Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-23, 14:25   #11
Exit
 
Exit's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-06
Pranešimai: 29

Exit is on a distinguished road



Standartinis

Na ka kolegos, siandien buvo atiduotas ML i Vimota - kompo perprogramavimui . Lino ( meistro ) prasiau kad labai nepersistengtu , nes man tiesiog truputi truko kartais lipant i kalna ar vaziuojant trasa traukos . Meistras pasake nepergyventi viskas bus padaryta proto ribose, prisiskaites daug forume apie tai kad chipavimas yra labai blogai automatam pasikalbejau su Linu , jis nuramino . Pasake kad programoje jie nurodo kad masina yra su automatine o ne mechanine greiciu deze , todel itakos jokios tam neturi . Pasiemes masina , buvau maloniai nustebintas. Stebuklo nereikia tiketis tik is ~ 15 KW ir ~ 95 Sukimo momento + , bet vaziuoja labai maloniai . Siam momentui viskas taip kaip ir norejau vaziuodamas kokius 80 KM vos vos spaudi pedala o atrodo kad kazkas masina stumia is galo , jokio diskonforto nejauti. Apsukos labai maloniai pradejo laikytis, atrodo kad dabar deze jungia ipac tinkamu metu pavaras.

Taigi likau be galo patenkintas rezultatu.

P.S Malonumo kaina - 500 LT ( darbo laikas 3 val )

__________________
MB ML `01 270 CDI .
Exit neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 14:50   #12
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Na tai NM cia sakyciau daug uzmete tau o ir kaina sakyciau nesikandziojanti lauksim tolimesniu ispudziu, ypac domintu kaip su kuro sanaudom, ar kazkiek itakos i viena ar kita puse

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 14:57   #13
wolf.security
 
wolf.security's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-04
Gyvenamoji Vieta: London
Pranešimai: 305

wolf.security is on a distinguished road



Standartinis

sveikinu su teisingu sprendimu kolega, linkiu greito ir malonaus vazinejimo

__________________
2007 w221 320cdi long 235 HP - 540 NM --------> Chip 272 HP 640 Nm
wolf.security neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 14:59   #14
Exit
 
Exit's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-06
Pranešimai: 29

Exit is on a distinguished road



Standartinis

Meistras iskarto pasake , pora savaiciu nesitikek geresniu kuro sanaudu Nes zmogus niekaip negali nustoti tapkes mynkit... Bet as ne del to pirkau kad lakstyt , o kad nebutu diskonforto kartais kai toks jausmas kad i kalna vaziuojant pradesi riedet atgal . O siaip jau isipyliau 2 bakus po pirkimo , tai galiu pasakyti 9.5-10 l Dyzelio . Vaziavimo stilius normalus , masinos nedraskau bet ir 50 km/h nesitempiu. Vaziavimas gaunasi iki darbo ir namu plentu , bet dienos begyje labai daug tenka isvaziuoti i miesta per pati pika ir tokiais trumpais atstumais gesint/vest masina . Tai skaitau labai normaliai cia viskas. O del chipo tai nesitikiu as tu sumazejusiu kuro sanaudu , bet kas gali zinoti . Pilsiu kita pilna baka ir bus matyti

__________________
MB ML `01 270 CDI .
Exit neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 15:03   #15
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Exit View Post
Na ka kolegos, siandien buvo atiduotas ML i Vimota - kompo perprogramavimui . Lino ( meistro ) prasiau kad labai nepersistengtu , nes man tiesiog truputi truko kartais lipant i kalna ar vaziuojant trasa traukos . Meistras pasake nepergyventi viskas bus padaryta proto ribose, prisiskaites daug forume apie tai kad chipavimas yra labai blogai automatam pasikalbejau su Linu , jis nuramino . Pasake kad programoje jie nurodo kad masina yra su automatine o ne mechanine greiciu deze , todel itakos jokios tam neturi . Pasiemes masina , buvau maloniai nustebintas. Stebuklo nereikia tiketis tik is ~ 15 KW ir ~ 95 Sukimo momento + , bet vaziuoja labai maloniai . Siam momentui viskas taip kaip ir norejau vaziuodamas kokius 80 KM vos vos spaudi pedala o atrodo kad kazkas masina stumia is galo , jokio diskonforto nejauti. Apsukos labai maloniai pradejo laikytis, atrodo kad dabar deze jungia ipac tinkamu metu pavaras.

Taigi likau be galo patenkintas rezultatu.

P.S Malonumo kaina - 500 LT ( darbo laikas 3 val )
va cia geras dalykas, mane ir domino cipavimas w203 2,7cdi maniskiui tik del automato bijau , jei sako kad nieko blogo tai tada liuks

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 15:10   #16
Exit
 
Exit's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-06
Pranešimai: 29

Exit is on a distinguished road



Standartinis

Matai as vakar irgi pasiskaites senu temu buvau sekundei susirupines..... Bet ryte pakalbejau su meistru , jis pasake kad aksciau jo , jie nechipuodavo automatu nes programa eidavo viena ar ant mechanikos ar ant automato. O dabar jie programoje nurodo kokia pas tave deze.

__________________
MB ML `01 270 CDI .
Exit neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 20:18   #17
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Grazus pirkinukas
Na skaiciau,kad turi problemele stabdantTai va-pas mane ta pati problema-vieno rato padangos kordas eina velniop,tai bent jau pas mane del to.
O siaip as masinas tikrinuosi TA(jutoi).20LT uz vaziuokles patikrinima-ispurto kaip reikiant.
Sekmes

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 20:29   #18
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Exit View Post
Matai as vakar irgi pasiskaites senu temu buvau sekundei susirupines..... Bet ryte pakalbejau su meistru , jis pasake kad aksciau jo , jie nechipuodavo automatu nes programa eidavo viena ar ant mechanikos ar ant automato. O dabar jie programoje nurodo kokia pas tave deze.
aha supratau, geras dalykas, dekui uz info

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-23, 22:34   #19
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

2.7cdi jau pora metu lakstau su cipuotu apie 80 t km jau prasukau viskas gudnsuntuo automatu kas mate tas zino kad kartais ir paspaudziu

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-30, 12:52   #20
Exit
 
Exit's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-06
Pranešimai: 29

Exit is on a distinguished road



Standartinis

Nu ka pasaka ilgai negali testis .... Siandien per pietus pagrazino mano ML. Vaziuodamas Zirniu gatve persirikiavau i kaire juosta , pagreitinau iki 80 KM ir na tau is desines puses uazikas kazkoks su buda labai naglai persirikiavo i mano juosta ( matyt buvau jam akloje zonoje ) refleksai suveike ir teko duoti vairo kairen , kad nesusidurti . To pasekoje uzlekiau ant borto ..... per plauka kazkaip nekliudziau stipriai atitvaro .

Siandien palikau masina servise kasko .

Darbai : Priekinio ir galinio bamperio dazymas , desines puses veidrodzio taisymas ir dazymas , 2 lietu ratu tvarkymas , na ir dar ziures kas pakaboje gali buti , nes vairas atsitojo kreivai dabar .

Tokios vat naujienos

__________________
MB ML `01 270 CDI .
Exit neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.