Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-07-30, 09:24   #48441
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
kad zinok as ne tikras mersistas, man siltas SL yra siuksliu kruva
aisku imant kainos ir masinos santyki
As uz 2-3x mazesne kaina gaunu viska ta pati, tik ne cabrio ir tuos pacius metus.. tai kam man kabrio uz 13k eu
jau geriau tada troike man cabrio
Dar geriau opel astra ne cabrio ir dar pinigu tau liks

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 12:50   #48442
dlmpck
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-12
Pranešimai: 10

dlmpck is on a distinguished road



Standartinis

Pagal logiką, kad CL ir SL tuo pačiu varikliu nauji kainavo labai panašiai, o dabar kaina skiriasi iki 3 kartų, tai be jokios abejonės, CL geresnis pasirinkimas. Aišku, šiuo atveju SL truputį naujesnis modelis.

CL yra iš dalies Ferrari, Bentley Continental ir panašių automobilių tiesioginis konkurentas tiek segmento požiūriu, tiek kaina. Kodėl jie taip nelaiko kainos man sunku suprasti, nes CL net pagaminama mažiau nei SL, kurie kainą laiko šiek tiek geriau.

Automobilis yra poreikio ir skonio dalykas. Aš turbūt irgi mieliau rinkčiaus C63 coupe nei CL 63 ir sutaupyčiau ir važiuočiau sportiškesniu charakteriu, kas man labiau prie širdies. Ne visada brangiau būtinai yra geriau, ar tai ko tau reikia.

dlmpck neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 15:05   #48443
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

kažką čia suvėlei.

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 15:46   #48444
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dlmpck View Post
Pagal logiką, kad CL ir SL tuo pačiu varikliu nauji kainavo labai panašiai, o dabar kaina skiriasi iki 3 kartų, tai be jokios abejonės, CL geresnis pasirinkimas. Aišku, šiuo atveju SL truputį naujesnis modelis.

CL yra iš dalies Ferrari, Bentley Continental ir panašių automobilių tiesioginis konkurentas tiek segmento požiūriu, tiek kaina. Kodėl jie taip nelaiko kainos man sunku suprasti, nes CL net pagaminama mažiau nei SL, kurie kainą laiko šiek tiek geriau.

Automobilis yra poreikio ir skonio dalykas. Aš turbūt irgi mieliau rinkčiaus C63 coupe nei CL 63 ir sutaupyčiau ir važiuočiau sportiškesniu charakteriu, kas man labiau prie širdies. Ne visada brangiau būtinai yra geriau, ar tai ko tau reikia.
Siaip cl63 sukurtas ne lakstymui, eilinis kyvikas type-r geriau uz ji tai daro. Jio paskirtis yra parodyti, kad savininkas turi nesveikai pinigu. Taskas.

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 16:28   #48445
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Dar geriau opel astra ne cabrio ir dar pinigu tau liks

sorry, bet kaip tik isizioji, taip nesamone pasakai

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
tavo cls uz desimt yra geras, GSas uz desimt yra geras o sitas kruva? nesuprantu logikos...

o dizaineriam jei taip jau nepatinka priekis - casco -> ivykis -> faceliftas (y)

tai tu paemei ta kupa ar ne?

su kasko ivykiu taip nejuokauk, draudimai nemoka pinigu net atsitikus tikram ivykiui o tu cia kazkokias aferas nori galvot

tiesa, cls daug man geresne ir grazesne uz sl. Jau vien del to, kad vietos yra.. ir dizainas grazesnis. aisku traktoriu su 5l varikliu lyginti sunku, bet musu sezonui cls'as man geresnis pasirinkimas nei sl., nes sl'as atsiskleis tik vasara 4men ziema jis daug blogesnis nei cls'as.

kupa paemiau, stovi marijampolej, laukiu kada parves i klp.

parvezimas is berlyno 500e iki klp baisu kaip brangiai nuskalpavo.
Autiko bilietas 50e, maistas 20e, gryzimas ant degalu 150e, keliai ir maistas dar 30e.
Taigi max 250. O tralas, jei buciau po apziuros neemes butu nuskausmines 100e
Tai kaip ir su autiku panasiai gautusi 50 + 50 (jei netinka) + maistas 20 ir aisku katorgos 2 paras.
Tiesa, vokietis kazkodel paliko DE numerius
vel anarchija kelyje

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 16:33   #48446
dlmpck
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-12
Pranešimai: 10

dlmpck is on a distinguished road



Standartinis

CL yra grand tourer klasės automobilis ir savo funkciją jis atlieka puikiai - tiesiojoj važiuoja labai greitai ir komfortiškai.

Mercedes, bmw, audi ir pan. ir taip santykinai daugiau nuvertėja nuo naujos kainos lyginant su vw, skoda, tai CL išvis po penkiolikos metų tesiekia apie 3-5 procentus naujo kainos. Tuo tarpu panašiai kainavęs SLR visiškai nenuvertėja. Bet ar nuo to keičiasi jų kaip automobilių gerumo/kokybės tarpusavio santykis? Mano supratimu, dėvėto CL kainos/kokybės santykis yra bene geriausias iš visų auto.

dlmpck neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 17:10   #48447
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dlmpck View Post
CL yra grand tourer klasės automobilis ir savo funkciją jis atlieka puikiai - tiesiojoj važiuoja labai greitai ir komfortiškai.

Mercedes, bmw, audi ir pan. ir taip santykinai daugiau nuvertėja nuo naujos kainos lyginant su vw, skoda, tai CL išvis po penkiolikos metų tesiekia apie 3-5 procentus naujo kainos. Tuo tarpu panašiai kainavęs SLR visiškai nenuvertėja. Bet ar nuo to keičiasi jų kaip automobilių gerumo/kokybės tarpusavio santykis? Mano supratimu, dėvėto CL kainos/kokybės santykis yra bene geriausias iš visų auto.
Manau pagrindine CL nuvertejimo priezastis yra sudetingu ir nepatikimu sistemu diegimas. Pvz ABC sistema. Viskas kainuoja kosmosa..

TIesa, gal kas domejosi ar turi info kaip isplesti is w215 kebulo abc vaziuokle ir sumontuoti paprastas sprendzynas?

Oi bausit mane uz tai, bet kad tik kas pasakytu tiksliai kaip, net nesvarstyciau-netgi jei amortikai geri dar.. (nors kokie ten geri, pas w215 geru nebuna..,nes nauju bevie niekas nemontuoja, arba devetus arba turbut restauruoja ten keliem sezonam)

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 17:50   #48448
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Jei yra sprendzinos w220 tai manau bus ir w215. Ebay paziurek, komplektai parsiduoda

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 17:56   #48449
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Jei yra sprendzinos w220 tai manau bus ir w215. Ebay paziurek, komplektai parsiduoda
Kad ir kaip apmaudu butu, bet mano galva, w215 10 ar 15m senumo geriau valdytusi su naujom sprendzinom ir amortikais, nei su gamykline abc sistema ir 10-15m senumo neaisku kiek nuvaziavusiais amortikais

Kas del ebay, tai pagal mane ne tik sprendzynos ir amortikai keiciasi, pvz pas w211 keiciasi ir sakes, tai ir siuo atveju manau ant w215 ar w220 keistusi ne tik amortikai ir spyruokles, bet ir sakes kazkokios ar pan..(speuj taip) Kitas momentas, kaip apgauti vairo stiprintuvo siurbli, kuris ne tik vaira, bet ir abc sistema uzmaitina.. O dar ir isprogramavimas lauktu..
speju nemaza investicija...

http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-4845881.html

kaip per 80k km galima taip vaira nuzudyt?

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-30, 18:17   #48450
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

preFL bamperis uždėtas, kiek įžiūriu iš foto, gerai, kad bent FL faros sudėtos.

Robis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.