Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-18, 10:12   #21
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Taigis, mano multimedija jau keliauja i Vilniu. Ten tas sustresnis commandas, su SD kortele. Tai ir su Hdd turbut, nes tie kur sd kortele, tai ir hdd berods yra? Jei jau sd kortele, tai ten tas NTG 2.5 commandas?
Siandien kalbejau su meistrukais, kurie montuoja aparaturas, tai jie yra state tokia multimedija i toki kaip mano w211. Tai uzgiedojo 200 uz pajungima, nes tipo niekas pas mane netiks, reikes keisti fyskes ir pan. Plius dar GPS antena iki 100 lt kastuos. Tai ir nezinau, cia norma kaina ar daugokai lupa?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 10:19   #22
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Taigis, mano multimedija jau keliauja i Vilniu. Ten tas sustresnis commandas, su SD kortele. Tai ir su Hdd turbut, nes tie kur sd kortele, tai ir hdd berods yra? Jei jau sd kortele, tai ten tas NTG 2.5 commandas?
Siandien kalbejau su meistrukais, kurie montuoja aparaturas, tai jie yra state tokia multimedija i toki kaip mano w211. Tai uzgiedojo 200 uz pajungima, nes tipo niekas pas mane netiks, reikes keisti fyskes ir pan. Plius dar GPS antena iki 100 lt kastuos. Tai ir nezinau, cia norma kaina ar daugokai lupa?
taip su SD yra NTG 2.5, taip visi NTG 2.5 Comand turi HDD.
pajungimas nera labai sudetingas, reikia kartais paprogramuoti, nes jaigu nori navigacija ir tachometre matyti.
antenu yra pilna ebay ja isideti 10min darbas slepiasi po tacho, laido tiesimas 75cm na ir zinoma "perpininti" pagooglink daug info, buvau netgi adapterius uzmates.
sakykim jaigu moksi € tada ir as padaryciau.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 10:26   #23
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
sakykim jaigu moksi € tada ir as padaryciau.
Toli esi Vampyrai, labai toli

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 10:29   #24
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Na, bet tau ir pasiseke Tie 200lt manau nera daug, svarbu viska tvarkingai ir saziningai padarytu

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 10:50   #25
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Na, bet tau ir pasiseke Tie 200lt manau nera daug, svarbu viska tvarkingai ir saziningai padarytu
Na, ziuresim, kai viska padarys ir sudes imesiu foto ir per meeta galesim pabandyt kaip tas NTG 2.5 dirba Gaila, iki treciadienio reiks laukt, nes tik treciadieniui uzrase montavimui...
Beja, idomu, puikiai zinome kaip veikia hdd, kaip cia su ilgaamziskumu? Kompe HDD daznai ilgiau 3 metu nelaiko rimtai naudojant, o cia auto multimedijoj, vibracijos ir pan... Vampyrai, kaip reikalai pas ntg2.5 su hdd ilgaamziskumu ir pabyrejusiu hdd statistika? Kazkaip nemanau, kad ten ssd tipo diskas stovi
P.S. Kokia HDD talpa ten buna? Is viso, kazkur maciau nuorodele apie MB multimedijas, vis nerandu, gal pas ka metosi?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 11:28   #26
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Na, ziuresim, kai viska padarys ir sudes imesiu foto ir per meeta galesim pabandyt kaip tas NTG 2.5 dirba Gaila, iki treciadienio reiks laukt, nes tik treciadieniui uzrase montavimui...
Beja, idomu, puikiai zinome kaip veikia hdd, kaip cia su ilgaamziskumu? Kompe HDD daznai ilgiau 3 metu nelaiko rimtai naudojant, o cia auto multimedijoj, vibracijos ir pan... Vampyrai, kaip reikalai pas ntg2.5 su hdd ilgaamziskumu ir pabyrejusiu hdd statistika? Kazkaip nemanau, kad ten ssd tipo diskas stovi
P.S. Kokia HDD talpa ten buna? Is viso, kazkur maciau nuorodele apie MB multimedijas, vis nerandu, gal pas ka metosi?
Pasikartosiu - tu laimės kūdykis surask ir man uz tokia kaina Comanda, tai aš tau dėžę alaus nuperku iškarto

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 11:43   #27
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Pasikartosiu - tu laimės kūdykis surask ir man uz tokia kaina Comanda, tai aš tau dėžę alaus nuperku iškarto
Viskas, nesnekam, nes dar kas ne taip bus Is esmes, kol komandas neatsiras merse veikiantis pilnai, tol netikiu ir manau kad cia man tik balti arkliai Nes dar dugybe vietu, kur gali kas ne taip pakrypti - kad ir tai, kad pas mane labai atidziai tie montuotojai klasinejo, koks pas mane dabar magas stovi, nes tipo mano W211 ant pacios pacios ribos, kur keitesi kazkokie protokolai, ir jei mano w211 butu tik vos vos senesnis - pamirsk comando ntg 2.5 pajungima, be sansu. Kai pasakiau, kad pas mane audio 20, be kasetnyko, tik cd, tada sako, nu, tikekimes kad viskas bus ok, jau turetu buti naujesni protokolai. Tai va zodziu.. treciadieni viskas paaiskes.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 11:46   #28
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Viskas, nesnekam, nes dar kas ne taip bus Is esmes, kol komandas neatsiras merse veikiantis pilnai, tol netikiu ir manau kad cia man tik balti arkliai Nes dar dugybe vietu, kur gali kas ne taip pakrypti - kad ir tai, kad pas mane labai atidziai tie montuotojai klasinejo, koks pas mane dabar magas stovi, nes tipo mano W211 ant pacios pacios ribos, kur keitesi kazkokie protokolai, ir jei mano w211 butu tik vos vos senesnis - pamirsk comando ntg 2.5 pajungima, be sansu. Kai pasakiau, kad pas mane audio 20, be kasetnyko, tik cd, tada sako, nu, tikekimes kad viskas bus ok, jau turetu buti naujesni protokolai. Tai va zodziu.. treciadieni viskas paaiskes.
Jei tau netiks - aš sekantis, kuris bandysiu pajungti

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 11:54   #29
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Ee, vos ne pamirsau - pas mane dabar yra CD changeris, tai tas naujas commandas ta cd changeri valdys ir jis veiks? Ar tokia atgyvena kaip cd changeris jau nenumatytas, kai viskokie SD ir Hdd yra? Ant to NTG2.5 net nemaciau cdc knopkes, kuri ijungtu changeri...Ir dar kartoju klausima - kokio dydzio hdd ten eina ir ar skaitomos SDHC korteles, ar tik seno tipo SD, kurios gali buti iki 2 gb tik?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-18, 13:16   #30
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ee, vos ne pamirsau - pas mane dabar yra CD changeris, tai tas naujas commandas ta cd changeri valdys ir jis veiks? Ar tokia atgyvena kaip cd changeris jau nenumatytas, kai viskokie SD ir Hdd yra? Ant to NTG2.5 net nemaciau cdc knopkes, kuri ijungtu changeri...Ir dar kartoju klausima - kokio dydzio hdd ten eina ir ar skaitomos SDHC korteles, ar tik seno tipo SD, kurios gali buti iki 2 gb tik?
pirma susidek viska. nepatiks parduosi greitai
visi comandai turi ribas kiek folderiu ir kiek failu gali nuskaityti,ir nuo keliu bitrate iki max, neklausk neprisimenu
kiek zinau sd visi naudoja tik tarpini varijanta tarp kompo ir comando hdd, arba jaigu keiti comanda, kad galetum visus navigacijos telefono duomenis nukopijuoti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.