojama del asketiskos isvaizdos. Taip, joje jau nebera AERO, jokiu permtomu langu, viskas kampuota paprasta ir funkcionalu. Ir su tais kriterijais, ka tu aprasei ir ko nori, turetum is laimes sokineti del Win8, nes ji butent panasi kaip tu sakai i win95 (netiesiogiai aisku), o stabili greita ir funkcionali kaip win7.
Bet itariu, nelabai megsti nujoviu, nemegsti keistis ir atsisakyti tai prie ko priprates
Man tarkime touch screen yra vienas funkcionaliausiu zmonijos isradimu, ir as neisivaizduoju kaip begalima naudotis paprastu mygtukiniu telefonu. Matai, kokie mes visi skirtingi Beja, apple produkcijos irgi nemegstu, kaip ir sios kompanijos. Del jos politikos, galvojimo uz vartotoja ir neleidimo jam rinktis, bei neadekvaciai uzskletu kainu, neatitinkanciu nei kokybes nei funkcionalumo. Apple tikrai yra pakankamai pizoniska.
win8 nebandžiau dar, o dėl metro, tai tiesiog tokia nuomonė susidarė, nelabai manau, kad ji man bus reikalinga, nors ką gali žinot, bet faktas, kad tikrai įsirašysiu, kai bus normali išleista versija. o dėl naujovių, tai mėgstu, tik noriu tokių daigtų kuriuos perka tik tie žmonės, kurie žino kas tai per daigtas ir tie daigtai turi istoriją. aš parduotuvėse dažniausiai nieko nerandu, nei drabužių, nei avalinės, nes nieko idomaus man nėra ;]] aišku, jei užeisi į kokia hugo boss parduotuvę, tai kita kalba, tik, kad finansai nelabai leidžia

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 12:35   #462
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
win8 nebandžiau dar, o dėl metro, tai tiesiog tokia nuomonė susidarė, nelabai manau, kad ji man bus reikalinga, nors ką gali žinot, bet faktas, kad tikrai įsirašysiu, kai bus normali išleista versija.
Normali, pilna finaline versija jau 3 savaites kaip yra. RTM versija, kuria dabar diega visi nauju laptopu gamintojai. Ja Microsoft specialiai isleido anksciau, kad finalinei pristatymo dienai visi naujiji laptopai ir ju gamintojai butu jau pasiruose. Ji tokia bus ir spalio menesi, kai microsoft prades jos oficialia prekyba, ir po dar 5 menesiu. Viskas, tai finaline versija, tad laukti galima nebent normalaus aktyvatoriaus, kurie kol kas dar nera tobuli. Finaline RTM versija yra ir linkokanijoj, ir torrent.lt, ir dar milijonuose torrent svetainiu visame pasaulyje

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 12:40   #463
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Normali, pilna finaline versija jau 3 savaites kaip yra. RTM versija, kuria dabar diega visi nauju laptopu gamintojai. Ja Microsoft specialiai isleido anksciau, kad finalinei pristatymo dienai visi naujiji laptopai ir ju gamintojai butu jau pasiruose. Ji tokia bus ir spalio menesi, kai microsoft prades jos oficialia prekyba, ir po dar 5 menesiu. Viskas, tai finaline versija, tad laukti galima nebent normalaus aktyvatoriaus, kurie kol kas dar nera tobuli. Finaline RTM versija yra ir linkokanijoj, ir torrent.lt, ir dar milijonuose torrent svetainiu visame pasaulyje
šiaip niežti rankos įsirašyt, bet reikia pasidomėt ar yra tvarkyklės jau ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 12:54   #464
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Aš jau kurį laiką naudoju Win8. Galvojau įsirašysiu pabandyti ir paskui vėl Win7 įsirašysiu. Bet iš tikrųjų tai labai prilipo tie Win8. Puikus dalykas, kad dabar įjungiu kompiuterį ir po kokių 10s jau galiu normaliai dirbti. Starto meniu tikrai patogus ir ekrane dabar atsirado dar daugiau vietos, nes pvz naršant nėra start juostos ir kitokie sprendimai iš tikrųjų džiugina. Yra gerų appsu. Kas šiek tiek kliūna, tai kolkas IE yra labai patogiai padarytas, bet man visvien nepatinka jo puslapių atidarinėjimas, tikiuosi, kad mozilla išleis kažką panašaus Win8. Bet šiaip tai tikrai džiugina šitas leidinys.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 13:01   #465
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Aš jau kurį laiką naudoju Win8. Galvojau įsirašysiu pabandyti ir paskui vėl Win7 įsirašysiu. Bet iš tikrųjų tai labai prilipo tie Win8. Puikus dalykas, kad dabar įjungiu kompiuterį ir po kokių 10s jau galiu normaliai dirbti. Starto meniu tikrai patogus ir ekrane dabar atsirado dar daugiau vietos, nes pvz naršant nėra start juostos ir kitokie sprendimai iš tikrųjų džiugina. Yra gerų appsu. Kas šiek tiek kliūna, tai kolkas IE yra labai patogiai padarytas, bet man visvien nepatinka jo puslapių atidarinėjimas, tikiuosi, kad mozilla išleis kažką panašaus Win8. Bet šiaip tai tikrai džiugina šitas leidinys.
Liudai, gal pas tave SSD, kad per 10 sek uzsikrauna? Siaip maciau testus, tai rekordas win 8 uzsikrovimui su ssd disku nuo on paspaudimo iki galejimo radeti dirbti - 8 sekundes. Tai jei pas tave 10, tai irgi labai super. Nes pas mane dabar su win 7 nuo on paspaudimo iki pilno pasikrovimo - 15 sek. O Win8 butent labiausiai ir giriasi savo sparta ir uzsikrovimo greiciu, tai manau kai isimesiu win8, su savo laptopu pasieksiu ta rekordini 8 sek

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 13:06   #466
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Liudai, gal pas tave SSD, kad per 10 sek uzsikrauna? Siaip maciau testus, tai rekordas win 8 uzsikrovimui su ssd disku nuo on paspaudimo iki galejimo radeti dirbti - 8 sekundes. Tai jei pas tave 10, tai irgi labai super. Nes pas mane dabar su win 7 nuo on paspaudimo iki pilno pasikrovimo - 15 sek. O Win8 butent labiausiai ir giriasi savo sparta ir uzsikrovimo greiciu, tai manau kai isimesiu win8, su savo laptopu pasieksiu ta rekordini 8 sek
Nea, pas mane paprastas laptopinis HDD. Šiaip aš nematavau, gal ir daugiau nei 10s bus, bet esmė, kad nuo win7 skiriasi kaip diena ir naktis. Manau su tavo kompu tikrai pasieks 8s, nes mano jau 4 metukus skaičiuoja kompas, tai nebejaunas.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 13:22   #467
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Nea, pas mane paprastas laptopinis HDD. Šiaip aš nematavau, gal ir daugiau nei 10s bus, bet esmė, kad nuo win7 skiriasi kaip diena ir naktis. Manau su tavo kompu tikrai pasieks 8s, nes mano jau 4 metukus skaičiuoja kompas, tai nebejaunas.
Su iprastu Hdd 10 sek... hm.. imesk i startup koki word ir isjung pc. Tada su chronometru pasausk ON ir sustabdyk chronometra tik tada, kai automatiskai pasileis word. Manau, bus daugiau nei 10 sek

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 13:33   #468
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Su iprastu Hdd 10 sek... hm.. imesk i startup koki word ir isjunk pc. Tada su chronometru pasausk ON ir sustabdyk chronometra tik tada, kai automatiskai pasileis word. Manau, bus daugiau nei 10 sek
Tai va, pamatavau. Be wordo užkrovimo, bet start meniu veikia be lago - 18sek (tikrai atrodo labai greitai ) Su Wordo užkrovimu 26s (MS Office 2010). Kaip jau sakau, senokas mano kompas, bet visvien labai greitai užsikrauna. Nenorėjau apgauti.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 13:36   #469
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Tai va, pamatavau. Be wordo užkrovimo, bet start meniu veikia be lago - 18sek (tikrai atrodo labai greitai ) Su Wordo užkrovimu 26s (MS Office 2010). Kaip jau sakau, senokas mano kompas, bet visvien labai greitai užsikrauna. Nenorėjau apgauti.
Tai va, matai, sakiau 10 sek ir 26 sek - apsirikai 2.5 karto Nes uzsikrovimas matuojamas butent nuo start mygtuko paspaudimo iki pirmos programos paleidimo. Beja, su ssd disku tas wordas startuoja per meziau nei sekunde, tiesiog sulig ikonkes papaudimu.
Tai va, matai, jei subjektyviais pojuciais 26 skeundes atrodo greitai, tai isivaizduok kaip jaustimeisi, kai kompas pasikrautu per 8 sek

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 13:41   #470
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tai va, matai, sakiau 10 sek ir 26 sek - apsirikai 2.5 karto Nes uzsikrovimas matuojamas butent nuo start mygtuko paspaudimo iki pirmos programos paleidimo. Beja, su ssd disku tas wordas startuoja per meziau nei sekunde, tiesiog sulig ikonkes papaudimu.
Tai va, matai, jei subjektyviais pojuciais 26 skeundes atrodo greitai, tai isivaizduok kaip jaustimeisi, kai kompas pasikrautu per 8 sek
Įdomu, kaip čia tas Word pas mane taip ilgai startuoja. Nes pvz orų app arba IE, kuriam paleisti nereikia desktop krauti daug greičiau pasileidžia. Čia gal savi niuansai, nes Desktop ant Win8 eina kaip atskiras app. O 8 sek tai tiesiog puiku, manau ant naujų laptop eina bios geresnis, nes mano vien kokias 7 sek sugaišta, kol parašo ASUS ir praeina bios nustatymai.
Beje namie stovi mano pirmasis PC, 2002 metais pirktas tai kraunasi virš minutės ir tai dar kol juo normaliai dirbti galima tai dar kelios min praeina. Va čia tai progresas.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.