Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2010-05-12, 12:43   #1
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis Informacija apie duju iranga i W211

Sveiki, kadangi savo auto siandien nuvariau statyti dujas, tai manau aprasysiu pirmus niuansus, po to kai istatys, bus pratesimas. Manau bus naudinga info.
Taigi, siandien palikau savo w211 pas dujininka. Des dujas dvi dienas, kokybe greitai nebuna. Paplepejom apie viska, labai malonus zmogus, matosi kad tikrai ismano ka daro ir ne veltui jau eile metu apie ji legendos vilniuje sklinda Taigi, aprasysiu daug maz kas ir kaip, pliusai minusai.
Purkstukai bus italiski, labai neseniai atsirade, itin aukstos kokybes ir labai didelio tikslumo, labai "greiti" liaudiskai sakant. Ir kas svarbiausia - pagaliau iveikta problema, kai "geiti" purkstukai bijodavu musu duju kokybes. Sie purkstukai duoda tai, kad sanaudos nuo benzo jau nesiskiria praktiskai nei kiek, galia irgi krenta tik keliais procenais, kas yra be prietaisu nepajuntama. Ir kuro sanaudos irgi beveik identiskos benzui, max +1 litras.
Kompas lenkiskas (tikslius pavadinimus parasysiu veliau, kai bus dokumentai pas mane), kaip slava sake - lenkai persoko patys save. Jie nukopijavo geriausia "Princ" kompa, ir patikimumu net pranoko pastaraji. Jis is savo patirties sako, kad siai dienai geresnio kompo tiesiog nera. Dabar kas susije su w211 varikliu, pliusai ir minusai:
Pliusai: - del voztuvu sedimo - cia visiskai nera net teoriniu galimybu, kad siam variklui taip nutiks. Sie w211 varikliai su dujomis pravaziuoja nezmoniskus kilometrazus ir net zenklo nera, kad kazkas voztuvam darytusi. Apskritai, cia vienas didziausiu stereotipu, kad seda voztuvai. Iskyrus keleta specifiniu varikliu tipu (saxxo viena ju minejo, ji ir slava paminejo beja) - su siuolaikinemis naujausiomis irangomis voztuvu sedimo problema gilioje praeityje. Taip pat katalizatoriai, lebda zonadai nei kiek netrumpina savo resurso del duju. Butent sie didelio tikslumo purkstukai taip ipurskia dujas, kad misinys nei kiek nesiskiria nuo benzo, ir katalizas ismetima gauna tokiu pat parametru, masinos kompas net nesuvokia kad deginamas kitoks kuras. Na, cia ukiskai aiskinu.
Minusai - w211 uzegimo sistema labai jautri. Zvakes, laiku ju nepakeitus, pradeda mest uzdegimo klaida kompe, pramusa babina. Tas buna vaziuojant benzu laiku nekeiciant zvakiu. Vaziuojant dujomis, del didesnes paduodamos varzos, ta problema tampa aktualesne. Sprendimas paprastas - keisti zvakes siek tiek dazniau nei rekomenduoja gamintojas. Jei gamintojas sako kad kas 100 000, tai su dujomis tarkime kas 80 000 km. Ir viskas, problema baigiasi. Nes anksciau sake su tokiomis masinomis vazinejo daugumoje banditai, kurie visiskai nepriziurejo siu auto, ir nekeisdavo zvakiu. Tada atvaziuodavo pas slava su klaida kompe del uzdegimo sistemos, pramusdavo babina. Pakeistus zvakes problema dingdavo. (slava juokesi, kad 99 proc. anu laiku vilniaus bandiuhu savo w211 dujindavo )Taigi is minus tik ta, kad dzniau reikia keist zvakes. Bet tas pats nutikstu ir vaziuojant benzu, jei nekistum zvakiu kada nurodo gamintojas. Zodziu isvada - jei priziuresi savo auto uzdegimo sistema - bedu nebus jokiu. Mano zvakes jau 70 000 km numyne, tad itariu po duju idejimo teks greitai jas keist, jei prades babina pramusinet...
Balionas bus vietoj atsarginio rato, berods 55 litru talpos. Kol kas tiek

Beja, cia man klausimas kilo - jei man jis dedamas dujas atjungs laikinai akuma, kokios pasekmes visai naglai sio merso elektroniai? Nes mazojo akumo pas mane nera, tad kompai visi nusiresetins? Radijas pamirs radijo stotis? Kaip cia yra? Adaptyvine signalizacija neatsiris nuo gamyklines?

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 14:47   #2
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

saxxo tai neminek , tas tai bekepuris visiskas )) Beje placiau apie tavo mb, koks variklis, kad buvai pastumetas det dujas ?

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 15:32   #3
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Sie purkstukai duoda tai, kad sanaudos nuo benzo jau nesiskiria praktiskai nei kiek, galia irgi krenta tik keliais procenais, kas yra be prietaisu nepajuntama. Ir kuro sanaudos irgi beveik identiskos benzui, max +1 litras.
Tai skiriasi sąnaudos ar ne? Man visas tas tavo tekstas tai pasirodė tokia reklama. Netikėčiau tiek kiek tu čia papasakojai.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 16:50   #4
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
saxxo tai neminek , tas tai bekepuris visiskas )) Beje placiau apie tavo mb, koks variklis, kad buvai pastumetas det dujas ?
Na, su juo esu pasigincijes, arogantiksas toks pasirode. Kodel sakai bekepuris, teku turet reikalu sujuo?
O del mano teksto - tai gal euforijoj kiek per graziais zodziais parasiau, bet siaip viskas ten lygtais tikrai gerai. Sanaudos ir su paprasta IV kartos iranga skiriasi labai nedaug, apie pora litru (kiekvienas atvejis juk skirtingas). O kuo tikslesni ir "greitesni" purkstukai tuo tas skirtumas mazesnis. Na, teorija bent jau tokia. Ziuresim kaip bus, kai idesiu pasakysiu.
O mano auto 2003 metu w211, variklis 3,2, snaudos apie 14,5, kaip gamintojas ir raso. Tad nematau prasmes pilti tokisu pinigus i baka, nes su mano kilometrazu man per metus vazinejant dujomis susitaupo 3000 lt., tad per metus tairanga atsipirks. Matematika
Beja, cia daug kas prigasdino, kad atjungus akuma bus bedu. Kokiu? Nes dujininkas dedamas dujas manau akuma atjungs. O tai kaip keiciamas akumas tokiakm mersui? Mazojo akumo pas mane nera.

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 17:22   #5
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Na, su juo esu pasigincijes, arogantiksas toks pasirode. Kodel sakai bekepuris, teku turet reikalu sujuo?
O del mano teksto - tai gal euforijoj kiek per graziais zodziais parasiau, bet siaip viskas ten lygtais tikrai gerai. Sanaudos ir su paprasta IV kartos iranga skiriasi labai nedaug, apie pora litru (kiekvienas atvejis juk skirtingas). O kuo tikslesni ir "greitesni" purkstukai tuo tas skirtumas mazesnis. Na, teorija bent jau tokia. Ziuresim kaip bus, kai idesiu pasakysiu.
O mano auto 2003 metu w211, variklis 3,2, snaudos apie 14,5, kaip gamintojas ir raso. Tad nematau prasmes pilti tokisu pinigus i baka, nes su mano kilometrazu man per metus vazinejant dujomis susitaupo 3000 lt., tad per metus tairanga atsipirks. Matematika
Beja, cia daug kas prigasdino, kad atjungus akuma bus bedu. Kokiu? Nes dujininkas dedamas dujas manau akuma atjungs. O tai kaip keiciamas akumas tokiakm mersui? Mazojo akumo pas mane nera.
O kaip pas tave gali nebut mazojo akumo?? pas visus yra... Jeigu nera mazojo ir atjungs dideli, tai tada absoliuciai viskas issitrins Bet stebuklu nebuna pas visus yra )

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 17:25   #6
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu neklyssti, tai tu planavai tv deti ir klausei kainos, tai va dabar vienas yra 600lt arba yra dar naujo modelio, kur atminties kortele dedas, bet tas virs tukstancio kainuoja

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 17:30   #7
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Jeigu neklyssti, tai tu planavai tv deti ir klausei kainos, tai va dabar vienas yra 600lt arba yra dar naujo modelio, kur atminties kortele dedas, bet tas virs tukstancio kainuoja
Aha, tik idomu kaip su pajungimu bus, girdejau kad gali kazkokiu garso bloku reiketi...o siaip kol kas litu nera, dujos viska surijo, gal kiek veliau, dekui
O del mazojo akumo - silberio atstovas man sake "pas tave mazojo akumo nera, nes mazai komforto irangos" Gal jis pats nusisnekejo? O kur jis stovi, tas mazasis, kur jo ieskot, kad paziuret?
Ir kas bus kai viskas isitrins? Kas ten tokio neatstatomo gali isitrinti?

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 18:00   #8
Mamka22
 
Mamka22's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-04
Pranešimai: 264

Mamka22 is on a distinguished road



Standartinis

nu jau taip viskas nai nai atrodo, linkiu sekmes vazinet...
Man asmeniskai dujos tik viryklei skirtos...
Idomu kie uz ta geri sumokejai?

Mamka22 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 18:05   #9
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mamka22 View Post
nu jau taip viskas nai nai atrodo, linkiu sekmes vazinet...
Man asmeniskai dujos tik viryklei skirtos...
Idomu kie uz ta geri sumokejai?
2850 lt. Bet dar nesumokejau, auto paliktas dviem dienom ten Kaip viskas bus ziuresim, teorija kol kas graziai skamba...

Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-12, 18:38   #10
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

neblogai pagydytas )

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.