Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-31, 00:07   #21
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
As kai pardaviau savo cl pazystamui, tai po to jis pravaziavo apie 20t km ir prasidejo simptomai negeri. Pradejo vairo stiprintuvas stovint vietoje neveikti, t.y. isvis beviek neina pasukti vairo, neuzspaudus gazo, jeigu stovi vietoje.. Greiciausiai nuduso vairo stiprintuvas.. ABC sistema dirba idealiai, kilnojasi, stovi masina ant kelio gerai.. Taigi, del vairo stiprintuvo zmogus pirks pompa uz 4000lt... Nu graudziai juokinga is tikro.. Nesuprantu, tokia brangi dalis, ir neatlaiko net 200t km.. Nu keista man tikrai... Ir dar keista, kad sujunge ir vairo stiprintuva ir vaziuokles pompa i viena.. Sugenda vairas, keiti pompa, sugenda abc, keiti pompa..
Bet is kitos puses, uz 10t euru nelabai ka ir nusipirksi kupe kebulo, kad atrodytu taip pat gerai.. bet is esmes, pirkciau geriau dabar clk modeliuka.. tikrai daugiau kartu ji islaikyt kainuoja pigiau, nei atrodo blogiau uz cl..
Tu teisus, bet man clk baisus is sono. Kazkas negerai su galiniu ratu arka ir su galiniais soniniais langais. kaip nedadarytas koks.
Mersai turi minusa, kad visos masinos pastatytos ant S ir CL, o toliau kiekviena atrodo kaip pigesne versija. Kaip pvz dabar yra E coupe ir CL. E irgi per trumpa atrodo kazkokia...
Clk graziai atrodo su amg apdaila ir minimum r19

  Cituoti
Old 2011-12-31, 13:31   #22
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Tu teisus, bet man clk baisus is sono. Kazkas negerai su galiniu ratu arka ir su galiniais soniniais langais. kaip nedadarytas koks.
Mersai turi minusa, kad visos masinos pastatytos ant S ir CL, o toliau kiekviena atrodo kaip pigesne versija. Kaip pvz dabar yra E coupe ir CL. E irgi per trumpa atrodo kazkokia...
Clk graziai atrodo su amg apdaila ir minimum r19
Na, jau Feibi Aisku, del skonio nesigincijama, bet naujoji E klases coupe tikrai atrodo super. Aisku, koks naujas SL be jokios abejones atrodo geriau, bet jei kalbame apie zemiskus ne is kosmoso modelius, tai su E tiek coupe, tiek ir W212 viskas yra labai gerai. Beja, ir CLK yra visai gerai atrodantis variantas, o R19 ir AMG bet kam prideda gerio As ant savo jei tureciau R19 ir AMG paketa, butu visai kitas vaizdelis

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-31, 14:57   #23
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,621

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Na, jau Feibi Aisku, del skonio nesigincijama, bet naujoji E klases coupe tikrai atrodo super. Aisku, koks naujas SL be jokios abejones atrodo geriau, bet jei kalbame apie zemiskus ne is kosmoso modelius, tai su E tiek coupe, tiek ir W212 viskas yra labai gerai. Beja, ir CLK yra visai gerai atrodantis variantas, o R19 ir AMG bet kam prideda gerio As ant savo jei tureciau R19 ir AMG paketa, butu visai kitas vaizdelis
Tai, kad nuotraukoj man atrodo, kad pas tave R18, nuo R19 nelabai ir skirtusi O E63 AMG paketas tai butu nerealu! Pats tokio norečiau, bet jaučiu originalo kaina butu kosmonautine...

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-31, 15:27   #24
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tai, kad nuotraukoj man atrodo, kad pas tave R18, nuo R19 nelabai ir skirtusi O E63 AMG paketas tai butu nerealu! Pats tokio norečiau, bet jaučiu originalo kaina butu kosmonautine...
Jap, ratai R18 pas mane, didesniu nenorejau, absurdas butu aukoti vaziuokle, vaziavimo minkstuma del tuscio pizoniskumo Aisku, su R18 jau irgi pakankamai paaukojau
Esu mates w211 su gal R21 colio ratais ir padangomis plonumo kai peilis. Neisivaizduoju, kaip jis vaziuoja ir kiek jam laiko vaziuokle... Bet vaizdas tai buvo net ne grazus, o terodantis savininko skustos galvos proto kieki
Viskas turi buti proto ribose ir su saiku. O AMG butu tikrai geris, bet viskas remiasi i litus kaip visada

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-01, 15:04   #25
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Man naujas E coupe yra kinietiska cl padelka. Is vidaus tik gerai atrodo

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.