Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-17, 13:17   #1
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis Ka pirkti po s210 pardavimo?

Kita savaite greiciausiai parduosiu savo S210...

taciau iskilo dilema - ka galima nusipirkti uz 10 000 - 12 000 litu??? Akys kazkaip krypsta i Volvo S80/V70, zmona rekia - noriu Mazda 6 (jos neva grazios) Zmones sako, kad Toyotos Avensis visiai nieko...

Zodziu nutariau paklausti forumieciu nuomones

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 13:34   #2
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Mazda 6 patariu nepirkt, neatsikratom niekaip jos. Puna baisiai. Neskaitant rudziu tai masina visai smagiai vaziuoja, komfortiska, erdvi. Bet kas liecia motora ir vaziuokle tai per 4 metus bedu dideliu neturejom. Gal tik tepalo biski valgo ne normos ribose, bet gal cia kaip kuriam varikliui. O siaip tik eksploatacijos reikaliukai Jei jau ne mersa, tai patarciau Avensis, patvarios masinos, varikliai geri, jei dyzelinis D4d, o apie benza neteko nieko girdeti.

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 14:59   #3
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Mazda6 pries MB seimoj turejom 6metus, tai jai kazkas konkreciai domina klausk, per tuos 6metus pravaziavom ~110tukst.km, is ju 70tukst.km per metus laiko pravaziavau pats, dideliu bedu nebuvo, vaziuokle remontuota tik paskutiniais metais(vairo traukiu antgaliai nuejo, kaina tikrai nebuvo didele), daugiau buvo nuejas automatas, bet cia turbut labiau del mano vairavimo stiliaus, kas liecia rudis pastebejau, kad rudyja labiau Europos variantai, pas mane buvo amerikine, kebulo prieziura nebuvo labai didele, tai rudijo, tik tos vietos kur buvo dauztos, galines arkos, slenksciai po 6 ziemu Lietuvoj buvo idialios bukles, kaip rase zmogus tepala megsta pavartot, taip jai uzpildavau pigesnio, tai iki sekancio keitimo(20-25tukst.km reikdavo dapilt apie 1.5l) uzpylus brangiausiu Castrol iki sekancio keitimo (~28tukst.km dapyliau apie 300gramu), varikliai dyzelinio nepatarciau, nes i Lietuva pareina uzmusti, del netinkamos prieziuros, kas del benzino, cia kaip jau pataikysi 1.8-2.0 girdejau neturi jokiu problemu, 2.3 koki nupirksi arba darysi kapitalini, ar vazinesi ir dziaugsies, maniskis buvo 2.3, tai parduodant buvo idialios bukles, nors tikrai daznai kentedavo dideles apsukas, didelius greicius ir t.t. 3.0l amerikos nepatartina pirkt, nes retai kuris motoras atlaiko 100tukst. myliu...
Kas liecia vaziuokles minkstuma, man ta Mazda buvo kietoka su vasariniais R17 ratais, su zieminiais R16 skardom, jau visai nieko, bet vistiek norejosi kazko minstesnio, salone vietos, kaip tokioj masinoj ziauriai daug, 4 zmones gale sededavo drasiai, ir nesiskusdavo del vietos, nors visada vairuotojo sedyne budavau atstumes iki galo, vairuotojo vietoj, vietos nera stebuklas, noredavosi, kad sedyne stumtusi dar biski daugiau, keleivio pusei vietos per akis...Kas liecia elektronika, jos tikrai nera per daugiausiai, per ta visa laika jokiu problemu su ja nebuvo, neskaitant to, kad atjungus akuma, nusimusdavo kompo parametrai, tai kokia savaite laiko atleidus gaza sokinedavo apsukos, nepatarciau imt su 6cd changeriu, nes jie yra neilgaamziai, ir po kiek laiko nustoja skaityt cd...
Kas liecia kuro sanaudas mano turetas 2.3 automatas mieste ramiai vazinejant paimdavo ~15l, biski smagiau jau ~17 ir virsun, uzmiesti ramiai vaziuojant ~100km/h autopilotu drasiai itilpdavau i 6l

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 15:21   #4
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Pas mus 1.8, su mamos vaziavimu 8 mieste maximum. Su mano - 10-11l, bet jau as kai paimu tai vis ant pjovimo
Del minkstumo tai su R15 labai smagiai vaziuoja

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 15:27   #5
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mindeee View Post
Pas mus 1.8, su mamos vaziavimu 8 mieste maximum. Su mano - 10-11l, bet jau as kai paimu tai vis ant pjovimo
Del minkstumo tai su R15 labai smagiai vaziuoja
Sitos Mazdos megsta apsukas, pats retai, kada maziau 4000 numesdavau, o sukdavosi iki 7300,o del minkstumo, girdejau, kad Europinis variantas yra minkstesnis negu JAV rinkos, beto ir R17 ratai manau nepridedavo minkstumo, o R15 berodos jau nebeiseina uzmaut ant galingesnio motoro

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 16:16   #6
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Aciu uz info apie Mazda

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 17:27   #7
SSS klase
 
SSS klase's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-14
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,390

SSS klase is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
Aciu uz info apie Mazda
Sita mazda - garsiai bezda.... Jokios garso izoliacijos... Jau geriau ziurek Avensis

SSS klase neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 17:39   #8
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nznau kaip avensis atrodo, bet neviena video maciau kaip apdergia "toyotas" kad ir pats youtube gali paziureti o cia vienas is linku.


Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
Kita savaite greiciausiai parduosiu savo S210...

taciau iskilo dilema - ka galima nusipirkti uz 10 000 - 12 000 litu??? Akys kazkaip krypsta i Volvo S80/V70, zmona rekia - noriu Mazda 6 (jos neva grazios) Zmones sako, kad Toyotos Avensis visiai nieko...

Zodziu nutariau paklausti forumieciu nuomones

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 18:15   #9
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Bet kuriuo atveju avensis.
Nors apie mazda atisliepimai ziauriai geri (mano teta turi), bet kaip bebutu man toyota yra toyota. Kokybe geresne izoliacija geresne ir t.t. Ir kaina tuo paciu geresne

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-17, 18:18   #10
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pats asmeniškai nečiupinėjau ir neturėjau, bet iš kolegų ne vienasyk girdėjau, kad mazda 6 turi nuolatinių problemų su elektra

ldalius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.