Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-06-16, 19:03   #21
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
tai kad tas draudimas tik kad pavadinimas. Kiek esu girdejęs be teismų ten nieko neapmoka.
visu pirma tai laaaaaaaaabai didele kompanija kuri supirko ne viena kompanija letuviska tai svedu kompoanija. moka pinigus be jokiu parkiu. pasidomek pries rasydamas. visu antra koks skirtumas kur pas tave civilke apdrausta nes pinigus mokes ne tau o tam kam tu zala padarysi.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 19:12   #22
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
visu pirma tai laaaaaaaaabai didele kompanija kuri supirko ne viena kompanija letuviska tai svedu kompoanija. moka pinigus be jokiu parkiu. pasidomek pries rasydamas. visu antra koks skirtumas kur pas tave civilke apdrausta nes pinigus mokes ne tau o tam kam tu zala padarysi.
Visų pirma tai domėjausi ir žinau kaip buvo praktikoj. O visų antra man labiausiai ir nervina toks lietuviškas mąstymas, kad kaip bus kitam, svarbu, kad man atlygins viską. Jeigu tau koks ***** įvažiuos ir paskui galėsi per teismus ieškotis tų pinigų. Kažin iš kur jie taip pigiai draudžia viską, patikėk pas nieką pinigai ant medžių neauga taip kad juos galėtų mėtyt į visas puses. Iš patirties sakau geriausios dvi bendrovės LD ir If. Daugiau plius minus.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 19:50   #23
Luckis
 
Luckis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-01
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Kaunas
Pranešimai: 211

Luckis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Visų pirma tai domėjausi ir žinau kaip buvo praktikoj. O visų antra man labiausiai ir nervina toks lietuviškas mąstymas, kad kaip bus kitam, svarbu, kad man atlygins viską. Jeigu tau koks ***** įvažiuos ir paskui galėsi per teismus ieškotis tų pinigų. Kažin iš kur jie taip pigiai draudžia viską, patikėk pas nieką pinigai ant medžių neauga taip kad juos galėtų mėtyt į visas puses. Iš patirties sakau geriausios dvi bendrovės LD ir If. Daugiau plius minus.

Jau su IF kaip tu sovei pro sali tai ... Pats baisiausias KASKO draudimas (IF ir Seesam), koks tik gali buti, litus nusukineja, nesamoniu prisigalvoja ir t.t. Ir cia ne mano, o serviso, dirbancio su visais draudimais, nuomone..

Luckis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 19:54   #24
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luckis View Post
Jau su IF kaip tu sovei pro sali tai ... Pats baisiausias KASKO draudimas (IF ir Seesam), koks tik gali buti, litus nusukineja, nesamoniu prisigalvoja ir t.t. Ir cia ne mano, o serviso, dirbancio su visais draudimais, nuomone..
Nu nežinau, gal kiekvienas kažkokių įsitikinimų turi, bet mano nuomone ir žiniomis geriausius pasakiau. Pats draudžiuosi LD.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 19:54   #25
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Man geriausias draudimas "If" nes pigus.
Jau kelis metus draudziuosi tik ife, jau pora kartu zala atlygino neiskodamas slieku, aisku nezinau kas butu su didelem zalom, bet iki keturiu tukstanteliu atlygino, per pora savaiciu nesikabinedamas. beto dar gavosi priknisti ir siaip zalos ne to ivikio

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 20:03   #26
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Visų pirma tai domėjausi ir žinau kaip buvo praktikoj. O visų antra man labiausiai ir nervina toks lietuviškas mąstymas, kad kaip bus kitam, svarbu, kad man atlygins viską. Jeigu tau koks ***** įvažiuos ir paskui galėsi per teismus ieškotis tų pinigų. Kažin iš kur jie taip pigiai draudžia viską, patikėk pas nieką pinigai ant medžių neauga taip kad juos galėtų mėtyt į visas puses. Iš patirties sakau geriausios dvi bendrovės LD ir If. Daugiau plius minus.
pinigai gali but nusukinejami todel kad tokie visokie siekia pasipelnyt is draudimu ir ima pinigais. jei padaryta zala varai masina i servisa tau padaro ir isvaziuoji o visi atsiskaitymai ne tavo problema ir rami galva. beje su draudimu reikia moket kalbet yra teke susidurt daug daug karu ir nesvarbu man ka jie ten atlygina ar ne tam yra draudiku asociacija jei kyla bedos jie atlygina o poto isiesko is draudimu. idomu is kur LD nusuka lt poto zaloms atlygint kai dare masiskai casko draudimus visom masinom po 500lt aisku privaziuoja gi poto visokiu durneliu ir apsidraudzia trigubom kainom. cia kaip ir man buvo su busto draudimu LD 860lt berods ergo 420lt apdraude. beje LD mano mb casko darudzia uz 1800lt ten su kapeikom dar tai gal jie nesveiki ar kaip???? bet visokiu atsiranda juk yra ir tokiu kurie kitur net neiesko draudzia kur papuola.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 20:19   #27
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
pinigai gali but nusukinejami todel kad tokie visokie siekia pasipelnyt is draudimu ir ima pinigais. jei padaryta zala varai masina i servisa tau padaro ir isvaziuoji o visi atsiskaitymai ne tavo problema ir rami galva. beje su draudimu reikia moket kalbet yra teke susidurt daug daug karu ir nesvarbu man ka jie ten atlygina ar ne tam yra draudiku asociacija jei kyla bedos jie atlygina o poto isiesko is draudimu. idomu is kur LD nusuka lt poto zaloms atlygint kai dare masiskai casko draudimus visom masinom po 500lt aisku privaziuoja gi poto visokiu durneliu ir apsidraudzia trigubom kainom. cia kaip ir man buvo su busto draudimu LD 860lt berods ergo 420lt apdraude. beje LD mano mb casko darudzia uz 1800lt ten su kapeikom dar tai gal jie nesveiki ar kaip???? bet visokiu atsiranda juk yra ir tokiu kurie kitur net neiesko draudzia kur papuola.
Nežinau kaip dėl kasko, bet LD civilinis draudimas tikrai vieną patraukliausių kainų rinkoj pasiūlo. Tik tiek kad LD įvairūs ofisai įvairius antkainius užsideda. O dėl kalbėjimo su bendrovėm tai patikėk tą suprantu, ir su brokeriais pašneku nesu aš toks iš medžio iškritęs, bet kad tu iškart pradedi drėbt šūdą ant žmogaus net nežinodamas nieko apie jį. Trūksta tau tolerancijos.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 20:29   #28
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Nežinau kaip dėl kasko, bet LD civilinis draudimas tikrai vieną patraukliausių kainų rinkoj pasiūlo. Tik tiek kad LD įvairūs ofisai įvairius antkainius užsideda. O dėl kalbėjimo su bendrovėm tai patikėk tą suprantu, ir su brokeriais pašneku nesu aš toks iš medžio iškritęs, bet kad tu iškart pradedi drėbt šūdą ant žmogaus net nežinodamas nieko apie jį. Trūksta tau tolerancijos.
paskaityk ka rasai tu siulai pacia brangiausia bendrove rinkoje

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 20:37   #29
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Yra toks dalykas kaip draudimo taisykles ir istatymas ir jas sugalvojo seimas, ir visoms draudimo bendrovems galioja tos pacios taisykles. nesvarbu kur tu drausi, prie sutarties taisykliu lapa gausi prikabinta ta pati. ismoka ir visa kita viskas tas pat, viens prie vieno. tik klausimas kaip su draudiku susinekesi po avarijos, tai kad drauskit kur pigiau ir fsio, nes kaip wooodooo ir sake, tau draudimas civilini mokes kaltininko, o kur tu apsidraudes mokes nukentejusiajam o ne tau.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-16, 20:41   #30
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Tau draudimas civilini mokes kaltininko, o kur tu apsidraudes mokes nukentejusiajam o ne tau.
ne visais atvejais.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.