Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Old 2020-09-15, 10:48   #1
at0mas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-09-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6

at0mas is on a distinguished road



Standartinis W164 450cdi galimas pirkimas, reik patarimo

Sveiki, pirma mano tema,bet nesiu naujas MB vairuotojas. Esu turejas CLS320, E350d, ir S350d. Visada buvau labai patenkintas 3L dyzeliu merso, Niekada neturejau problemu su neivienu modeliu, ridos nesiegdavo 200k.
Ieskom zmonai masinos, zmonai labai patinka ML modelis 164 kebule, radom varijanta kuris patinka ir man ir zmonai, ir turi reikiamas opcijas, taciau variklis pas ji V8 ( ML 450 ).
Nesu susidures, nez nei vieno kas turejo, o ir mobile.de siu modeliu saujale tik.
Info kuria radau visi sako brangus islaikymas. Bet brangus kuria prasme? lyginant su 3L varikliu 10-20% ar lyginant su kokiu VW Golf 80%. Tepalu filtru keitimas suprantamas reikalas kad kosmoso nekainuos.Todel kreipiuosi i jus MB zinovai. Gal paporintumete daugiau apie si varikli? ar nuo jo begti kuo toliau ar veltui trizniuoju?

at0mas neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.