Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-09-23, 15:48   #1
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis W215 bedos su galiniais langais

Kas gali buti... Man pastoviai sugenda galiniai langai. T.y. Kas antra diena atidarius duris, jiems siektiek atsidarant, jie poto nebeuzsidaro. Reikia atjungti saugikli ir vel idet. Siaip anksciau irgi taip budavo, bet kas koki menesi pasikartodavo. Kokie patarimai? Ps. Kiek amperu saugiklis turi buti? Su priekiniais nera jokiu problemu...

  Cituoti
Old 2010-09-23, 17:49   #2
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Kas gali buti... Man pastoviai sugenda galiniai langai. T.y. Kas antra diena atidarius duris, jiems siektiek atsidarant, jie poto nebeuzsidaro. Reikia atjungti saugikli ir vel idet. Siaip anksciau irgi taip budavo, bet kas koki menesi pasikartodavo. Kokie patarimai? Ps. Kiek amperu saugiklis turi buti? Su priekiniais nera jokiu problemu...
galinius langus paspaudus migtuka uzsidaryti, jie turi automatiska antra padeti, ar reikia laikyti kol uzdarai langus?

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-09-24, 08:31   #3
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nelabai supratau klausimo bet norint uzdaryti langus galinius, reikia laikyti, kol uzsidarys. Bet jie isvis retai veikia. Anksciau neatsidarinedavo/neuzsidarinedavo paspaudus mygtuka, bet atidarius duris viskas buvo ok... gal turi minciu?

  Cituoti
Old 2010-10-15, 17:12   #4
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

buvo bedos su galiniu langu valdymo blokais. Sutaisyta

  Cituoti
Old 2011-07-28, 21:45   #5
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
galinius langus paspaudus migtuka uzsidaryti, jie turi automatiska antra padeti, ar reikia laikyti kol uzdarai langus?
pas mane reikia laikyti kol uzdarysi langus mygtuka, o atidarant paspaudi ir nusileidzia..


Uzturejau tokia bedele menka.. bet pas mane klausimas apie priekinius langus. Zodziu bandziau uzdaryt priekini keleivio langa ir paspaudziau uzdaryt jis pusiaukele sustojo, ir pradejo leistis, ir taip kelis kartus pasikartojo. Ir siaip nesenai pastebejau, kad jis taip siek tiek sunkiau kyla, nei vairuotojo langas, ir siaip gana letu tempu kyla, sakyciau pvz w220 kai turejau daug greiciau pakildavo.... Cia turbut arteja beda su lango mechanizmu. Ar dazna beda, ar tvarkosi? gal is anksto galima isvengti tokios bedos kazka sutvarkant ar pan?
As kaip ir beveik visada langus nusileidineju kai vaziuoju, tai jie gan daznai yra maigomi.. gal tai itakos turi...?

  Cituoti
Old 2011-07-28, 22:57   #6
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

pas mane su keleivio tas pats, jeigu iki galo paspaudziu, o jei palaikau truputeli paspaudus, puikiai pakyla, bet man nemaiso

  Cituoti
Old 2011-07-29, 08:34   #7
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
pas mane su keleivio tas pats, jeigu iki galo paspaudziu, o jei palaikau truputeli paspaudus, puikiai pakyla, bet man nemaiso
O kaip jis kyla greitai, ar taip vagokai? As jauciu cia pirmi pozymiai varikliuko tarnavimo laiko baiginejimuisi.. Bent jau vairuotojo pusej tai siek tiek greiciau jis kyla.. Na menka cia beda bet vistiek idomu buvo P.S. gal kam teko keist ta mechanizma kas ten kaip, kokios kainos?

  Cituoti
Old 2011-07-30, 02:41   #8
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
pas mane reikia laikyti kol uzdarysi langus mygtuka, o atidarant paspaudi ir nusileidzia..


Uzturejau tokia bedele menka.. bet pas mane klausimas apie priekinius langus. Zodziu bandziau uzdaryt priekini keleivio langa ir paspaudziau uzdaryt jis pusiaukele sustojo, ir pradejo leistis, ir taip kelis kartus pasikartojo. Ir siaip nesenai pastebejau, kad jis taip siek tiek sunkiau kyla, nei vairuotojo langas, ir siaip gana letu tempu kyla, sakyciau pvz w220 kai turejau daug greiciau pakildavo.... Cia turbut arteja beda su lango mechanizmu. Ar dazna beda, ar tvarkosi? gal is anksto galima isvengti tokios bedos kazka sutvarkant ar pan?
As kaip ir beveik visada langus nusileidineju kai vaziuoju, tai jie gan daznai yra maigomi.. gal tai itakos turi...?
ziurek jaigu sunkiai kyla, ar nepagreiteja jaigu durys atidarytos. buna jog langai blogai surguliuoti ir per daug prisispaudzia prie gumu, tada suveikia ranku prispaudimo funkcija, ir jie pradeda leistis. viska isardyti ir sutepti, nepadejus sureguliuoti langu laisvuma, jaigu irgi nepades keisti visa langu pakelejo mechanizma su varikliuku....
del kartais neveikimo jau rasiau i PM ieskok bedu laiduose.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-30, 11:36   #9
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Man greit kyla. Mechanizma keiciaus, kai pirkau masina. Apie 500lt naujas buwo

  Cituoti
Old 2012-08-05, 23:28   #10
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Zodziu pasirodo tada perkant kai tvarkiausi mane apgavo meistras, kuris neva pakeite pakeleja.
Praita sav drauge labai stipriai uztrenke duris ir langas ikrito. Itariau visada kad kazkas nedadaryta, tai issiardziau duris ir pamaciau kad pakelejo troso bugnelis buvo suklijuotas apgailetinais klijais.

Pakeliau veja, sake atvezt masina, sutvarkys, bet nusprendziau pats pasidaryt, uztruko apie 1h. Bugneli su "chomutu" prispaudziau, nenorejau keist pakelejo nauju (lai guli pas mane garaze ateiciai)
Bet yra maza beda, reikia per milimetra susireguliuoti langa. Zinau kad kazkaip su atsuktuvu galima. Jei yra darbo, tiek to, bet jei ten 5 min darbas, noretusi pasibandyt pareguliuot.
Gal kas zinot kurioj vietoj ten tas stebuklingas reguliatorius?
Jeigu kam idomu, galiu imesti foto

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.