MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Lukas siurbliui galas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8042)

egise 2011-09-21 19:52

Man taip sake servise. As pats toli grazu ne meistras ir nezinau. Todel ir klausiu. Jau buciau senai pakeites as ta siurbli i bosha. O dabar bijau net faras pirkt naujas, nes gali tas siurblys nusprogt, o keist vel; ta pati suda luca tai nenoriu. Man tipo sake, kad pavaru dezes kompas tipo ten valdo ta siurbli. Padekit, nes cia man asmeniskai totaline problema.

iMechanic 2011-09-21 19:55

Citata:

Pradžioje rašė egise220 (Post 166352)
Man taip sake servise. As pats toli grazu ne meistras ir nezinau. Todel ir klausiu. Jau buciau senai pakeites as ta siurbli i bosha. O dabar bijau net faras pirkt naujas, nes gali tas siurblys nusprogt, o keist vel; ta pati suda luca tai nenoriu. Man tipo sake, kad pavaru dezes kompas tipo ten valdo ta siurbli. Padekit, nes cia man asmeniskai totaline problema.

Cia tipo APD kompas? O jei mechanke?:)

egise 2011-09-21 19:57

Gal as nezinau, sakau ne specas as ant tu reikalu. Sake, kad tipo yra elektroniniai siurbliai ir mechaniniai. Pas mane elektroninis ir tokie fintai darosi kaip anksciau rasiau. Ir cia butent su automatinem dezem. Su mechanais viskas ok. Pakeicia uz 1500 ir varai.

Tomskis 2011-09-21 19:58

nesuk tu galvos

iMechanic 2011-09-21 19:58

Citata:

Pradžioje rašė egise220 (Post 166349)
Paklausiu dar karta: Ten kur keicia uz 1500 (yra kur ir uz 1000) tai keicia ir su automatinem dezem ar tik su mechaninem? Nes kiek zinau tai keicia tik su mechaninem, o jeigu imeta ta bosha i auto su automatu tai nepermetineja begiu, visada 1 saiba varo. Man taip meistrai sake. Kaip is tikruju? Jei ir su automatais keicia tai reiktu nuvaryt man, nes gedimas tai dega, nors vaziuoja tai b no problem. Kalba apie W210.

gal ir yra tiesos cia velniai zino. apsukas deze skaiciuoja gal pagal siurbli. nemanau kad to negalima apeiti, jei tai ir tiesa.

o pas tave ziurek ar nera oro burbulu zarnelese? jei EPC dega o kitu problemu nera. tiesiog slegis krenta gal sistemoj, del to ir dega ta indikacija.

egise 2011-09-21 20:15

Pas mane tai yra taip: uzvedant visada ijungus degima dega epc, tada isjungi degima ir is naujo ijungi ir kuri iskart ir tada uzgesta. Taip visada ir vazineju. Jokiu problemu daugiau nera. Viskas idealiai. Tik reikia ta degima ijungt kaskart ir pernauja kurt. Gal reikes pasiskambint i ta servisa cia kur davet kazkas. Draugystes g.

iMechanic 2011-09-21 20:45

Citata:

Pradžioje rašė egise220 (Post 166368)
Pas mane tai yra taip: uzvedant visada ijungus degima dega epc, tada isjungi degima ir is naujo ijungi ir kuri iskart ir tada uzgesta. Taip visada ir vazineju. Jokiu problemu daugiau nera. Viskas idealiai. Tik reikia ta degima ijungt kaskart ir pernauja kurt. Gal reikes pasiskambint i ta servisa cia kur davet kazkas. Draugystes g.

Viskas gerai su tuo siurbliu, diagnostika padarysi ir bus kalta spynele arba dar kazkas. jei siurblys nedurnavoja, netruksi nedumina tai ir palik ji ramybeje. pats su varvanciu siurbliu vaziavau 5k km kelione ir jis kaip veike gerai taip ir tebeveikia, dabar pakeiciau tarpines ir kaip naujas. aisku tfu tfu, neprasisnekejus. bet del indikacijos durnavojimo tai siulyciau tau tik diagnostika daryt ir matysi kokia klaida meta.

EdgarasR 2011-09-21 20:53

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 166345)
pabandyk dar į kauną paskambėti, jie irgi užsiima perdarymu http://www.dyzeliu-remontas.lt/naujienos_27-lt.html

aciu labai uz info, tikrai arciau negu iki utenos man, bet neaisku kaip ten kaina, nes kaune kazkaip viskas ispudingai brangu :)

ldalius 2011-09-21 20:59

paslaugos kaina yra proporcinga poreikiui + regionui. Taip jau yra :wave:

Gaila, kad mano garažas provincijoje

egise 2011-09-21 21:08

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 166378)
Viskas gerai su tuo siurbliu, diagnostika padarysi ir bus kalta spynele arba dar kazkas. jei siurblys nedurnavoja, netruksi nedumina tai ir palik ji ramybeje. pats su varvanciu siurbliu vaziavau 5k km kelione ir jis kaip veike gerai taip ir tebeveikia, dabar pakeiciau tarpines ir kaip naujas. aisku tfu tfu, neprasisnekejus. bet del indikacijos durnavojimo tai siulyciau tau tik diagnostika daryt ir matysi kokia klaida meta.

Supranti pas mane jei degimo nepajungineji pries kurtdamas tada dega lempute ir masina nepriema gazo, bezda visa. Del duminimo nezinau siaip. Jei pajungineji tada viskas ok.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.