Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-07-28, 10:25   #1051
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Simukas apie furanekalbam ir kaktomušas. Bet pripazink. Kad senas 202’as. Jam iki siuo laikisu masinu saugumo kaip peskom iki menulio. Ir cia ne kalba apie praslydoma. Ir t.t. Bet kiekvienam savo. Tik musu komforto samprata laaabai skiraisi. Sena c klase konfortiska? Na gal
C klase pas mane vazinejamas tik i darba ir po miesta o siaip ilgiem tripam naudoju w140 tai ten man tikrai visko uztenka kaii ir saugumo pas 202 mersa nes su juo nei as nei drauge nevaziuojam daugiau nei 100-110 nes tiesiog nera kur su juo lekti daugiau nezinau apie kokias saugos sistemas sneki kad as ju pasigesciau vazinedamas mieste as tuo masiniuku esu labai patenkintas ir labai tikiuosi kad ta sena gelda dar labai ilgai tarnaus mano seimai

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:29   #1052
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Simukasw140 View Post
C klase pas mane vazinejamas tik i darba ir po miesta o siaip ilgiem tripam naudoju w140 tai ten man tikrai visko uztenka kaii ir saugumo pas 202 mersa nes su juo nei as nei drauge nevaziuojam daugiau nei 100-110 nes tiesiog nera kur su juo lekti daugiau nezinau apie kokias saugos sistemas sneki kad as ju pasigesciau vazinedamas mieste as tuo masiniuku esu labai patenkintas ir labai tikiuosi kad ta sena gelda dar labai ilgai tarnaus mano seimai
Dziaugiuosi uz tave. Bet atmink, kad esi ne vienas kelyje. Ir yra tokiu kurie mieste vaziuoja 100 ir daugiau. Jr girti seda prie vairo. As ir apie toki sauguma sneku.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:32   #1053
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Dziaugiuosi uz tave. Bet atmink, kad esi ne vienas kelyje. Ir yra tokiu kurie mieste vaziuoja 100 ir daugiau. Jr girti seda prie vairo. As ir apie toki sauguma sneku.
Tai tu manai kad jai atleks i tave gatavas ant 100 isgelbes masinos technologijos ir metai? As kazkakaip nemanau

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:34   #1054
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Simukasw140 View Post
Tai tu manai kad jai atleks i tave gatavas ant 100 isgelbes masinos technologijos ir metai? As kazkakaip nemanau
Ok. Tavo seni lauzai. Saugiausi, komfortiskiausi ir visom prasmem ...iausi. Gero eksplotavimo, saugiu kelioniu. Ir simaso nepyk. Pablevyzgojom “pas tave”

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:36   #1055
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Simukas,baik tą sūda rūkyt ar valgyti,nu jei jau 25 metų senumo c-class yra komforto aukštuma,tai kam investuoti į akcijas,juk nieko geresnio nereikia.
Imantys lizingu kvailiai,o tie,kurie visą gyvenimą taupo ant kažko ir miršta nei pamatę,nei patyrę jau išminčiai išeina?
Mašiną gerą perka kvailiai,o gerus batus ar gerą vyną tik išminčiai?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:37   #1056
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Simukas apie furanekalbam ir kaktomušas. Bet pripazink. Kad senas 202’as. Jam iki siuo laikisu masinu saugumo kaip peskom iki menulio. Ir cia ne kalba apie praslydoma. Ir t.t. Bet kiekvienam savo. Tik musu komforto samprata laaabai skiraisi. Sena c klase konfortiska? Na gal
Nu manau su w202 ar su fura kaktomusa susidursi, ar su nauju pasatu, rezultatas bus vienodas greiciausiai visiems. Kapinės senolio ekipazui ir apziura ligoninej ir isleidimas namo furos ar pasato ekipazui. Deja, bet saugumas ne amziaus puseje.

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:43   #1057
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Nu manau su w202 ar su fura kaktomusa susidursi, ar su nauju pasatu, rezultatas bus vienodas greiciausiai visiems. Kapinės senolio ekipazui ir apziura ligoninej ir isleidimas namo furos ar pasato ekipazui. Deja, bet saugumas ne amziaus puseje.
As ne tik apie tokius reikalus sneku. Juk daugybe faktoriub visokie liniju asistentai nuovargio zveriu pesciuju aptikimai tamsoje. Juk tai irgi yra saugumas. Jai spes pamatyti masina pirmiau taves. Briedi koki pakeleje. Besiruosianti sokt i kelia. Tai jau kaip ir simukas sako. Vaziuoja 110 max. Tokiu greiciu briegi isiversti i kabina, pasekmes gali buti liudnos,,,
Ir seip daugybe tu sistemu susijusiu su saugumu.
As kai vairuoju senus grabus tai man dzin. Bet is esmes nauji automobiliai mano supratimu stengiamasi pagaminti maximaliai saugius visiem. Keliaviam aplinkiniams ir tt

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:54   #1058
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Simukas,baik tą sūda rūkyt ar valgyti,nu jei jau 25 metų senumo c-class yra komforto aukštuma,tai kam investuoti į akcijas,juk nieko geresnio nereikia.
Imantys lizingu kvailiai,o tie,kurie visą gyvenimą taupo ant kažko ir miršta nei pamatę,nei patyrę jau išminčiai išeina?
Mašiną gerą perka kvailiai,o gerus batus ar gerą vyną tik išminčiai?
Bankai lizinguodami uždirba, taip, kad jei perki mašiną neturėdamas jai pinigų, tai dar papildomai ir susimoki už tai, kad neturi pinigų. Vieni žmonės skaičiuoja pinigus, kiti - ne. Tie kurie skaičiuoja, uždirba iš tų, kurie neskaičiuoja. Toks gyvenimas, ko čia bambi vis nepatenkintas?
P.S. Tie, kurie skaičiuoja, perka brangius batus, nes taip labiau apsimoka, nei pirkt fufelius iš akropolio.


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2020-07-28 11:00 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:54   #1059
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Pritariu, Pucenai. Ir dar vienas akcentas. Negalvokit, kad tie, kas perka naujus auto ir lizingu, kad jie niekur neinvestuoja ir nekaupia kapitalo. Kai dabar lizingo palūkanos 2-3%, na galima nelabai sunkiai daugiau procentu gražos gaut ir kitur, vietoj to, kad sumerkus pinigus į mašinos įsigijimą.

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-07-28, 10:57   #1060
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Ok. Tavo seni lauzai. Saugiausi, komfortiskiausi ir visom prasmem ...iausi. Gero eksplotavimo, saugiu kelioniu. Ir simaso nepyk. Pablevyzgojom “pas tave”
Matai mano pazystamas kebulistas ir daznai pas ji vaziuoju pasikrapstyti savo auto tai matau pas ji kieme labai nemazai visokiu kotletu is jav parkeliavusiu ir kaip pamatau kad tu nauju masinu lanzeronu skardos tokio storio kaip mano sparnai ir cia nesvarbu ar hundajus ar bmw dauguma ju kaii popierines tai rimtos avarijos atveju tikrai mieliau sedeciau savo w140 nei naujoi kia bet matau musu supratimas biski skiriasi tai galimai vienas kito nesuprasim vistiek tai nera ko cia labai diskutuoti nes jau ir taip gaunasi off topic

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.