Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-02-14, 19:27   #231
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Buvau, bet tam kad palyginti kainas nereikia važiuoti, dabar visi centrai turi elektroninius leidinius leidziamus kas savaite, juose yra kainos, taip pat aktyvus lenkijos kainu gynejai net fotkino popierinius leidinius. Taip pat labai daug yra internetinese parduotuvese, pvz Barbora. Konkrečiu atveju buvo lyginama su Barbora kainom, kurios nėra mažos net Lietuvoje, pvz lyginant su Norfa.
Jus neplepeje paimkit ir palyginkit vienodas prekes su vienodais parametrais, o ne "dede sake pas mus pigiau", "teta sake pas jus brangu, ji perka viska pigiau, nors ir nezino kas pas mus parduodama"
bandziau ziurineti ''vienodu parametru'' Fiskars pramoniniu prekiu....rezultatas ziauriai sausas Lt nenaudai....

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 19:30   #232
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
bandziau ziurineti ''vienodu parametru'' Fiskars pramoniniu prekiu....rezultatas ziauriai sausas Lt nenaudai....
Man irgi butu idomu ir dar proxxon irankiu kur ziurinejat ir kaip perkat is tu lenku? Dekui

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 19:30   #233
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Net jei ir brangiau uzsieny (lenkijoj gal ir ne viskas pigiau bet 80% prekiu tikrai zenkliai pigesnes) ten 10% ar net visais 30% bet kai min atlyginimas didesnis 250%-400% tai ka jau ir be pridursi...

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 19:34   #234
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Man irgi butu idomu ir dar proxxon irankiu kur ziurinejat ir kaip perkat is tu lenku? Dekui
siaip googlinau lyginau kainas ,per daug nesigilindamas kur galima atkast pigiau.

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 19:38   #235
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

ne bet hunter tikras mesijas,kuris supranta ir zino viska geriau,nei ten gyvenantys arba vaziuojantys. 36 zmones sakys,kad pigiau,bet egzpertas sulygins barbora su boruzele ir viska nustatys. prateita savaite kauflende,suvalkuos "pampers 5 dydzio" su 18% nuolaida 38zl(panasiai 8.9),maximoj vilkavisky siandien "pampers 5 dydzio" su 20% 12.87.
kas lenkijoj sauskelnes dotuoja?
pienas identiskas 0.5% riebumo,toks pat lenkiskas,kokio jau ir maximoj antri metai yra,pas mus 0.56,pas juos 1.89zl(0.44). ir negana to lenkai zaliavini piena perka lietuvoj.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 20:10   #236
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

As ne zinau viska, o tik siulau lyginti skaicius, o ne emocijas, nes skaiciai neturi emociju.
Parametrai - skaiciai
Kaina - skaiciai
Kas liecia pieno kainu, tai buvo mazdaug menuo lyginimo, su kainu nuotraukom net is visu biedronku ir maximu, ir gavosi vieni vartai Lietuvos naudai. Cia buvo rudeni lyg.
Apie pampers vel, lyginam lyg ir jau gerai, 5 numeris, kaina, o kiekio vel nera.
Piena velgi, 1L ok, 0.5proc ok, bet daug kas net neskiria UHT nuo paprasto pieno ir juos lygina

Pirkit kur jums patinka ir uz kiek jums patinka, bet nekvailinkit saves ir kitu lygindami skirtingas prekes. O kad Lenkijoje pigiausias maistas europoje neneigiu, tai yra oficialus dalykas pagal statistika

Ir dar, viena yra vaziuoti gyvenant prie sienos, o visai kas kita vaziuot is kokiu siauliu ar vilniaus. Net sveicarai i prancuzija vaziuoja apsipirkt, kurie gyvena prie sienos

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 20:13   #237
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Man irgi butu idomu ir dar proxxon irankiu kur ziurinejat ir kaip perkat is tu lenku? Dekui
Man irgi idomu. Man uztektu ir GDS ir Condor

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 20:16   #238
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Man irgi idomu. Man uztektu ir GDS ir Condor
Man geriausiai tinka proxxon. Nes yra viskas ko reikia ir telpa i moco "bagaznika". 2 komplektus turiu, bet ziuriu jau uosvis buvo paemes i apyvarta. Tai ne viskas liko ir seip jau susidevejas

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 20:21   #239
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
As ne zinau viska, o tik siulau lyginti skaicius, o ne emocijas, nes skaiciai neturi emociju.
Parametrai - skaiciai
Kaina - skaiciai
Kas liecia pieno kainu, tai buvo mazdaug menuo lyginimo, su kainu nuotraukom net is visu biedronku ir maximu, ir gavosi vieni vartai Lietuvos naudai. Cia buvo rudeni lyg.
Apie pampers vel, lyginam lyg ir jau gerai, 5 numeris, kaina, o kiekio vel nera.
Piena velgi, 1L ok, 0.5proc ok, bet daug kas net neskiria UHT nuo paprasto pieno ir juos lygina

Pirkit kur jums patinka ir uz kiek jums patinka, bet nekvailinkit saves ir kitu lygindami skirtingas prekes. O kad Lenkijoje pigiausias maistas europoje neneigiu, tai yra oficialus dalykas pagal statistika

Ir dar, viena yra vaziuoti gyvenant prie sienos, o visai kas kita vaziuot is kokiu siauliu ar vilniaus. Net sveicarai i prancuzija vaziuoja apsipirkt, kurie gyvena prie sienos
Turbut pagal ta statistika mes gyvenam tik 10% biedniau nei vokieciai bet man taip neatrodo.
Zmomes is latvijos ir estijos ten vaziuoja apsipirkt o cia is vln jau toli

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-14, 20:36   #240
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Su hunter beprasmiska.

Zuvytes moller vaikui PL nepilnai 7 eur..pas mus 15 eur..salti skaiciai..produktai vienodi tip-top..

Markko neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.