Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2020-07-12, 22:54   #11
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Tai tu papuolei pas mūsų Robertėlį su diagnostika

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-12, 23:38   #12
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Biedžius View Post
Matai aš jau keičiau žvakes kaip gamintojas ir nurodo BOSCH double platinum. Bet pas mane BRC dujos stovi, tad rekomendavo dėtis DENSO su LPG dujom skirtu katodu, kuris yra smulkesnis, tad esu nusižiūrėjęs įsidėti jas ir pažiūrėti gal kas pasikeis.
Dar karta dek originala ir taskas. Ar tu mersistu ar daliu pardavejais tikesi, tavo pinigines reikalas.
Su originaliom dalim ant benzino tikrai vaziuos.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 07:16   #13
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki visiems,

Klausimas is esmes susijes ir au autoriaus problemomis: kaip taktiskai ir civilizuotai isspresti problema, kuomet nekompetetingas/nesaziningas mechanikas/autoservisas darba atlieka nekokybiskai (is dalies) arba darbo (siuo atveju diagnostikos) neatlieka visiskai - t.y., nepasako gedimo ir pan.
As suprantu, kad kiekvienas nori uzsidirbti, taciau kuomet zmogaus negali net ant kelio uzvesti, paimti visa ikaini, nera sazininga.

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 08:12   #14
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Sveiki visiems,

Klausimas is esmes susijes ir au autoriaus problemomis: kaip taktiskai ir civilizuotai isspresti problema, kuomet nekompetetingas/nesaziningas mechanikas/autoservisas darba atlieka nekokybiskai (is dalies) arba darbo (siuo atveju diagnostikos) neatlieka visiskai - t.y., nepasako gedimo ir pan.
As suprantu, kad kiekvienas nori uzsidirbti, taciau kuomet zmogaus negali net ant kelio uzvesti, paimti visa ikaini, nera sazininga.

Papasakok tiksliau, seip daug zmoniu nepazysta servisu veikimo principu. Todel jauciasi apgauti, ir moka kaskart uz tapati darba kelis kartus. Nors servisas nieko nekaltas.
Ir taip, pasakyti gedima, nevisada gali iskarto. Kuom skundesi pacientas?

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 08:37   #15
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Vampyre,

Tiesiog skaitau sios temos autoriaus zinutes. Autorius buvo minejes, kad jumge diagnostika, taciau nieko atsakyti taip ir nepavyko. Pinigai buvo paimti. Tiesiog toks gyvenimiskas pavyzdys.

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 09:13   #16
Biedžius
 
Biedžius's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-31
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 16

Biedžius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Dar karta dek originala ir taskas. Ar tu mersistu ar daliu pardavejais tikesi, tavo pinigines reikalas.
Su originaliom dalim ant benzino tikrai vaziuos.
Supratau. Vieną žvakę kiek atsimenu tikrai persukau, tai gali būti, kad čia ir slypi bėda.

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Papasakok tiksliau, seip daug zmoniu nepazysta servisu veikimo principu. Todel jauciasi apgauti, ir moka kaskart uz tapati darba kelis kartus. Nors servisas nieko nekaltas.
Ir taip, pasakyti gedima, nevisada gali iskarto. Kuom skundesi pacientas?
Manau priklauso nuo įmonės-žmogaus kultūros. Pavyzdžiui Dagris apžiūrą darė nemokamai, nieko neradę jie neprašė pinigų, plius kompresorius nustojo veikti po jų važiuoklės keitimo, tad anie net ABS žiedą, kuris irgi tą dieną praėjo norėjo nemokamai pakeisti, bet žinojau, kad ne jų kaltė tai pasakiau, kad už tai susimokėsiu, nes suprantu, kad žmonės gaištą laiką ir atlieka savo darbą ir iš kažko reikia gyventi, o airmatikas irgi buvo tik sutapimas, tad atsiemiau auto ir pats nuvežiau į Shmellman ir sutvarkė ten. Kaip matai aš irgi galėjau apgauti ir pasinaudoti, bet to nepadariau. Visokių yra meistrų, daktarų, klientų. Kai pats nesu linkęs apgaudinėti ir imti pinigus iš oro, tai nesinori, kad ir kiti tai su manim darytų. Aš taip pat savo profesijoje galėčiau imti už suteiktą pagalbą pinigus, nes patys klientai juos kaišioja, bet to nedarau. Dagrį aš rekomenduočiau, tikrai kultūringa ir sąžininga aplinka, nes ne vien man yra padėję. Nesu konfliktiškas, tad man geriau susimokėti ir daugiau negrįšiu ten. Manau tokie mechanikai, diagnostikai kitiems pagalius kaišo kitiems meistrams, kurie tikrai nusimano ir atlieka savo darbą gerai, tad klientas pradeda nepasitikėti kitų profesionalų darbais, todėl ir kainas muša ir nepagarbiai kalba, o ir tas įtarinėjimas manau vargina. Negalvokite, kad visus automechanikus-elektrikus-diagnostikus-daktarus kaltinu, tiesiog kai kuriems žmonėms reikia pasistiebti tie kultūra ir ties savo profesija.

Aš visados paklausiu "Kiek esu Jums skolingas?" Tad skoloj aš niekad nelieku, nes tai mano gyvenimo kredo.


Paskutinį kartą redagavo Biedžius; 2020-07-13 09:42 val.
Biedžius neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 10:16   #17
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Vampyre,

Tiesiog skaitau sios temos autoriaus zinutes. Autorius buvo minejes, kad jumge diagnostika, taciau nieko atsakyti taip ir nepavyko. Pinigai buvo paimti. Tiesiog toks gyvenimiskas pavyzdys.
Kompas buvo pajungtas, paslauga parduota, uz ja paiimti pinigai. Tolimesne eiga ardyti toliau tikrinti buvo atmesta. Darbai nutraukti pusiaukeleje. Kuris kaltas?
As nematau cia nieko blogo.
Bet kaip kolega auksciau minejo, kulturos tikrai reiketu pasisemti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 10:28   #18
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Kompas buvo pajungtas, paslauga parduota, uz ja paiimti pinigai. Tolimesne eiga ardyti toliau tikrinti buvo atmesta. Darbai nutraukti pusiaukeleje. Kuris kaltas?
As nematau cia nieko blogo.
Bet kaip kolega auksciau minejo, kulturos tikrai reiketu pasisemti.
O tai jai pvz as turiu nzn kiek 1000e (kike tas star kainuoja nzn) nusiperku stara ir zinau kur pajungti ji fiske ikisti ir viskas. Pajungiu paziuriu skau, na ka kazkas sugede, o kas negaliu paskyti? cia paslauga suteikta? ir galima imti pinigus? nes kaip suprantu Robertelis panaisiai padare zmogui.
situacija panasi man buvo su CLK mersu, uzsikuria uzgesta ir viskas, silberis pralaike kelias dienas, keite pamenu zvakes, po to siurbli nes tipo slegio benzino neuzteko ir t.t. ir reziume as ji isivilkau an troso i kita serviza... nepamenu kiek saskaita buvo, bet tuo laiku man atrode labai daug, darejom, beveik iki keiksmazodziu ir t.t. bet nemokejau nei cento, ir turbut atsiduriau silberio "black list'e" jai toks yra o buvo oro srauto matuokle, nutempus i kita serviza, po 10 min paskambino, atvaziuok pasiimti sutvarkyta

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 11:14   #19
Biedžius
 
Biedžius's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-31
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 16

Biedžius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Kompas buvo pajungtas, paslauga parduota, uz ja paiimti pinigai. Tolimesne eiga ardyti toliau tikrinti buvo atmesta. Darbai nutraukti pusiaukeleje. Kuris kaltas?
As nematau cia nieko blogo.
Bet kaip kolega auksciau minejo, kulturos tikrai reiketu pasisemti.
Telefonu paklausiau ar 100 procentų apsakysi bėdą, pasakė taip (pas mane automatiškai įrašo telefonas pokalbius). Jei būtų pasakęs, kad ne - nebūčiau net gaišęs laiko, kitas dalykas pats pasakė vėliau po fakto, kad reikia per starą žiūrėti, aš juk nežinojau, kad jis ne per starą žiūrės, juk jis profesionalas žino ką daro, todėl ir moku pinigus, bet šiuo atveju ir aš galiu tą patį padaryti, juk ne mano problemos, kad jo limituotos žinios ir programinė įranga, skelbime nurodyta buvo, kad mato viską ir nustato gedimus, jis net neatidarė nei kapoto, tiesiog tylėjo, o buvo pasakyta prieš tai automobilis, markė, gedimo kodas, tad galėjo perspėti, kad galės pamatyti tik tokius parametrus, bet kitų negalės matyti, bet čia jokio perspėjimo. Tad žadėti nėra ko, jei negali įvykdyti. Nes aš galiu savo kinišką diagnostikos įrangą už 8 eurus pajungti ir paimti pinigus, o vėliau pasiūlyti susirasti kitą meistrą, kuris per starą pamatys.

Skelbimo nuoroda:
https://www.skelbiu.lt/skelbimai/aut...-21308016.html

"Atliekame profesionalią automobilių diagnostika ir remonta visų markių ir modelių automobiliams, visų elektros mazgų pilnai, tiek dyzeliniams, tiek benzininiams."

"Visų variklio daviklių, purkštukų, turbinos, EGR, srauto matuoklės, analizavimą variklio darbo metu, išsiaiškinama dėl ko automobilis daug ryja, arba netraukia."
Pas mane daugiau ryja, netraukia ir iš to = 0 , nežinau ką jis ten nustatyti gali prieš perkant, sakytų geras auto, visas dreba, bet geras imkit net kapoto nepravėrė, ar aš turiu jam aiškinti, ką reikia daryti ? Juk sakiau, reikia išsiaiškinti kas yra, už tai pinigus sumokėsiu. Pinigai mokami ne dėl to, kad tu kaišiotum nagus, o dėl to, kad padarytum tai ko klientas prašo - nustatyti gedimą.

P.S. Ilgai rinkoje neužsibūsi jei imsi pinigus, bet naudos nesuteiksi. Nieks nepasiūlė nei toliau tikrinti, nei ardyti. pasiūlė nuvykti į mbworkshop. Galime labai pasiginčyti dėl pajungimo ir pinigų paėmimo, vartotojų teisė tą pačią minutę pasakytų, kad paslaugos teikėjas turėtų grąžinti pinigus, bet ką aš ten pešiuos, tegu turi.


Paskutinį kartą redagavo Biedžius; 2020-07-13 11:26 val.
Biedžius neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-13, 14:04   #20
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Pucenai as tave kaip klienta i saldymo kamera prie -10 minutei atvesti, tik tada subtavimi bendrauciau. Sunkus tu klientas
Trauki kaip magnetas kairiarankius.

Seip vyrai Diagnose buvo pajungta, paimti pinigai, nieko negalejo pasakyti nes priejo diagnoses kompo ribas. Taskas jokiu pinigu neatgausit. Jaigu galit patys tai ir darykit patys.

Nuo 50€ uz trumpa testa ( jaigu zmogus nezino kas tai, padekit rageli) prasideda patirtis. Speju sumokejot daug maziau, dabar zinot kur sutaupet.

Kas vaziuoja i servisus kur parasyta daro visas markes, purkstukus, oro srauto matuokles kodel netraukia, kodel daug ryja. Patys kalti, jie nedirba su staru jie netgi nezino kaip detales vadinasi= nesimokino sito amato nelanke mokyklos.
Kuris kvailesnis? Tas nemoksa, as kitas nemoksa?
Jau as lietuviskai nusisneku, bet lietuviski mechanikai blogiau uz girtus vokieciu kaimiecius.

vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.