Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-03-09, 23:43   #221
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

kiek kainuos silbery zeminimas? nes man reikia sukalibruoti. Bandem pasijunge patys zaisti, bet neteisingai kazka suvedziau ir dabar klaida meta, tad neisvengiamai turiu padaryti kalibracija. gal irgi vos suzeminciau, juk galima pasikelt

  Cituoti
Old 2013-03-09, 23:49   #222
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

As tai tik uz zeminima, masina ilgesne atrodo vizualiai, kas man labai grazu. Zeminimo kaina 200lt silberyje, as uz bmw spyruokles du kartus daugiau sumokejau,o kur dar montavimas.. Bet po zeminimo butinai suvedima reikia pasidaryti

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-10, 03:13   #223
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

tai palauksiu kol bus galima detis vasarinius ratus, vienu kartu viska pasidarysiu

  Cituoti
Old 2013-03-10, 12:29   #224
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
As tai nenoreciau kad i cl'a atejes visu pirma zvakes pakaitint turetum, o uzkurus lengva suodziu debeseli ismestu, o vietoj v8 garso girdetum kle kle kle kodel noretum dizelio sitam kebule? As kiek susidariau vaizda tai jis ner ekonomiskiausias variantas..

Sanaudu tiksliu nezinau, neisvazinejau pilno bako, galiu pasakyt tik tiek kiek kompas rode - 10.4 l, jei tiek ir eme tai pasaka
Na 4.0cdi garsas yra padorus, nes irgi yra v8.Dumu tvarkingas dyzelis nemeta, kaip ir benzinas net uzspaudus dugna. Trauka man malonesne dyzelio nes yra didelis sukimo momentas ir dvi turbinos. Trauktu manau panasiai kaip 5.0, gal siek tiek prasciau.. Na bet kazkai man dyzeliukai labiau patinka. Bet aisku, jei daro masina sportiska, dyzelis cia nelimpa.. nors dabartines tendencijos, kad daro dyzelines visas masinas, ir porche ir bmw m, ir audi s ir mersas manau tuo amg prades dyzelinius kepti. dyzelis, nori, nenori istums benza, bent jau europoj, cia gi vien dyzelines masinos.

  Cituoti
Old 2013-03-10, 13:22   #225
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Nauju dyzeliu charakteristikos labai ispudingos, trauka, ekonomija, tobulinimo galimybes, be to, bmw 6 yra keli dyzeliniai variantai,tai rodo kad keiciasi poziuris i gt masina, bet siai dienai man benzas arciau sirdies, gal jei kada praveztum su 4l dyzeliu ir pakeisciau nuomone, bet labai skeptiskai nusiteikes as..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-10, 14:17   #226
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Na as kai turejau cl500, pvz man su dabartiniu bmw 740d daug smagiua mieste vaziuot ir atrodo tikrai kad geriau traukia(nors taip nera). Pamenu kai turejau cl500, draugelis vazinejo su faeton 5.0tdi, tai apsikeitemkuriam laikui masinom, tai nezinau, man ziauriai ziauriai simta kartu smagiau faetonas vaziavo. o trauke jie apyligiai realiom salygom.

  Cituoti
Old 2013-03-10, 16:30   #227
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Manau r19 geriau tiktu negu 18 ant CL . r18 per mazi tokiam modeliui., o vietoj bakeliu amg poketa uzsimesciau o jau paskui ismetima daryciau. manauCL r19+AMG geriau jau nieko nera

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-10, 23:52   #228
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Svarsciau ilgai apie r19, tokiu kokiu noriu neradau, o ir preliminariai skaiciuojant gautusi su naujom padangom apie 5-6 tukstanciai litu, ir nedadetu tiek vaizdo kad butu verta tiek investuot. Del amg, irgi giliuose apmastymuose buvau, vel pamasciau gerai, moldingus lupa jei ne vietoj pastatai, o amg apdailai netinka stock buferio moldingai, tai kaip vazinet visam aplupinetam, zinoma amg graziau, bet jis man labai grazus ir su stoock buferiais. Kadangi isore mane pilnai tenkina, ratai taip pat, tai laukiu ismetimo, garsas man svarbiausias turbut veliau susizeminsiu ir busiu pasiekes savo vizija

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 01:36   #229
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
Svarsciau ilgai apie r19, tokiu kokiu noriu neradau, o ir preliminariai skaiciuojant gautusi su naujom padangom apie 5-6 tukstanciai litu, ir nedadetu tiek vaizdo kad butu verta tiek investuot. Del amg, irgi giliuose apmastymuose buvau, vel pamasciau gerai, moldingus lupa jei ne vietoj pastatai, o amg apdailai netinka stock buferio moldingai, tai kaip vazinet visam aplupinetam, zinoma amg graziau, bet jis man labai grazus ir su stoock buferiais. Kadangi isore mane pilnai tenkina, ratai taip pat, tai laukiu ismetimo, garsas man svarbiausias turbut veliau susizeminsiu ir busiu pasiekes savo vizija
už AMG apdailą UK paprašė ~ 5K.lt

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 09:55   #230
Dalys77
 
Dalys77's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-11
Pranešimai: 20

Dalys77 is on a distinguished road



Standartinis

Bet ar ta AMG apdaila jau tiek daug duoda? Man jis ir be jos lb gerai atrodo dėl savo išskirtinio dizaino. O dėl ratų tai tikrai.. Jei žeminsi, tai reikėtų ir R19. Gerai, kad bent pasirinkai naujas padangas. Nauja juoda guma dar duos šviežumo ir gero vaizdo. Kitaip tai su pilkais kaliošais nesižiūrėtų kodėl pasirinkai continentalius?

__________________
MB 608D
MB 709D
MB Sprinter 616CDI
Dalys77 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.