Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2019-07-03, 12:05   #171
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Galiu pranesti bededant, galesi padeti

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-07-03, 12:43   #172
Kristutė
 
Kristutė's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 234

Kristutė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Galiu pranesti bededant, galesi padeti
Visada už☺️

Kristutė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-07-14, 09:56   #173
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

FUN500, tavo ne toks medis ? vairo nereikia?
https://allegro.pl/oferta/kierownica...129-7667935923

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-07-14, 10:30   #174
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
FUN500, tavo ne toks medis ? vairo nereikia?
https://allegro.pl/oferta/kierownica...129-7667935923
Medžio,vairo ir kainos baisumas papildo vienas kitą.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-07-14, 13:25   #175
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Man atrodo čia yra labai retas vairas

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-07-14, 13:54   #176
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Man atrodo čia yra labai retas vairas
AMG

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-07-14, 14:14   #177
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Gal vairas ir retas, bet man jis nereikalingas. Man apskritai vairai kurie ne sportline nepatinka. Turiu vaira su medzio apdaila, bet abejoju kad ji desiu.
Kolkas elektros klausimus sprendziu. Vakar FGS susidejau, viskas veikia, bes su tokia betvarke salone nepavazinesi, tad normalaus test draivo nebus kolkas.

Snd bandysiu pravedineti ASR off laidus.

Tik vat nuo ryt vel savaitei isvykstu, tad surinkimas vis atsideda..

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-19, 11:30   #178
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Ka gi, po visu laidu litavimo darbu, salonas +- surinktas. deja ne viskas gaunasi labai graziai. Man atvirai nepatinka kaip sedo centrine konsoles medzio dalis, kur greiciu deze ir langu pakelimo ygtukai. visu pirma atrodo kad ta dalis deformuota ir siaip nelabai isistato dabar i vieta, o antra... lakas susedo ir atsirado kazkurios linijos ar idubimai, zodziu kazkaip praejus euforijai po atgautos medzio apdailos ispudziai ne tokie jau ir vienreiksmiskai teigiami. salonas nesurinktas dar galutinai, nes pasirodo skubeti nebera kur, dar sausio men buvau supirkes kelto bilietus i Vokietija i Schone Sterne, suorganizaves viesbucius ir kulturine programa ir lyg ir suderinau darbe atostogas tom dienom, bet va pries 3 dienas man paskambino is darbo, pasake kad kazkokios klaidos grafikuose ir as tom dienom turiu buti darbe, zodziu kazkas kietesnis uz mane gavo atostogas paskutiniu momentu... tad kelione atsaukta.
Pora zodziu apie darytus modus: pirmo begio modulis pasirodo ne toks jau ir idomus reikalas, t.y. reikalas labai idomus, bet tam kad uzmaitinti jo valdyma ant S/E greiciu dezes rezimu mygtuko, buvo isaiskinta kad tas mygtukas pas manes net neveike, visa laika kiek turiu sia masina pasirodo vazinejau su E rezimu, nepriklausomai nuo to ka ten buvo paspausta. Sutvarkius ta mygtuka, dabar negaliu vienreiksmiskai pasakyti kad S rezimo darbas man patinka, ir butent S rezime galiu suprasti visus MB automatiniu greiciu deziu heiterius, nes dirba isties keistai ta deze S rezime. Arba mano tokia nuomone nes labai pripratau prie E rezimo darbo per ta laika. Bet sugryzus prie isvadu: startas labai gyvas su FGS moduliu tai dziugina, bet tolimesnis greiciu dezes darbas ir perjungimai man nelabai dar, todel ir dviejopi ispudziai nuo to.
Dar negaliu atsidziaugti ir perprasti visa ta reikala, nes kartu su sitais visai modais atkeliavo pas manes ilgai ieskota dalis : bekatalizatorinio motoro oktan korektorius + komutatoriaus varza bekatalizatorine. sudejus jas i masinoje teoriskai turetu viskas susioptimizuotis, maziau turi nesti benzinu, bet teorija tai viena o praktikoje gavau kad vazinejant ramiai gal ir jokiu neigiamu ar teigiamu pasikeitimu nera, bet uzspaudus kick down - automobilis greiteja, atsiremia i apsuku ribotuva ir ... viskas. laiko ta pati begi, neperjungineja toliau begiu .... del ko tai atsitiko nezinau, nes pajungti kompa ir tiesiog diagnozuoti sio automobilio tai nepavyksta... cia tas pats mazdaug jeigu dabartiniams smartfonams paaiskinti kad egzistavo analoginiai telefonai ir visi jie buvo sujungti laidais ir komutavosi kazkur didelioje telefonu bazeje... cia nera budo nustatyti kas butent yra negerai, vienintelis dalykas imti lauk dalys viena po kitos ir keisti jas naujomis, bet nei tu daliu yra kur gauti nei man pinigu uztektu jas keisti viena paskui kita.
Iskart noriu perspeti kad as nesu visu situ modu isradejas, ir iki manes jau ne vienas ir ne du zmones ta dare ir jiems dirba o man ne.... ieskosiu sprendimo zodziu.
Dar, gerai ikaitus motorui atsirado kazkoks melynas dumas ant starto is ismetamojo vamzdzio, panasu i tepala, bet atsirado kartu su visais padarytais pakeitimais, tad speju greitu metu dar teks listi ir i motora, nors aisku turiu vilciu tiketi stebuklais kad tai koks nors neteisingas misinis ir dumai ne nuo tepalo, bet stebuklu nera......
Isigyta nauja liamda, kaip zmones teigia turetu pakristi kuro sanaudos iki 16 ltr mieste, kas priligsta tiesiog hybridui mano akym, jei tai ivyks
Nupirkstas naujas ausinimo radiatorius, vandens pompa, kazkokios dar smulkmenos, kurias visas susideti vis pritruksta man laiko..
uzbaiginejus si posta gavau skambuti is DPD, atkeliauja snd K&N oro filtrai, ilgai galvojau ar ju noriu, bet tam kad suprasti - reikia patureti, tada galima daryti isvadas..
kolkas tiek.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-19, 11:53   #179
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Va čia meilė ir entuziasmas!
Pavyzdžiu,kad po tiek metų,vis dar yra noras kažką krapstyt ir tobulinti.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-19, 15:51   #180
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Jo, pritariu cia kazkas is kosmoso toks atsidavimas. As jau senai buciau viska

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.