Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-03, 22:12   #18
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,623

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

na pasipasakosiu ir aš.

labai norėjau išvykti jau šių metų vasaros pradžioje į UK, nepavyko, neradau kur pas ką, tada iš po žemių atsirado buvęs klasiokas, kuris kurį laiką dirbo Olandijoje, pasiūlė man, išvykti, nes ta firma kaip tik ieškojo mechaniko. Taigi, šiuo metu esu Olandijoje jau antras mėnuo, nesiskundžiu visiškai niekuo, kainos pragyvenimo yra daaaug mažesnės, nei Lietuvoje, net pavertus litais...

įdomi mokesčių sistema... kai mokesčiai didžiausi kai esi jaunas, vėliau jie mažėja, ir vos ne visai dingsta... žodžiu, kaupiesi pensiją tada, kai geriausios sąlygos, gera sveikata, energingas ir pan... minusas tas, kad buto nuoma čia nepigi, gyvenam dviese bendrabučio tipo bute, su bendra virtuve ir wc dar trims žmonėms, mokame po 200eur. Bet vėlgi, uždirbame žyyymiai daugiau nei Lietuvoje...

pajaučiau, kad man atsirado galimybė planuoti, nes Lietuvoje jaučiausi kaip ir uždusintas, o dabar jau galiu plačiau atmerkęs akis žiūrėti į ateitį ir laukti rytojaus

linksmybėms pinigų kol kas negailiu, išeina ir pataupyti, ir valgau ne vien grikius ar pan, važinėju po pačią olandiją, klubus, bendrauju su bendradarbiais ir pan, per mėn išvažinėju apie ~2 bakus saliarkos, tai čia apie 2t km +-

kas apie darbą -

dirbu privačioje įmonėje, kuri spausdina ant buteliukų ir visokiausių talpų logotipus, užrašus ir pan... pradėjau nuo paprasto eilinio buteliukų krovėjo į spausdinimo mašiną ir pan... praėjus mėnesiui - esu vyriausias visam ceche, nes noriu mokytis, man patinka ir pan... paskyrė šefas man mašiną, ją prižiūriu, reguliuoju, perstatinėju, prižiūriu darbuotojus ir pan... dažnai jau atsibosta, nes per darbo dieną net nepavargstu...

dar didelis pliusas man, kas labai patinka - gerai moka už viršvalandžius... per savaitę pasiimu ~300eur + viršvalandžių.

taigi, viską apibendrinus - aš už.

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.