Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-18, 15:43   #141
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
kalbejau baltarusijoj su furistu, akcentas kazkoks kaip marijempoles, nzn kur ju firma, sake i vakarus moka 35centus kilometras, i rytus 45 centai kilometras, tai jei vilnius-maksva-vilnius, gaunasi 900lt

aisku

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 16:54   #142
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 17:04   #143
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt
ne per toliausia vel tie laikai kai tokie ikainiai bus manau tikekimes

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 18:09   #144
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

sabarkst, dar daug kas priklauso nuo kontoros sefo + frakto (kontrakto sumos, uz kuria pasizadi krovini pristatyt) Nes soferiui (bent jau mano tevukui) yra mokama procentine dalis nuo frakto + 50eur bauda mokama soferiui uz papildoma prastoveta para del uzsakovo kaltes... O ne nuo nuvaziuotu kilometru..


Paskutinį kartą redagavo Jexx; 2011-01-18 18:16 val.
Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 18:13   #145
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 18:14   #146
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jexx View Post
ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE
visko būdavo, kai ypač reikėdavo kompensuoti laiką, kurį praleisdavau ant sienos sebeže

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 18:28   #147
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

Seniau, atsimenu budavo laikai, kai tevo sefas pykdavo, kad tevukas grizes is reiso man mersan saliarkos iki pilno bako nepripildavo + dar sakydavo, kad duos tevukui 500 bauda, kad sunum nepasirupini (nors mes jau su tevuku budavom prisirupine), tai tada pats sefas man mersan inpildavo is tevuko furos... O as kontoron tevuko pasiimt specialiai atvaziuodavau su praktiskai tusciu baku
Taciau dabar sie laikai jau baiges... Sefas dar vis patraukia tevuka per danti apie tai, bet kuro jau "darmavos" nebedalyja...


Paskutinį kartą redagavo Jexx; 2011-01-18 18:41 val.
Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 19:40   #148
Simka
 
Simka's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-14
Gyvenamoji Vieta: Vydmantai
Pranešimai: 2,494

Simka is on a distinguished road



Standartinis

Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių

__________________
учись студент
Simka neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 19:47   #149
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB124 View Post
Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių
bijoti reikia nesaziningu kontrabandininku kurie megindami uzvirinti kuo didesnius pinigus skiedzia su visokiais brudais, ir laiko kura nesvariose surudijusiose talpose. is patikimu zmoniu perkant, dyzeliniai automobiliai vaziuoja jau nepirmus metus, be jokiu problemu.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 19:50   #150
Simka
 
Simka's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-14
Gyvenamoji Vieta: Vydmantai
Pranešimai: 2,494

Simka is on a distinguished road



Standartinis

Tai vat esme jog kuras ten nėra prastas, prasti būna nedori kontrabandinio kuro pardavėjai

__________________
учись студент
Simka neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.