MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CL Klasė (C126, C140, C215) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=170)
-   -   W215 bedos su galiniais langais (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5376)

Robis 2012-08-06 17:25

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 224410)
Zodziu pasirodo tada perkant kai tvarkiausi mane apgavo meistras, kuris neva pakeite pakeleja.
Praita sav drauge labai stipriai uztrenke duris ir langas ikrito. Itariau visada kad kazkas nedadaryta, tai issiardziau duris ir pamaciau kad pakelejo troso bugnelis buvo suklijuotas apgailetinais klijais.

Pakeliau veja, sake atvezt masina, sutvarkys, bet nusprendziau pats pasidaryt, uztruko apie 1h. Bugneli su "chomutu" prispaudziau, nenorejau keist pakelejo nauju (lai guli pas mane garaze ateiciai)
Bet yra maza beda, reikia per milimetra susireguliuoti langa. Zinau kad kazkaip su atsuktuvu galima. Jei yra darbo, tiek to, bet jei ten 5 min darbas, noretusi pasibandyt pareguliuot.
Gal kas zinot kurioj vietoj ten tas stebuklingas reguliatorius?:)
Jeigu kam idomu, galiu imesti foto:)

ant clk tai durų šone nusukus tokią blėtelę buvo reguliavimo varžtas kiek pamenu :wave:

Marozas 2012-08-06 18:09

pas mane nuemus sedyniu valdymo ta blokeli skylej kazkoks varztas irgi stovi. Tik nezinau ar ten tikrai tas. ir nesuprantu koks ten galas jo. ar su pirstais sukineti, ar kaip:)
kitas dalykas, jeigu skystu silikonu patepti langu gumas, ar nesiteps stiklai pora menesiu? tas silikonas skirtas guminiam tarpam, kad ziema neuzsaltu. Manau nepakenktu sutepti visas gumas, jeigu nesirebaluos langai pastoviai

Robis 2012-08-06 18:24

pas CLK tai buvo ant durų briaunos, kur blizgus metaliukas, arti lango jau, jį nuėmus buvo varžtai reguliuoti langą, ant CL principe turėtų būti panašiai, tikrai ne prie sėdynių valdymo...

Marozas 2012-08-06 18:35

blizguti buvau nuemes, bet ten nieko neradau. Manau gali buti, nes nuemus ta bloka gali kiaurai stikla matyt nuleista, o pakelus beveik iki virsaus, matosi kur langas su pakeleju tvirtinasi berods ir ten toks keistas varztas stovi:)

Robis 2012-08-06 22:15

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 224480)
blizguti buvau nuemes, bet ten nieko neradau. Manau gali buti, nes nuemus ta bloka gali kiaurai stikla matyt nuleista, o pakelus beveik iki virsaus, matosi kur langas su pakeleju tvirtinasi berods ir ten toks keistas varztas stovi:)

bet keista... šiaip iš briaunos patogiausias ir logiškiausias reguliavimas būtų:wacko:

Marozas 2012-08-07 00:54

man dar visai logiskai butu, kad nuimti moldinga ir tada kazkaip reguliuoti. Nes nuemus moldinga yra dvi +- 5LT skersmens skyles ir dvi pakankamai dideles, tilptu 4 pirstai. Dar galvoju gal taip gali reguliuotis:) internete nieko neradau, isskyrus, kad galiniu langu blokas visiem sprogsta:)

jonny 2012-08-07 11:00

Aš ir manau kad turi reguliuotis su uždarytom durim, nes kaip sureguliuot su atidarytom jei tada stiklai pakritę žemyn.

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 224556)
man dar visai logiskai butu, kad nuimti moldinga ir tada kazkaip reguliuoti. Nes nuemus moldinga yra dvi +- 5LT skersmens skyles ir dvi pakankamai dideles, tilptu 4 pirstai. Dar galvoju gal taip gali reguliuotis:) internete nieko neradau, isskyrus, kad galiniu langu blokas visiem sprogsta:)





Aš norėčiau kolegų paklaust kur regulioujasi galinio lango užsidarymas, nes pas mane jis truputį pavirtęs atgal per kokius 2-3 mm, todel ne iki galo prisispaudžia gumos viršus prie priekinio stiklo viršaus. :wave:

Marozas 2012-08-07 12:41

Cia jau turbut tik vanpyras zinos:)

vampyras 2012-08-07 13:03

aga reguliuojasi, reguliuojasi 3 asimis. teks nepatingeti ir nusiimti apdailas, cia romana nerasysiu.
paciam prireikia karta du i metus :) teks ziureti wis.

jonny 2012-08-07 15:17

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 224582)
aga reguliuojasi, reguliuojasi 3 asimis. teks nepatingeti ir nusiimti apdailas, cia romana nerasysiu.
paciam prireikia karta du i metus :) teks ziureti wis.

Ačiū :wave:

Žodžiu gale reikia apdailą nusiimt ir uždarius duris paieškot tinkamo varžto? Nuėmus apdailą jie jau matomi ar kur giliau stovi?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.