Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-08-08, 23:32   #1
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis Poilsis Gruzijoje ?

Vis dazhniau generuoju minti,aplankyti Gruzija. Bet pakankamai mazhai info randu nete,pagrinde mamychiu svaigshchiojimai. gal sakau,kas ish forumiechiu yra aplankes ta shali, ir galetu pasidalinti ispudzhiais ir patirtimi?
paskutiniai planai,butu tokie,kad nuvykti tenais ant nauju metu.
reikalavimai, mazhi,- svarbu geras maistas,vynas ir draugishki zhmones ir geras oras ir gamta
P.S europa nebeidomu, per daug nuvalkiota ir istatymais nesamoningais pripompuota,noretusi dar kur pasoneje rasti krashtu,kur galima butu sugrizhti dvideshimchia metu atgal
Butu labai malonu,jei kas pasidalintumet, betkokia informacija

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 11:10   #2
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Vis dazhniau generuoju minti,aplankyti Gruzija. Bet pakankamai mazhai info randu nete,pagrinde mamychiu svaigshchiojimai. gal sakau,kas ish forumiechiu yra aplankes ta shali, ir galetu pasidalinti ispudzhiais ir patirtimi?
paskutiniai planai,butu tokie,kad nuvykti tenais ant nauju metu.
reikalavimai, mazhi,- svarbu geras maistas,vynas ir draugishki zhmones ir geras oras ir gamta
P.S europa nebeidomu, per daug nuvalkiota ir istatymais nesamoningais pripompuota,noretusi dar kur pasoneje rasti krashtu,kur galima butu sugrizhti dvideshimchia metu atgal
Butu labai malonu,jei kas pasidalintumet, betkokia informacija
Zmona buvo tai pasakojo, kad nera jau taip kaip, pries kokius penkis metus buvo, viskas pigu ir atsilike.
Sparciai labai pasikeite viskas ir kainos pasoko, ypac turizme, kai pasklido gandai kad tipo turistu nepaliesta.
Idomiausia sake tik Tbilisije ir prie jo yra neblogu poilsevieciu ir kaviniu kalnuose su geru vynu, o kurorte Batumije prie jodosios juros sake nieko gero nera ka veikti.

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 13:43   #3
Karolis
 
Karolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-06-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 394

Karolis is on a distinguished road



Standartinis

Turiu ne viena drauga gruzina, jie mane irgi nuolat kviecia i sveciu. Sia vasara planuoju pats aplankyti Tbilisi. Tai jie man zada tai ko, atseit, nepamatyciau niekur kitur, bet man butu lengva su jais isilieti i kultura, o taip vaziuoti i viesbuti... na nezinau kokia ta gruzija butu. Gerai tik tuo, kad tai tikrai nenuvalkiota kelione, ne Egiptas ir Turkija ar Airija.

Karolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 15:39   #4
Karolis
 
Karolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-06-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 394

Karolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Grįžk į Lietuvą
sake, 20 metu atgal, ne 30

Karolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 15:49   #5
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Banana Republic

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 16:10   #6
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Mano gera drauge labai susizavejusi Gruzija. Ji ten daznai sveciuojasi pas savo draugus. Sake, kad maistas jus nerealus, kad visus kur bevalgytum skanu. Mesa naturali, darzoves irgi be trasu ar pesticidu. Zmones draugiski, labai silti, labai tikintys, ne materialistai. Nieko keisto jei pamate kad nelabai turi pinigeliu kazkas uz tave sumoka, arba restoranuose pamate kad uzsienieciai, kad lietuviai apmoka saskaita ir net neprisistato. Visi gyvena sia diena . Cia maza dalis is mano drauges ispudziu

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 17:05   #7
Marisas
 
Marisas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-06
Pranešimai: 160

Marisas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
Mano gera drauge labai susizavejusi Gruzija. Ji ten daznai sveciuojasi pas savo draugus. Sake, kad maistas jus nerealus, kad visus kur bevalgytum skanu. Mesa naturali, darzoves irgi be trasu ar pesticidu. Zmones draugiski, labai silti, labai tikintys, ne materialistai. Nieko keisto jei pamate kad nelabai turi pinigeliu kazkas uz tave sumoka, arba restoranuose pamate kad uzsienieciai, kad lietuviai apmoka saskaita ir net neprisistato. Visi gyvena sia diena . Cia maza dalis is mano drauges ispudziu
Pritariu tau. Buvau Turkijoj projekte ir teko susipazint su 4 gruzinais. Zmones ziaaauriai draugiski, nepiktybiski. 2 is ju dalyvavo kare, tai sake kad del savo tevynes galetu galva padet, vnz patriotai. Jei vyksi, tai paragauk ju nacionalinio gerimo chiachia. 60gradusu, bet nerealiai skanus

Marisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 18:04   #8
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

:-DDD nu duodas

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Grįžk į Lietuvą
Citata:
Pradžioje rašė Karolis View Post
sake, 20 metu atgal, ne 30

mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.