Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-15, 21:25   #1
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis Mercedes multimedia

Sveiki, kaip zinia nuo 99m iki 03m praktiskai visuose CL modeliuose yra tas toks siauresnis navigacijos ekranas. Tad man idomu,ar imanoma ant jo pasijungti kazkoki multimedijos,dvd grotuva neoriginalu?
Gal kas su tuo esate susidure.
Ir ar keiciant tv i ta platesni,kuris buna nuo 2003m, ar reikia keisti priekine ta panele,ar imanoma,kazkaip ja ispjaustyti ir istatyti?

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 14:06   #2
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Man irgi tas domina. Zinau yra kazkur uz 600lt vietoj cd changerio aux jungtis su usb, memory cardais ir tt. Bet na naujesne vistiek geriau, nes yra normali navi ir tt

  Cituoti
Old 2011-12-17, 15:09   #3
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane cd changerio nera, tai baisi nesamone dabar,klausytis muzika per ta toki FM transmiteri. O kaip man paziureti,ar yra isvestas laidas cd changeriui,kurioj vietoj jo ieskoti?

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 16:03   #4
Phobos
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-03
Pranešimai: 1

Phobos is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu yra kasečių deka, gali naudoti šitokį dalykėlį. https://www.digitalaquariums.com/images/cassette1.jpg
Man asmeniškai tai buvo geriau už FM transmiterį. Taip pat, kiek esu susidūręs su boombox`ais, tai jiems galima perdaryti, kad vietoj MC, galima įdėti AUX. Tai tavo atveju irgi, išlupi magą nuneši kas užsiiminėja audio technika ir jau ten padarys. Tada jungi visus prietaisus kas turi 3,5mm jungtį ir pirmyn. Patį, domina irgi toks pat variantas, tik pasidarant laikiklius ir pajungiant planšetinį kompiuterį. Tada turi viską ir internetą ir gps ir mėgstamą muziką automobilyje. Išlipi, lauk, atjungi aux laidą ir viskas. Planšetkę į kišenę ir eini namo. Tai geras būdas, senų auto savininkams, kad negadinti originalaus interjero dedant naują magą į mašiną.

Phobos neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 16:07   #5
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

man kazkas pasakojo kad bentjau i w220 galima ideti platu ta tv ir viskas ok veiks bet lt navi nera, o nuo kazkuriu metu ten ejo dar siektiek naujene multimedija jau visa sujungta sviesolaidziais tai toki idet sudetinga bet ten jau ir lt navi yra. beje jei yra tv blokas tai jokiu bedu pajungti dvd grotuva ir galima sau filmus ziuret.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 21:00   #6
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Tai vat man ir pasakojo,kad galima platu idet. Bet kiek teko dometis,tai tas platus tv virs 1000lt, dar plius ji idet manau ne taip paprasta butu, nes reiktu arba keisti priekine panele,arba kazkaip ja ispjaustyti.
Tv bloko nera.
O del to focuso,su kasete, tai manau bus,kaip ir su fm transmiteriu, garso kokybe stipriai kentes..
Reiks kokia laisvesne diena nuvaziuoti kazkur i firma, kuri panasiais dalykais uzsiema ir paziureti,ka galima padaryt.

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 21:04   #7
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

autogide yra skelbimai, kurie montuoja dvb-t priedelius, dvd ir panasiai. 400-600lt

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-19, 02:45   #8
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

As domejausi ka galima daryt. Praktiskai nieko. Nes pas mus yra sviesolaidiniai kabeliai. Jei neveikia kazkoks vienas dalykas pvz changeris, neveiks niekas. Tau turbut ji iseme ir sujunge optini laida kad veiktu bent radijas. Changeri gali uz 300lt nusipirkti internete. Jeigu nori mp3 pasijungt ar telefona normaliai, kainuos virs 1500. Audiopulse sake sudetingas atvejis. Det naujesni kompa butu geriau
O kasete turiu, garsas labai geras

  Cituoti
Old 2011-12-19, 08:14   #9
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
As domejausi ka galima daryt. Praktiskai nieko. Nes pas mus yra sviesolaidiniai kabeliai. Jei neveikia kazkoks vienas dalykas pvz changeris, neveiks niekas. Tau turbut ji iseme ir sujunge optini laida kad veiktu bent radijas. Changeri gali uz 300lt nusipirkti internete. Jeigu nori mp3 pasijungt ar telefona normaliai, kainuos virs 1500. Audiopulse sake sudetingas atvejis. Det naujesni kompa butu geriau
O kasete turiu, garsas labai geras
o ne po facelift eina optiniai laidai?

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-01, 15:11   #10
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Ne, visur eina optika. Gal po facelift kitaip, bet abejoju, nes galima gi isidet pvz feisliftini kompa

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.