Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Old 2011-10-10, 11:03   #1
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis Reikia pagalbos, NESIVEDA W220 S500

Susiduriau su keista problema. Manasis W220 S500 nenori vestis.
Pries tai pora savaiciu stovejo pas kebulo meistra,kuris tvarke siokias tokias smulkmenas,poliravo masina,issiaiskino vandens prasiskverbimo i salona problema (pildamas vandeni ant priek.stiklo ir kapoto) vietoj reikalingos tarpines prie peciuko ventiliatoriaus uzdejo hermetika ir problema kaip ir issisprende-patikrino vandens neleidzia.
Masina uzsivede iskarto,bet ismete man dar nematytas klaidas: ESP,ABS,AIRMATIC ir t.t. kuri laika dege geltona ABS lempute,bet veliau uzgeso.
Ta diena masina vedesi kaip iprastai, viskas buvo gerai.
Bet pastovejus keleta min. su ijungtu radiju,jau nebeuzsivede..zinodamas, kad akumuliatoriui paskutinioji,nuo kitos masinos ji "pridegiau" su laidais,viskas ok..ant ryt vel neuzsivede,atlikau ta pacia procedura ir uzsivedziau.
Pravaziavau neuzgesines masinos apie 150 km.,realiai turejo pasikrauti akumas,taciau uzgesines visgi neuzvedziau..
nieko nelaukes nuvaziavau i parduotuve,nusipirkau nauja koks ir priklauso 100 AH akuma ir sau ramiai,laimingai pasijungiau ji..PROBLEMA ISLIKO-NESIVEDA. Buvo pavyke uzvesti,nes lyg ir kabino (visgi naujas akumas), bet siandien velgi niekaip nesivede. Degimas isijungia,viskas veikia,bet vedant "nekabina".
Kas cia velniai griebtu gali buti,nes man dar taip nera buve..?! Net pas meistra neimanoma nuvaziuoti..

  Cituoti
Old 2011-10-10, 11:26   #2
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Susiduriau su keista problema. Manasis W220 S500 nenori vestis.
Pries tai pora savaiciu stovejo pas kebulo meistra,kuris tvarke siokias tokias smulkmenas,poliravo masina,issiaiskino vandens prasiskverbimo i salona problema (pildamas vandeni ant priek.stiklo ir kapoto) vietoj reikalingos tarpines prie peciuko ventiliatoriaus uzdejo hermetika ir problema kaip ir issisprende-patikrino vandens neleidzia.
Masina uzsivede iskarto,bet ismete man dar nematytas klaidas: ESP,ABS,AIRMATIC ir t.t. kuri laika dege geltona ABS lempute,bet veliau uzgeso.
Ta diena masina vedesi kaip iprastai, viskas buvo gerai.
Bet pastovejus keleta min. su ijungtu radiju,jau nebeuzsivede..zinodamas, kad akumuliatoriui paskutinioji,nuo kitos masinos ji "pridegiau" su laidais,viskas ok..ant ryt vel neuzsivede,atlikau ta pacia procedura ir uzsivedziau.
Pravaziavau neuzgesines masinos apie 150 km.,realiai turejo pasikrauti akumas,taciau uzgesines visgi neuzvedziau..
nieko nelaukes nuvaziavau i parduotuve,nusipirkau nauja koks ir priklauso 100 AH akuma ir sau ramiai,laimingai pasijungiau ji..PROBLEMA ISLIKO-NESIVEDA. Buvo pavyke uzvesti,nes lyg ir kabino (visgi naujas akumas), bet siandien velgi niekaip nesivede. Degimas isijungia,viskas veikia,bet vedant "nekabina".
Kas cia velniai griebtu gali buti,nes man dar taip nera buve..?! Net pas meistra neimanoma nuvaziuoti..

tos klaidos atsiradusios buvo, nes akumas iskrautas buvo, arba meistras buvo ji isvis atjunges.. O kas cia tau gali buti del to nesivedimo tai keista, akumas tai tikrai nei prie ko.. greiciausiai kazkas su kuro padavimu, gal kuro siurblys uzlinko.. bet realiai reikia jungti prie kompo, kii atvaziuoja i vieta atlikt diagostika, tik 50lt uz tai paema.. tai kaip ir beda menka..

  Cituoti
Old 2011-10-10, 11:27   #3
kosmaras
 
kosmaras's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas/ Šilutė
Pranešimai: 257

kosmaras is on a distinguished road



Standartinis

man panasiai buvo su ml. teko kviesti meistra, kad atblokuotu kompa. nes kazkaip kai akumas nusesta ir vedi dauk kartu uzsiblokuoja kompas ar kaz kas panasaus minejo kazkaip su uzvedimo rakteliais eina sutvarkyt

kosmaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 11:42   #4
Marc'o
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 159

Marc'o is on a distinguished road



Standartinis

Man taip pat buvo po dazymo kai i baka privare spaklio ir seip viso brudo,bet pas tave vaziavo,o pas mane tik is garazo spejo ir uzgeso...

__________________
W 220 S400 ( ex...)
W126
Marc'o neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 11:54   #5
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Marc'o View Post
Man taip pat buvo po dazymo kai i baka privare spaklio ir seip viso brudo,bet pas tave vaziavo,o pas mane tik is garazo spejo ir uzgeso...
Na siuo atveju masina susveite ir poliravo,nedaze jos,nes dazyta buvo liepos men.
Kadangi Robertas dabar uzsienyje,tai gal kas zino kokio diagnostiko kontaktus kuris, kaip minejote uz 50lt.atvaziuotu ir padarytu diagnostika?
As dar manau,jog greiciu deze gali buti kalta,nes paskutiniu metu tiksliai nesifiksuoja "D" pavara,pirma karta nuspaudus akseleratoriu ji tarsi prabuksuoja,o jau is antro karto masina pajuda. Gal tai kazkas susije?
p.s. sis defektas jau koks men.yra,bet su uzvedimu problemu kol kas nebuvo.

  Cituoti
Old 2011-10-10, 12:26   #6
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Jei pavyktu uzvesti tai bandyk i rimo servisa ant diagnostikos varyti. keleta kartu buvau tai normaliai viska padaro, jei rastu ir beda gali sutvarkyti. o kai akuma atjungai atsiranda tie uzrasai airmatik bas eps, tada reikia i d. puse susukti vaira iki galo ir palaikytikelta sek. ir i kita puse susukti iki galo ir palaikyti. ir viskas dingsta. na su uzvedimu tai tik diagnostika manau pasakyus. gali ant buksiro nutempti.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-10, 12:41   #7
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Na siuo atveju masina susveite ir poliravo,nedaze jos,nes dazyta buvo liepos men.
Kadangi Robertas dabar uzsienyje,tai gal kas zino kokio diagnostiko kontaktus kuris, kaip minejote uz 50lt.atvaziuotu ir padarytu diagnostika?
As dar manau,jog greiciu deze gali buti kalta,nes paskutiniu metu tiksliai nesifiksuoja "D" pavara,pirma karta nuspaudus akseleratoriu ji tarsi prabuksuoja,o jau is antro karto masina pajuda. Gal tai kazkas susije?
p.s. sis defektas jau koks men.yra,bet su uzvedimu problemu kol kas nebuvo.
na uz 50lt atvaziuos, o diagnostikos padarymas nuo 50 iki 100lt.
Mano draugui buvo deze ant touarego numirus, tai as su savo mersu dar kai turejau 3.2cdi nutempiau ji i servisa ir ten padare diagnostika.. Paprasyk kas nors kad tave nutemptu, ant neutral padaryk, ir i koki servisa netoli nusitempk masina.. Bet velgi, jei uz 50lt atvyksta i vieta elektrikas, tai ar apsimoka terliotis? ieskot kas nutemps, degalai ir pan..
paskambinek per firmas per elektrukus paklausinek, gal kas atleks ir sumoj koki 100lt tepaims..

  Cituoti
Old 2011-10-10, 13:07   #8
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Jei pavyktu uzvesti tai bandyk i rimo servisa ant diagnostikos varyti. keleta kartu buvau tai normaliai viska padaro, jei rastu ir beda gali sutvarkyti. o kai akuma atjungai atsiranda tie uzrasai airmatik bas eps, tada reikia i d. puse susukti vaira iki galo ir palaikytikelta sek. ir i kita puse susukti iki galo ir palaikyti. ir viskas dingsta. na su uzvedimu tai tik diagnostika manau pasakyus. gali ant buksiro nutempti.
Dekui uz patarimus reiskia akumas buvo atjungtas to meistro,nes bevaziuojant tos klaidos: ESP,BAS,ABS ir t.t. dingsta.
Bet su uzvedimu niekada jokiu problemu neturejau,net keista,kame cia saknys? Suprasciau,kad bent suktu,o dabar visai nesuka nieko..reikes ieskotis elektriko,kad atvyktu i vieta.
As tai itariu 3 galimas priezastis:
1) greiciausiai pajungus naujai akuma (nauja akuma siuo atveju) reikia kazka suprogramuoti;
2) kalta greiciu deze,koks nors daviklis..tai gali buti susije su tuo "prabuksavimu" ant "D" padeties ( nes "pamaigius" greiciu deze vakar,masina uzsivede);
3) tvarkant vandens prasiskverbima i salona,kadangi buvo naudojamas metodas "vandens pylimas ir ieskojimas per kur teka" uzpyle kompa,nes kiek zinau jis ten netoli to peciuko ventiliatoriaus stovi.

  Cituoti
Old 2011-10-10, 14:18   #9
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

ai tai tau net nesuka.. tai arba signalke gliucina ir blokuoja kompa, arba starteris, arba kompas gliucint pradejo.. bet kad apipiltu kompa tai kazin.. nebent pyle atsidares kapota kaip nors..

  Cituoti
Old 2011-10-10, 14:25   #10
Aludaris
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 290

Aludaris is on a distinguished road



Standartinis

Gal pavaru riciagas ne ant "P" pastatytas ar kazkas su greiicu deze, nes kiek zinau jei ne ant P tai nesuka motoro isvis nu cia tik spejimas Reikai diagnostikos vienuzodziu

Aludaris neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.