Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-01, 14:07   #31
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Exit View Post
Matyt nei error buvo apsidraudes kasko , nei tie girti turejo draudima todel matyt ir nepadenge niekas . Reikia tada teismo keliu bandyt is tu girtu issireikalauti padengti zala, bet manau teismo islaidos bus 3x brangiau nei ta zala

Man draudimas pasake paprastai , nuvezi masina i servisa , palieki , sedi kantriai lauki , atvaziuoji pasiemi pataisyta mums saskaita israsai
Error nebuvo apsidraudes, o tie girti kiek pamenu su Lexusu tranzitiniais numeriais buvo ir pabego, ir ju niekas neatrado...

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 15:07   #32
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Nu tai man dar kartą paaiškinkite. Dėl kaltininko situacijos identiškos. Pas error pabėgo, uaziko numerių nesimatė normaliai tai kaip ir nėra kaltininko. Dabar pas Exit yra kasko, pas error ne. Tai Exit sutaiso kasko ir gali sutaisyti draudikai. Kam varyt ieškoti teisybės per visus biurus, jei kasko sumoka? Aš galvojau, kad draudikai tada turėtų ir be kasko sumokėti? Jei taip tai error turėjo irgi sumokėti, jei ne, tai kam varyti pas draudikus?

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 16:07   #33
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

Kadangi konkreciai tokioj situacijoj nebuvau, tai remiuosi pazystamu patirtim.
Bent jau turi buti taip: jeigu kaltininkas neturi CA draudimo, o pats esi apsidraudes ir ivykis suformintas, draudikai kompensuoja nukentejusiam, o paskui isiesko is kaltininko per visus teismus ir antstolius.
Juk tam ir yra privalomas draudimas, kad TU visa laika butum ramus del to, kad TAU kompensuos kito asmens padarytus nuostolius.
Nebent kazkokie niuansai yra kai nenustatytas kaltininkas, to tiksliai nezinau :V

P.S. Liudai, tai situacija panasi kaip sakiau: kasko suremontuoja ir paskui isiesko is kaltininko. Juk kaltininkas paprasciausiai gali net neturet draudimo

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-02, 01:08   #34
Exit
 
Exit's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-06
Pranešimai: 29

Exit is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Nu tai man dar kartą paaiškinkite. Dėl kaltininko situacijos identiškos. Pas error pabėgo, uaziko numerių nesimatė normaliai tai kaip ir nėra kaltininko. Dabar pas Exit yra kasko, pas error ne. Tai Exit sutaiso kasko ir gali sutaisyti draudikai. Kam varyt ieškoti teisybės per visus biurus, jei kasko sumoka? Aš galvojau, kad draudikai tada turėtų ir be kasko sumokėti? Jei taip tai error turėjo irgi sumokėti, jei ne, tai kam varyti pas draudikus?
Paskambinau draudimo kompanijai, paaiskinau situacija . Pasake tuoj atsiusim servisu sarasa, varyk pas juos ziurek ar nieko nera masinai ( nes pasakiau telefonu kad atrodo viskas tvarkoje , kas nebuvo tiesa) nuvariau masina i servisa, pasake kas blogai , paskambinau draudimui pasake man mes jau viska issiaiskinsim su servisu ,jus laukit sutvarkytos masinos. Tai tiek

__________________
MB ML `01 270 CDI .
Exit neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.