Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W204

 
Old 2020-01-29, 10:29   #1
Gediminas.V
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-01-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3

Gediminas.V is on a distinguished road



Question Sklendžių turbinos varikliuko gedimas. C320 4matic 2008.

Sveiki, kolegos, esu naujas narys čia, tai malonu prisijungti.

Noriu paklausti Jūsų nuomonės ir patarimo dėl man ištikusio gedimo mašinai.

Prieš keletą mėnesių įsigijau Mercedes benz c 320 cdi 4matic 2008, ir prieš keletą dienų važiuojant užsidegė variklio lemputė ir dingo trauka. Nuvežiau pas pas pora meistrų pirma galvojo, kad laidai trumpina ar saugiklis nes agr klaidą meta ir tik jį bandė pakeisti, bet iškart jį numušdavo. Nuvežus pas kitą jis pažiūrėjo ir pasakė, kad reikia keisti: Sklendžių turbinos varikliuką, kuris atidarinėja/ uždarinėja įsiurbimo kolektorių.

Mano klausimas būtų, gal kas yra susiduręs su tokia pačia bėda?
Gal gali kas rekomenduoti kur geriausia kaina galėčiau nusipirkti tą varikliuką ? Nes tikiu, kad visur jos gali būti skirtingos..( meistras minėjo, kad jo kaina apie 200eur)
Kur Vilniuje rekomenduotumėte jį pakeisti? nes žinau,kad reikia lyg ir paskui priprogramuoti prie kompiuterio jį, ir kiek tai galėtų kainuoti ir būtų teisinga kaina?

Ačiū už atsakymus, ir patarimus

Gediminas.V neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.