Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-10-07, 08:48   #31
AudriusU
 
AudriusU's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-03-26
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 240

AudriusU is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Jeigu norit kasko draudimo, pamirškit BTA. Tokia tragedija ten su išmokom... <...>
Mano draudimo brokeris, kai rinkausi kur draustis Kasko, pats pasakė: "Žinai, ką reiškia raidės BTA? B..y Tau į Akį". Net jei pas juos ir pigiau - su išmokom bus blogai arba labai blogai. Pas juos galima tik CA draustis, ir tai su išlygom...

AudriusU neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-07, 08:55   #32
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Tai pvz buvo man su Mersu, kai 1 kart apvoge viska susipirkau šrote nes jie sake saskaitu nieko nereikia susitvarkai ir atvaziuoji fotkintis, sakau ar tikrai ? nes poto bus reikalu , sako ne viskas ok atvaziuokit su sutvarkyta.. Kaip ir buvo tiketasi po 2 vagystes sako pateikit dokumentus kad dalys ten kitos o ne tos pacios.. Sakau aš gi klausiau iškarto ar reikės dokument ir kaip tvarkyt geriau, sako nezinau kas jum taip sake bet tvarka tokia ivykis pripazintis nedraudiminis neva, tai sakau imkit detales kurios uzdetos ir pagal detaliu kodus tikrinkit ar tos pacios ar nevogtos nuo kito sako tai čia ne musu reikalas Zodziu vel pakeliau skandala , pasigavau ta zmogeli kuris man sake kad nieko nereikia nukreipiau pas vadovus ir ivykis patapo draudiminiu. Zodziu tiek reikalu su jais, as suprantu kad yra piknaudziavimas kasko, bet kai jie pradeda lygioje vietoje tave bando atmust nuo ju pvz nekelia telefonu tikriausiai isiveda, pastoviai nera laiko samata skaiciuojama menesiais laiko... Tokiu problemu niekada neturejau pvz Lietuvos draudime ar Ergo (nors ergo sako irgi buna bedu)

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-07, 09:46   #33
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

nu su LD irgi nepyragai.....draugui i touareg'a ivaziavo tai linksmuciai 430 paskaiciavo,issikviete nepriklausoma tas apie 14xx suskaiciavo. bet ir veliau visokios istorijos,kad -21% nes tu garazuos tvarkysi,-10% nes moller visiems tokia nuolaida duoda,uz nepriklausoma sumoket irgi nenorejo,bet po kariavimo kazkas 12xx buvo sumoketa.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-10, 07:22   #34
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Prikelsiu tema...Baiginejasi kasko ,tuo paciu ir paprastas draudimai. Anksčiau buvau draudesis ERGO pilnai už abu ,metams mokejau 463eur,auto W211 -280cdi-2008m,vairavimo stažas nuo 1989m...Šiemet pasiule penkiu euru nuolaida,ivykiu neturejau....Gal kas žino ka nors labiau sukalbamo??

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-10, 07:31   #35
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

paprasciausias budas blefut neva kitur gavai 50EUR nuolaida, gal pavyks

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-10, 07:48   #36
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
Prikelsiu tema...Baiginejasi kasko ,tuo paciu ir paprastas draudimai. Anksčiau buvau draudesis ERGO pilnai už abu ,metams mokejau 463eur,auto W211 -280cdi-2008m,vairavimo stažas nuo 1989m...Šiemet pasiule penkiu euru nuolaida,ivykiu neturejau....Gal kas žino ka nors labiau sukalbamo??
BTA, PZU

Bet nesitikėk stebuklų. Draudimas šiais metais smarkiai brango. Man be įvykių +200 EUR ir tai jei nepatinka eik kur nori, o kitose įmonėse +500 EUR

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-10, 07:48   #37
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
paprasciausias budas blefut neva kitur gavai 50EUR nuolaida, gal pavyks
cia nebent ant vaflio brokerio pakliųsi

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-10, 08:05   #38
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

BTA -kosmonautai papraše už kasko 980tiesa minejo kad brango civilinis draudimas ,apytiksliai 10euru ir dar pablogejo tuo kad stiklai su 10procentu nepriemoka....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-10, 08:10   #39
neratokio
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 39

neratokio is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
Prikelsiu tema...Baiginejasi kasko ,tuo paciu ir paprastas draudimai. Anksčiau buvau draudesis ERGO pilnai už abu ,metams mokejau 463eur,auto W211 -280cdi-2008m,vairavimo stažas nuo 1989m...Šiemet pasiule penkiu euru nuolaida,ivykiu neturejau....Gal kas žino ka nors labiau sukalbamo??
As asmeniskai IF draudimu patenkintas buvau, pernai metais turejau du mazus ivykius ir dvi vagystes, tai ismokejo viska kaip reikia, draudimas buvo pigiausias is visu variantu, 580e metam. per metus laiko ismokejo 4000-4200e. ismokamos sumos pasiulyma atsiuncia per 3d, jeigu sutinki perveda ta pacia diena, arba veliausiai kita.
pirmos vagystes atveju paskaiciavo 1200e, nepriklausomas apie 2000-2200 paskaiciavo, tai galiausiai sutarem 1900e, antru kartu kai pavoge vel NTG1 bande kaltint kad patys pasivogem, liepe rasytis dokumentus kad nenorim jokiu pinigu, aisku nesutikau, tai vistiek 1400 ismokejo. siaip po pirmos vagystes buvau masina isidejes i autopliusa parduot tai IF ekspertai apsimete pirkejais vaziavo, fotografavosi ir pan, aisku ta suzinojau tik kai ivyko antra vagyste ir tas pats ekspertas atvaziavo. Kalbejau su savo brokeriu tai sake jis nutrauke bendradarbiavima su IF draudimu kadangi daug kas skundesi del tokiu visokiu sekimu bei kaltinimu bandymu pasipelnyti.
Bet kaip bebutu visada viska ismoka greitai.

O va kita masina apdraudziau Lietuvos draudime, pries savaite akropolio aikstelej radau varzta isukta i spynele ir dureles nubrauktas, matyt kazkas sutrukde i bvidu ilyst , dar iki siol jokiu ziniu, draudimas tik pasake jog nezino ar ka mokes nes priklausys nuo to kaip policija visa tai traktavo, jeigu kaip vandalizma tuomet mokes, jeigu kaip bandyma pavogti automobili tuomet ne. ir siaip sake jeigu noresiu pinigu gali uztrukt virs menesio, nors ten realiai max 200e bus atmetus francize.

mano patarimas butu bandyt IF draudima.

neratokio neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-10, 08:15   #40
neratokio
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 39

neratokio is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
BTA, PZU

Bet nesitikėk stebuklų. Draudimas šiais metais smarkiai brango. Man be įvykių +200 EUR ir tai jei nepatinka eik kur nori, o kitose įmonėse +500 EUR
pas mane ir civiliniu ir kasko ivykiu yra, praeitais metais IF buvo 580e, siais Compensa 560e pasiule, bet paklausiau pazystamo brokerio ir apsidraudziau ergo uz 700-750e. civilinio daugiau 80e neteke moket nors ivykiu yra.

neratokio neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.