Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2020-08-14, 20:58   #3341
Shopped
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-01-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,212

Shopped is on a distinguished road



Standartinis

per apzvalgas, jie nuotraukas ziuri per kompa, nes tlefonu ekranai ir ju nustatymai skirtingi.
ir dar jie daznai naudoja visokus raw ir pro rezimus, ir tokiu spalvu nebuna.
pries kokius 2-3 metus visada apie tai buvo kalbama, dabar ne, nes tai tipo normalu



cia nuotraukos is interneto paimtos, s20 su raw ir paprastos
http://imgur.com/4MslA0x

Shopped neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-14, 22:02   #3342
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

siandien dar karta buvau i topocentra uzejas, ten viduje geresnis apsvietimas, nei samsungo salone. Pafotkinom save su galaxy S8, note 20 ultra ir iphone 11 pro max.
S8 ir note 20 ultra labai labai panasiai viskas, iphonas detaliau veida fotkina. Su note 20 ultra sunkiau nufotkint taip, kad butu super detaliai, pastoviai veidas kazkoks uzmuilintas gaunasi, iphonas visada gaunasi tobulai spalvos geresnes iphono vienareiksmiskai. Nuotraukas ziurejau per monitoriu, o ne telefone.
Galbut galima ta samsung kazkaip paturbint, per pro rezima fotkint, kad butu geriau, bet noretusi, kad ant auto butu iskart viskas chiki

Labai norejau to nouto naujo, bet vis delto palauksiu iphono 12-o

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-14, 23:38   #3343
Shopped
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-01-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,212

Shopped is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
siandien dar karta buvau i topocentra uzejas, ten viduje geresnis apsvietimas, nei samsungo salone. Pafotkinom save su galaxy S8, note 20 ultra ir iphone 11 pro max.
S8 ir note 20 ultra labai labai panasiai viskas, iphonas detaliau veida fotkina. Su note 20 ultra sunkiau nufotkint taip, kad butu super detaliai, pastoviai veidas kazkoks uzmuilintas gaunasi, iphonas visada gaunasi tobulai spalvos geresnes iphono vienareiksmiskai. Nuotraukas ziurejau per monitoriu, o ne telefone.
Galbut galima ta samsung kazkaip paturbint, per pro rezima fotkint, kad butu geriau, bet noretusi, kad ant auto butu iskart viskas chiki

Labai norejau to nouto naujo, bet vis delto palauksiu iphono 12-o
o paprasta nouta ziurejai? kaip jis fotkina?


apie 12, visas youtubas ir forumai dabar kalba , kad netures pakrovejo dezutei, kai nupirksi

Shopped neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-15, 00:10   #3344
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

paprastas noutas man isvis nesusipratimas, ekranas net ne QHD, 60Hz tik tai, galinis dangtis plastmasinis. Kamera detaliai neziurejau, bet atrodo, kad prasciau fotkina uz Ultra. Tiesiog toks konfigas pagal mane turetu tikrai ne ~1000e kainuot, o daug maziau.
Ir aplamai bijau jau to samsungo, nes pas juos tikra loterija, gali but viskas gerai, o gali but brokas uzleptas ir ar tai akumas issikrauna daug greiciau nei turetu, arba tipine problema nuo S4 laiku, kad tau negali prisiskambinti, nors tu matai, kad rysys yra. Bent jau tokius komentarus esu skaites ir apie S20 Ultra.
O koki nors Oneplus imt uz ~900e, nzn, nekyla ranka tiek moket. Rankoj jauciasi jis kaip eilinis kinietiskas redmi ar huawei vidutiniokas, premium feel nera.

Jo, apie pakroveja ir as ta skaiciau kazkur, na pamatysim.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-15, 00:51   #3345
Shopped
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-01-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,212

Shopped is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
paprastas noutas man isvis nesusipratimas, ekranas net ne QHD, 60Hz tik tai, galinis dangtis plastmasinis. Kamera detaliai neziurejau, bet atrodo, kad prasciau fotkina uz Ultra. Tiesiog toks konfigas pagal mane turetu tikrai ne ~1000e kainuot, o daug maziau.
Ir aplamai bijau jau to samsungo, nes pas juos tikra loterija, gali but viskas gerai, o gali but brokas uzleptas ir ar tai akumas issikrauna daug greiciau nei turetu, arba tipine problema nuo S4 laiku, kad tau negali prisiskambinti, nors tu matai, kad rysys yra. Bent jau tokius komentarus esu skaites ir apie S20 Ultra.
O koki nors Oneplus imt uz ~900e, nzn, nekyla ranka tiek moket. Rankoj jauciasi jis kaip eilinis kinietiskas redmi ar huawei vidutiniokas, premium feel nera.

Jo, apie pakroveja ir as ta skaiciau kazkur, na pamatysim.
tai pas paprasta dar ir ekrano stikliukas net ne praeitu metu, o dar senesnis gorilla glass. cia iseina kazkoks lite versija uz brangiai.
del rysio problemu, tai turiu pazystamu su s10 serija. ten ne tai kad prisiskambint negali, ten jis veikia kada nori, kaip senais laikas su tele2 buvo, i laiptine uzeini ir dingsta signalas jei kalbejai tuo metu telefonu. Bet del notu niekad negirdejau kad butu tokiu problemu

pats buvau treciadieni paziuret tu noutu. reikia jau pakeist telefona + norejau pasinaudot akcija samsungo , turiu sena huaweiju, tai reklama sako iki 100 euru duoda. i ju saita buvau uzejas, tai raso kad net 140 (bet cia netiksliai, galejau blogai suprast).

P.S: paprasto matmenys man labiau patiko, patogesnis jis. ultra jau per didelis, nors atrodo kad labai mazas skirtumas

Shopped neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-15, 07:59   #3346
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

uz mano galaxy S8 duoda 200e pagal ta puslapi
Nu va matai, jeigu su s10 serija tokios problemos, o cia skaityk visai dar nesenas aparatas.. tai tiketis galima visko ir is sito note. Su mano dabartiniu S8 tas pats buvo, bet issisprende factory reset ir jau keleta metu problemu jokiu nera.
Nors pats aparatas nerealus, vienas is graziausiu ever samsungu man. Ekranas labai ryskus ir didelis. Korpusas super premium, galinis dangtis is matinio stiklo, rankoj jausmas, kad jis visas metalinis.
Tas mazesnis note del plastikinio dangcio rankoj guli visiskai kitaip nors paprastas plokscias ekranas jo man labiau patinka.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2020-08-15 08:07 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-15, 10:23   #3347
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
uz mano galaxy S8 duoda 200e pagal ta puslapi
Nu va matai, jeigu su s10 serija tokios problemos, o cia skaityk visai dar nesenas aparatas.. tai tiketis galima visko ir is sito note. Su mano dabartiniu S8 tas pats buvo, bet issisprende factory reset ir jau keleta metu problemu jokiu nera.
Nors pats aparatas nerealus, vienas is graziausiu ever samsungu man. Ekranas labai ryskus ir didelis. Korpusas super premium, galinis dangtis is matinio stiklo, rankoj jausmas, kad jis visas metalinis.
Tas mazesnis note del plastikinio dangcio rankoj guli visiskai kitaip nors paprastas plokscias ekranas jo man labiau patinka.
Kuriam puslapį? Nešiu savo s9 kuo greičiau

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-15, 10:26   #3348
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

https://www.samsung.com/lt/grazinimas/

bet jauciu atidavus sena, isipareiguoji nusipirkt nauja. Tiesiog parduot senuka jiems neiseitu manau

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-15, 10:43   #3349
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
https://www.samsung.com/lt/grazinimas/

bet jauciu atidavus sena, isipareiguoji nusipirkt nauja. Tiesiog parduot senuka jiems neiseitu manau
Ai tada ne. Samsung pabandžiau nebenoriu ačiū.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-08-15, 10:50   #3350
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

kas nepatiko?

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.