Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Old 2010-10-28, 19:36   #1
KINGas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-10-28
Pranešimai: 2

KINGas is on a distinguished road



Standartinis Poliuretaninės pakabos dalys

Gaminame pagal užsakymus poliuretanines stabilizatoriaus įvores, restauruojame sailentblokus, variklio pagalves:

http://elastomer.eu


Paskutinį kartą redagavo KINGas; 2010-11-09 18:20 val. Priežastis: atnaujintas puslapis ir adresas
KINGas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 19:45   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o cia kas per naujove? nes kazkaip parduotuvej dalys pigesnes

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 20:09   #3
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

siaip cia tikrai labai geras dalykas. kadangi savo laiku daug turejau reikalu su USA automobiliais, tai ten tokio tipo dalys eina pilnu tempu. liaudiskai tariant, jos tiesiog daaaaug ilgiau laiko ir turi tas pacias gumos gerasias savybes.
p.s. budavo tarkim su stabilizatoriaus apvaliom ivorem toks bajeris, kad ivore nedyla, o pats stabilizatorius "nusidrozia" ir suploneja
jei yra galimybe, as asmeniskai tik tokias pakabos detales pirkciau. siaip cia urmininkai, daugiau orientuoti i prekybininkus, tai mum vartotojam kaip ir nelabai is ju pirkti apsimoka

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 20:34   #4
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

su šita medžiaga jau esu susidūręs prieš 17 metų, kada buvo dar tik pradžia vakarietiškų automobilių Lietuvoje ir turėjau mikroautobusą Ford Transit. Turėjau tada tokią bėdą kaip nesibaigiančius kryžmių keitimus kardane, nes originalios dalys tada buvo mums beprotiškai brangios, o pritaikyti analogai iš rusiškos technikos nelaikydavo. Ir tada man draugas dirbantis gamykloje naujoms kryžmėms išmetė visas guolių adatėles ir ištekino ivores iš poliuretano (kitaip tarp tekintojų ši medžiaga vadinama "lašiniais" ) Ir sudėjęs tokias perdirbtas kryžmes per visą man automobilio tarnavimo laiką pamiršau visas bėdas ir po kelių metų su tokiom perdirbtom kryžmėm jį ir pardaviau. Čia tikrai geras dalykas.
Tik pastudijavus tų gamintojų tinklalapį šiek tiek suabejojau pakabos sailenblokų efektyvumu. Originalūs guminiai sailenblokai pakaboje duoda dar tam tikrą elastingumą ir smūgių priėmimą pakabai važiuojant nelygiais keliais. Sudėjus tokius sailenblokus klibėjimo aišku nebus, bet nebus ir elastingumo kitaip tariant minkštumo. Tada pagal idėja daugiau kelio nelygumai turėtų jaustis kebului.
Čia tik mano nuomonė ir gal aš klystu, tačiau man taip pasirodė.

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 20:43   #5
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tai gal gaminami ir sarnyrai, stabilizatoriai ar ju ivores? viena kart brangiau pasikeitei ir vazineji visa gyvenima

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 20:46   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

kas užsiima šarnyrų ir vairo traukių restauravimu tai būtent tos medžiagos ivores ir naudoja šarnyrų ir traukių antgalių obuolio apspaudimui

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 21:00   #7
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na ziurim tada kitaip: stabilizatorius arba sarnyras, man kainavo ~40lt lemforder firmos, pravaziavau 90.000km (kol sudauze masina), niekas nebarskejo, restauruot arba pvz pirkt pas juos ivores stabilizatoriaus kainuotu nlb suprantu kiek, bet brangiau, o koki kilometraza atlaikytu?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 21:11   #8
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

nežinau apie šitą firmą nieko, bet bent jau Panevėžyje kas užsiima restauracija šarnyrų ir traukių duoda grubiai garantiją 50 tūks km. Kaip pvz šarnyro restauravimas 40 Lt, traukės antgalio 30 Lt. Čia kainas parašiau jei detalę pats nusiimi ir pats užsidedi. Stabilizatoriaus ivorių komplektas w124 (4 vnt) kainavo 30 lt - čia toje firmoje kiek suprantu viena 70 kainuoja.
Nagi dievas žino kas geriau ir kur geriau. Sakyčiau retoms mašinoms tai tikrai yra išsigelbėjimas, o standartinėms mašinoms ??????????? Juk tas savo turimas mašinas ne visam gyvenimui esame nusipirkę, o pavažinėję keletą metų vėl žiūrime į geresnį variantą. Kaip aš sakau: pono kiaušiniai pono valia ką rinktis

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 21:13   #9
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na taip, tokiam kaip mb ar golfui tai nera tikslo restauruot, nes pigiau nusipirkt, o tokiem kaip audi ar bmw kur pakaba aliumine tai restrauruojant kelis kart pigiau gaunas remontas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-28, 21:13   #10
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

del restauruotu sarnyru tai nieko konkreciai pasakyti negaliu, bet poliretanines "gumos" laiko tikrai dvigubai ilgiau drasiai. o del elastingumo... na as asmeniskai nieko tokio nepajutau, pas mane Chevrolet Astro buse buvo daug tokiu gumu sudeta, tai, kad kietesnis jis patapo tikrai nepasakyciau.
is kitos puses jame ir taip juros liga galejei pasigauti, nors specialiai keiciau visus amortikus i pacius kieciausius

ledas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.