Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Old 2010-01-23, 10:57   #1
zaibas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-05-19
Gyvenamoji Vieta: VILNIUS
Pranešimai: 2,030

zaibas is on a distinguished road



Standartinis Silpnas akumuliatorius, neuzsivede dyzelis, problemos sprendimas

Mano MB E220 CDI nusedo akumas 100ah, jungi uzvesti starteri girdisi tik "cik" garsas ir viskas, neprasuka starterio. Atleke draugas su prikurkes laidais, pas ji ir dyzelis akumas 75ah. MB po kapotu ira "+" zenklas ten jungi pliusa o mase kur nors i kebula, jis pagazavo dave mano akumui atsigauti, palaukem apie 10 min kad atsigaivintu. Vel bandau uzvesti nuo prikurkes, bet vos trumpai starteris prasuko ir vel tas pats "cik" ir viskas jokiu prasukimu. Galvojau gal elektronika uzsalo nes visos skydelio lemputes dega gerai arba signalizacija susikniso. Paskui su draugu padarem toki bajeriuka - jis nueme savo akuma idejom i mano MB ir kuo puikiausiai uzsivede mano masiniukas, truputi pasilo, padirbo, paskui dirbant mano masinai, atsukom klemas jis greitai iseme savo akuma o as greitai idejau savo akuma ir kuo skubiau prisukau klemas akumo, per ta laika variklis mano dyzelio dirbo, si reikaliuka atlikom kazkur per 30sek. bet kompas ismete klaidas esp abs ir t.t. Prasidirbus masinai pralekiau apie 100m ir visos klaidos dingo. Tik sako negerai taip keisti akumus dirbant varikliui nes gali kompas susiknisti.

zaibas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-23, 11:33   #2
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė zaibas View Post
Mano MB E220 CDI nusedo akumas 100ah, jungi uzvesti starteri girdisi tik "cik" garsas ir viskas, neprasuka starterio. Atleke draugas su prikurkes laidais, pas ji ir dyzelis akumas 75ah. MB po kapotu ira "+" zenklas ten jungi pliusa o mase kur nors i kebula, jis pagazavo dave mano akumui atsigauti, palaukem apie 10 min kad atsigaivintu. Vel bandau uzvesti nuo prikurkes, bet vos trumpai starteris prasuko ir vel tas pats "cik" ir viskas jokiu prasukimu. Galvojau gal elektronika uzsalo nes visos skydelio lemputes dega gerai arba signalizacija susikniso. Paskui su draugu padarem toki bajeriuka - jis nueme savo akuma idejom i mano MB ir kuo puikiausiai uzsivede mano masiniukas, truputi pasilo, padirbo, paskui dirbant mano masinai, atsukom klemas jis greitai iseme savo akuma o as greitai idejau savo akuma ir kuo skubiau prisukau klemas akumo, per ta laika variklis mano dyzelio dirbo, si reikaliuka atlikom kazkur per 30sek. bet kompas ismete klaidas esp abs ir t.t. Prasidirbus masinai pralekiau apie 100m ir visos klaidos dingo. Tik sako negerai taip keisti akumus dirbant varikliui nes gali kompas susiknisti.
negerai
o visos lemputes dege, nes akumas buvo leizgyvis

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.