Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Old 2010-01-19, 23:04   #1
giedriusE300
 
giedriusE300's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 105

giedriusE300 is on a distinguished road



Standartinis C124C 3L Is alsuoklio slangos, kuri is variklio dangtelio jungiasi i oro filtra kaupiasi kondensatas

sveiki , mano 124 ce300 benzas/dujos. is alsuoklio slangos ,kuri is variklio dangtelio i jungiasi i oro filtra kaupiasi kondensatas, is tos slangos susidaro tokia balta mase , kiek supranu ten tepalas susimaises su vandeniu . o jei trumpiau pavaziuoju ir paziuriu , buna tiesiog vandens balele. antifryzas nedingineja, tepalai svarus grazus(as ju nekeiciau nuo pirkimo) bet nepanasu kad maisytusi su vandeniu. gal kam kazkas panasaus vyksta. ka daryt ? esu girdejes kad jei vaziuojama su auto trumpus atstumus , del to kad variklis pilnai neisyla gali darytis panasus dalykai, bet sito teiginio man niekas nepatvirtino, nors man nuonamu iki mokslu 2 km... zodziu jei turit ka nors patart rasykit aciu

__________________
Don't drive faster than your guardian angel can fly...
giedriusE300 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-19, 23:12   #2
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

trumpai.
uzkurus masina pagazuok gerai. tada varai prie duslintuvo ir paragauji misinio. jei saldu blogai, jei ne gerai.
uzkuri masina ir gerai uzsildai, arba soki ir praleki kokia 30-60 km. jei tai kondensatas turetu viskas isgaruoti (balta mase) jei neisgaravo , blogai.
dar galima tikrinti tepala. atsisuki nuleidimo varzta truputeli nuleidi. jei snargliotas blogai, jei geras nieko rimto.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-20, 10:24   #3
giedriusE300
 
giedriusE300's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 105

giedriusE300 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
trumpai.
uzkurus masina pagazuok gerai. tada varai prie duslintuvo ir paragauji misinio. jei saldu blogai, jei ne gerai.
uzkuri masina ir gerai uzsildai, arba soki ir praleki kokia 30-60 km. jei tai kondensatas turetu viskas isgaruoti (balta mase) jei neisgaravo , blogai.
dar galima tikrinti tepala. atsisuki nuleidimo varzta truputeli nuleidi. jei snargliotas blogai, jei geras nieko rimto.
dekui .

__________________
Don't drive faster than your guardian angel can fly...
giedriusE300 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-20, 17:47   #4
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Siap pas mane irgi eina truputi toks "peregaras" is voztuvu dangtelio i oro filtra, nuemus gumine zarna irgi buna vandens. Nesuprantu pas vienus daugiau eina to peregaro pas kitus maziau, idomu nuo ko tai priklauso.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-20, 19:09   #5
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DTM View Post
Siap pas mane irgi eina truputi toks "peregaras" is voztuvu dangtelio i oro filtra, nuemus gumine zarna irgi buna vandens. Nesuprantu pas vienus daugiau eina to peregaro pas kitus maziau, idomu nuo ko tai priklauso.
Tai,kad niekaip negaletu buti vanduo,jei garai tepalo eina tai jie buna riebus,tamsios spalvos,o jei kaip pieniuoti,tai kazhkur gauna vandens,ar vandens garu,juk ta sjlanga eina tiesiai ish galvutes ir ten jokiu vandenu buti negali.
O sklende shvari ?
Vienam varikliui nuemiau filtra ,tai sklende,kaip aprukyta atrode,visa tepaluota, ant kito kur jokie garai neina atrodo kaip nauja.
Attached Images
File Type: jpg DSC07455.JPG (185.1 KB, 30 views)

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-27, 14:06   #6
buba
 
buba's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 86

buba is on a distinguished road



Standartinis

Man lygiai tas pats buvo, tik pas mane lb daug to kondensato susidare ir uzsalo tai pradejo per tepalo matuokle tepalus varyt lauk, taip tai tiesa kad tas kondensatas susidaro del to kad masina vaziuoja trumpus atstumus, per ta slanga eina garai ir kai buna saltas oras tie garai sala ir jei tu vaziuoji daznai trumpas distancijas jie nespeja istirpt ir kemsasi.

buba neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-30, 21:50   #7
giedriusE300
 
giedriusE300's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 105

giedriusE300 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Tai,kad niekaip negaletu buti vanduo,jei garai tepalo eina tai jie buna riebus,tamsios spalvos,o jei kaip pieniuoti,tai kazhkur gauna vandens,ar vandens garu,juk ta sjlanga eina tiesiai ish galvutes ir ten jokiu vandenu buti negali.
O sklende shvari ?
Vienam varikliui nuemiau filtra ,tai sklende,kaip aprukyta atrode,visa tepaluota, ant kito kur jokie garai neina atrodo kaip nauja.
pas mane duju maisytuvas stovi virs sklendes , tai ji nesvari , bet gali buti del duju. dar bandysiu galva paverzti, girdejau kad atsileidzia, arba nedaverzta gali but jei kas kiso nagus prie variklio kada.biski truko antifryzo, arba kokia slanga biski praleidzia arba biski i varikli patenka . bet jei tutu trukus tarpine nemanau kad per 3 menesius uztektu 1 litra dapilt. neatsukinejau karterio varzto , bet uztenka matuokle paziuret kad grazus tepalas.

__________________
Don't drive faster than your guardian angel can fly...
giedriusE300 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-31, 02:46   #8
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

galvos neatsisukineja, jas reikia atsukti. ventiliu dangteli gali pabandyti suverzti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-31, 09:02   #9
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

o tu pamegink kokia diena vien ant benzo vazineti ir paziurek ar atsiras tas kondesatas man kazkaip atrodo cia nuo duju lieka.. varikli kuri ant duju/benzo ?

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
galvos neatsisukineja, jas reikia atsukti. ventiliu dangteli gali pabandyti suverzti.

mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.