Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-27, 20:59   #1
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis W215 vidurinio stopo kodas

Nezinau kas cia buvo, ar bande vogt, ar kas, bet pastebejau kad leidzia dregme vel i bagaza ir pamaciau kad per lempa vidurine. Ji aplauzyta. Gal galit pasakyt koks detales kodas? reikia tik tos plastmases be viduriu

  Cituoti
Old 2011-12-27, 21:30   #2
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Nezinau kas cia buvo, ar bande vogt, ar kas, bet pastebejau kad leidzia dregme vel i bagaza ir pamaciau kad per lempa vidurine. Ji aplauzyta. Gal galit pasakyt koks detales kodas? reikia tik tos plastmases be viduriu
Originaliai atskirai netiekama, keiciasi visas zibintas.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-27, 21:33   #3
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Dabar kaip niekad matau, kad ateity nebepirksiu merso, net jeigu man sumoketu... kad pasikeist kazkokia nesamone, keiti viska. wtf?

  Cituoti
Old 2011-12-27, 21:40   #4
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Dabar kaip niekad matau, kad ateity nebepirksiu merso, net jeigu man sumoketu... kad pasikeist kazkokia nesamone, keiti viska. wtf?
Nu nereikia taip pykti ant geru masinu ne karve kainuoja tas plastmasiukas. As keiciau ant w203, tai sumokejau 100 LT uz visa zibinta. Aisku ant CL'o kainuos gal ir daugiau, nes srote nera daug ardomu tokiu, bet nemanau, kad reiks isleisti kruva pinigu Nors gal as ir klystu. Ir man atrodo, kad tas stikliukas sulituotas kartu su visu zibintu ir atskirai jo pakeisti neimanoma.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-27, 21:49   #5
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

buvau ardes w211 ta vadinama trecia stopa, abu kampai pas manes is sonu nulauzti po kokius 2-3mm. abejoju ar gausis tau sveika tarpine ta rasti srote. ten toks kaip paralonas guminis, nemoku naaiskinti, bet trupinieja labai gerai
paemiau juodo hermetiko uztepiau ir su kreditkes kampu prabraukiau, atrodo ne ka prasciau uz ta tarpine originalia. aisku ne originalas, bet prisikabinti ir prie stulpo galima ir masina ne nauja

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-27, 22:12   #6
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

man del to ir rekia, nes paralonas susivare ir fiksatoriai isluzo.. internete ape 300 usd kainuoja, ta cia lt su visas ledais kainuos virs 800... as su silikonu uzvarau bet dedant dar ir sona nulauziau. ir normaliai vistiek neuzsifiksavo

  Cituoti
Old 2011-12-27, 22:58   #7
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

reikia vin numerio yra kelios skirtingos, bet jos apie 135€ su naujais varztukais netgi

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-28, 00:45   #8
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Dabar kaip niekad matau, kad ateity nebepirksiu merso, net jeigu man sumoketu... kad pasikeist kazkokia nesamone, keiti viska. wtf?
Manai nupirksi tokios klases arba apynauje audi ar bmw ir bus kitaip? Beja, is viso idomu, kur tu laikai ta savo mersa, kad ji taip myli vagiukai nuosirdziai? Nes jau kelinta tema, kaip tu ji lopai po vandalizmu... Kaip reikalai su Kakso pas tave beja?
Ir is viso, paskysiu taisykle, kuria beja, ir sau labai taikau - auto reikia pirkti pagal kisene. Ir visokie plastmasiukai turi buti svarbu tiek, kiek ir 5 litai ant allaus bokalo kabake.
O tai nusiperkam auto ne pagal galimybes ir verkiam - tau lupineja ir pikta kad reikia litus leist, man ksenonas perdega ir nervas ima kad kazkokia jobana lempute 110 lt kainuoja O turetu but neidomu, kiek ten kas kainuoja... Tada ir butu auto pagal galimybes

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-28, 02:09   #9
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Ka tas casko, francize 300, tiek pat kiek dalis gal kainuos. As nesiskundziu tukstanciais uz benza moket, ar uz eksploatuojamas dalis. Masina aplupa paciam centre. gedimino pr arba vokieciu gatvej. pvz porsche dar neikart nieko nera nulupe, pavoge ar panasiai. Jei kazkas suluzta, paimi ir pasikeiti ta dali, o ne 10000 kitu daliu kartu.
Kaip kad man buvo, itare, kad matuokle kazkokia reikia keist del abc, tai visa voztuvyna pagal mb reikia keist uz tukstancius. Pvz langus valdo 15 bloku, kuriu kitose masinose net nera.
Pvz su aparatura garso. Pas mane bose, suknisti sviesolaidiniai laidai. Tikrai nera reikalo tokius laidus daryt, tokiai aparaturai.
pradeda ikyreti mano masina, kuo toliau, tuo labiau mastau apie lexus Ls. Gal ne tokios grazios jos, bet bent tokiu nesamoniu nebuna.
pvz ziurint kaip padarytas sitas stopas, yra apgailetina, nes kaip suprantu, jis nesiardo. isimt nesulauzius yra neimanoma, o perkant dali reikia pirkt ir visa led plokstele, vezt i servisa, laukt belekiek ir moket kosmosa uz pakeitima...

  Cituoti
Old 2011-12-28, 12:30   #10
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Butent. Ne, as kalbu apie dabartini ls modeli. 2draugai turi, jokiu parkiu, ko nepasakysiu apie cl ar s... Ir variklis zymiai geresnis. Maziau kuro ima, nors kw zymiai daugiau

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.