Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Old 2018-11-15, 10:35   #21
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
kad merse HK yra harman KARTON, tai galiu patvirtinti. nusivylimas labai didelis
Ta galiu ir as patvirtinti

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 10:37   #22
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Ar tikrai harmonas? Gal ten tik zenkliukai like ant groteliu
Kai turejau r171, tai harmonas plieksdavo kaip reikalas

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 10:40   #23
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Jis plest plesia bet nera svarumo kazkokio ir tas bosas taip nesireiskia kaip norima. O tas ijungimas Logic 7 on ar off tai tik laudnesso uzdeda.

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 10:44   #24
Gorila
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-31
Pranešimai: 71

Gorila is on a distinguished road



Standartinis

Nors gavau protinga atsakyma .As puikiai zinau visus niuansus, kur vardinai, as ir neturiu priekaistu orginaliai aparaturai, del kokoybes ji tikrai gera. Nesiruosiu as neika keisti ir t.t. zianu kiek tai kainuos . Tik norejau atsakymo, nes mano klausymu, orginaliam MB dar atrodo yra galios COMOND, bet jei nera kaip jos pakelti, tai viskas OK, daugiau ir nezadu isradyneti dviracio

Gorila neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 11:48   #25
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Pucenai, pas mane buvo paprasta aparatura, 211liktam kebule ji grija kokius 2x geriau nei tavo latvijoj HK man nepatinka nes zemo truksta. Jo skirta Jazz Clasic klausyti, ten labai skaidrus vidutinii ir auksti.

W211 groja geriau net nei S klasej, taip kad nereik varyt dievo i medi, garantuoju, nera gereanes standartines audio sistemos jokiamo to leilmecio automobilyje (pabteziu standartines, tai reiksia, kad ne kazkokia sustra sistema uz pinigus, bet standartas kas buvo perka t for free).

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 12:07   #26
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Pucenai, pas mane buvo paprasta aparatura, 211liktam kebule ji grija kokius 2x geriau nei tavo latvijoj HK man nepatinka nes zemo truksta. Jo skirta Jazz Clasic klausyti, ten labai skaidrus vidutinii ir auksti.

W211 groja geriau net nei S klasej, taip kad nereik varyt dievo i medi, garantuoju, nera gereanes standartines audio sistemos jokiamo to leilmecio automobilyje (pabteziu standartines, tai reiksia, kad ne kazkokia sustra sistema uz pinigus, bet standartas kas buvo perka t for free).
Galeciau irgi gincytis. Tuo laikmeciu volvo dejo 3 rusiu garso sistema. Ir vienos rusies premium, retai sutinkama, bet groja fantastiskai. Sunku butu pasakyti kas geriau, ar harmonas, ar volvo premium sound!

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 13:36   #27
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Apple viskas aisku. Man isedus i latvija po passato norisi sudauzyt ta “tranzistoriu”. Nes tikrai nei aukstu normaliai nei zemu nera. Reiski 211 buvo geriau apgalvotas tais laikia muzikos grojimo klausimu

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 13:47   #28
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Apple viskas aisku. Man isedus i latvija po passato norisi sudauzyt ta “tranzistoriu”. Nes tikrai nei aukstu normaliai nei zemu nera. Reiski 211 buvo geriau apgalvotas tais laikia muzikos grojimo klausimu
Saziningai skaua mane labai nustebino 211 garsas nesakau, kad ten hi en, bet groja tikrai labai gerai ir geriau uz visus kitus MB modelius to laikmecio ir net naujesnius.

Rawwslt, "dlia asoba tupych" pavtariaju treti raz - kalba eina apie stock, standartine garso sistema, kuri buvo gaunama be papildomos priemokos, ne premium, ne hk, ne bno, o stock!!!

Anksciau skildo gandai, kad standartine 211 aparatura gamino BOSE

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-15, 14:48   #29
Gorila
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-31
Pranešimai: 71

Gorila is on a distinguished road



Standartinis

Apple pritariu tau tikrai, kaip STOCK groja ziauriai gerai ir kokybe patenkintas, tik sakau siektiek garsuma noretusi, bet manau priprasiu teko nevienam sedeti su BOSE, HK ir t.t pasakyciau, kad kokybe visiskai neusileidzia

Gorila neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.