Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-05-14, 17:53   #11
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

visos kalbos apie trauka yra tik pripratimo reikalas. pries beveik keturis metus persedau nuo 160kw bmw ant dabartinio 66kw mercedes. is pradziu buvo ne kas, bet kai pripranti viskas ok. beje per tuos keturis metus nesu nei karto mentams mokejes uz greiti, nors iki to buvau nuolatinis klientas. tai irgi privalumas
zodziu, imk ir nesuk galvos.

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-14, 20:55   #12
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

bet takso salonas biski kitoks nei standartinis, todel kad nesiskirtu nuo taxi, reiks pasikeist salona

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 18:49   #13
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Nu nieko durnesnio negirdejes kaip pirkti taxa toki mersa DDD zmogau,prapulsi tu su juo,ir tau kelnias jis numaus, jau geriau pirk tu ta E39 su 300-400k begusi,nei sita DD automatas,sbc blokas, tikros nelaimes sitame modely,del vaziavimo vaziuos gerai,minkstai,komfortiskai....kas liecia islaikyma,tai kaip man sake merso centre,juk cia mersas sako,ko dar tu nori DDD

Beje pats turejau BMW e39 1999 metu,buvo beges orginaliai 380k,bedu beveik nebuvo su nieku,tik buvau pakeites abs daviklius visus 4 is bmw centro,po 250lt...nei variklis ,nei niekas negedo...mano buvo mechanika.Ir kitas reikalas,kad merso islaikymas yra brangesnis uz bmw.Cia mano nuomone ir patirtis sneka.

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 21:04   #14
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Neveriauskas View Post
Nu nieko durnesnio negirdejes kaip pirkti taxa toki mersa DDD zmogau,prapulsi tu su juo,ir tau kelnias jis numaus, jau geriau pirk tu ta E39 su 300-400k begusi,nei sita DD automatas,sbc blokas, tikros nelaimes sitame modely,del vaziavimo vaziuos gerai,minkstai,komfortiskai....kas liecia islaikyma,tai kaip man sake merso centre,juk cia mersas sako,ko dar tu nori DDD

Beje pats turejau BMW e39 1999 metu,buvo beges orginaliai 380k,bedu beveik nebuvo su nieku,tik buvau pakeites abs daviklius visus 4 is bmw centro,po 250lt...nei variklis ,nei niekas negedo...mano buvo mechanika.Ir kitas reikalas,kad merso islaikymas yra brangesnis uz bmw.Cia mano nuomone ir patirtis sneka.
Labai klysti. Seniai yra padaryti review ir palyginimai, lyginant w211, bmw 5 klase nuo 2005 ir audi A6 nuo 2005m - tarp siu triju vienodu klasiu islaikymas w211 yra pats pigiausias.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 21:06   #15
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o jei jau lygini e39 su mb, tai lygink su w210 faceliftu, nes kitaip visai ne tos kartos gaunasi, o w211 reik lygint su e60

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 21:19   #16
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

aisku klase kita bet kaip gi w203? uz tuos pinigus ji lengviau butu rast, nors irgi ne kazin kas...

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 21:22   #17
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Jus neziurekit kur ka rode Youtube lyginimas kazkoks,kuri as irgi mates, o kaip yra is tikro gyvenime....man per kisene maniskis tep trenke,kad dar dabar atsimenu...o sugriuves toli grazu nebuvo...o jus cia snekat apie taxo varianta,aisku ir taxus uzsieny priziuri gerai,bet detales visos devisi...Cia zmogus buvo klauses apie e39 tai pasakiau,o ne lygint ji su w210...geriau pirkti e39, nei sita taxa nebent zmogus turi kisene,kuri jam leidzia.

P.s Man w211 pigiausias islaikymas paciam niekada nebus pigiausias,kol pats to neisitikinsiu,kad ir turedamas E60...Geriausia paciam isbandyti bet tiek mano draugai,pazistami, yra pakraupe w211 islaikymo kastais.

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI

Paskutinį kartą redagavo Neveriauskas; 2011-05-15 21:27 val.
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 21:24   #18
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu mano ziniomis vokieciu taksai priziureti tikrai gerai , jeigu sulygint masinu stovius su lietuviu, kurie paeme paskolas nusiperka masinas, tai tie taxai lediniai, nes lietuviu masinos prieziura tuom ir pasibaigia, kad uz visus pinigus nupirkta masina, o remontuot ner uz ka

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 21:31   #19
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Siuo atveju zmogus turi mazai pinigu,o nori sito merso, ir siekia ji nusipirkti bet kokia kaina,galvodamas ,kad svarbiausias tikslas ji nusipirkti,o visa kita px......gal taip ir butu,jei jis nebutu ten beges 400k,nes prie tokios ridos tikrai kazkas po biski byres,turesi taisyti,kisti pinigus ir ais per kisene,o tuo labiau su sito merso dalim,yra kaip kur deficitas,o tada busi nukreiptas i MB centra,kur viskas kainuoja tukstanciais....Del manes galima ji pirkti,tik gali labai ibristi paskiau

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-15, 23:11   #20
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Neveriauskas View Post
J

P.s Man w211 pigiausias islaikymas paciam niekada nebus pigiausias,kol pats to neisitikinsiu,kad ir turedamas E60...Geriausia paciam isbandyti bet tiek mano draugai,pazistami, yra pakraupe w211 islaikymo kastais.
Na nezinau, as su savo w211 esu labai maloniai nustebes, tikejausi kad daug daugiau viskas kastuos. Aisku, jam niekas rimto ir nesugedo tpfu tpfu tpfu, bet nepaytikesi, vedu statistika exelyje, tai man per metus maniskis w211 surijo per pus maziau litu nei pries tai turetas eclipsas.
Aisku, kai zmones nusiperka w211 kaip taxsas, ar siaip uzjota is italu ar vokieciu, kur vokieti sdel to ir praduoda, nes finansiksai remontuot jau neverta, tai zinoma kad kainuoja kruva litu viska pakeist. Bet kai as saviski pirkau silberyje ir jam viskas buvo daroma typ top pagal gamintojo instrukcijas laiku ir grieztai, tai bedu jokiu nera, tpfu tpfu tpfu.......

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.