Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-09-21, 13:41   #1
EdgarasR
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 33

EdgarasR is on a distinguished road



Standartinis Lukas siurbliui galas

sveiki. istiko labai nemaloni beda, atejo paskutinioji mano lukas siurbliui. tad klausiu patarimo ka daryti, tvvarkyti ji ar det mehanini? jeigu tvarkyti gal kas galite patarti kur ji tvarkyti? kiek tai kainuotu ir panasiai? o gal det i mehanini boshini siurbli? gal kas zinote kur tai daro? skambinau i utena tai 1400lt kainuoja, o dar 400km i viena puse iki utenos, 2 paros ten kazkur praleist kol padarys tai gausis visos 2stukos. gal kas zinot kur arciau klaipedos koki meistra kur galetu pakeist i mehanini boshini? ar gal kas esat dares pats ir papasakos kaip ten kas darosi? buciau labai dekingas uz patarimus.

Mercedes Benz c220(w202) 2.2 dyzelis 70 kw

EdgarasR neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 13:54   #2
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė EdgarasR View Post
sveiki. istiko labai nemaloni beda, atejo paskutinioji mano lukas siurbliui. tad klausiu patarimo ka daryti, tvvarkyti ji ar det mehanini? jeigu tvarkyti gal kas galite patarti kur ji tvarkyti? kiek tai kainuotu ir panasiai? o gal det i mehanini boshini siurbli? gal kas zinote kur tai daro? skambinau i utena tai 1400lt kainuoja, o dar 400km i viena puse iki utenos, 2 paros ten kazkur praleist kol padarys tai gausis visos 2stukos. gal kas zinot kur arciau klaipedos koki meistra kur galetu pakeist i mehanini boshini? ar gal kas esat dares pats ir papasakos kaip ten kas darosi? buciau labai dekingas uz patarimus.

Mercedes Benz c220(w202) 2.2 dyzelis 70 kw

kas tavajam darosi? koki simptomai?
kokiu numeriu skambinai i Utena? kad tokia kaina.
siaip as turiu pats komplekta visa susirinkias, permetimui siurbliu. bet kol kas to nedariau. tiesiog pakeiciau LUCO tarpines ir kuro maziau imt pradejo ir baigesi visi nemalonumai.
jei vargas bus su detalem tai kreipkis, gal ir parduociau siurbli (na ten daugiau detaliu sudaro komplekta ne tik siurblys). vat

iMechanic neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 17:10   #3
EdgarasR
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 33

EdgarasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
kas tavajam darosi? koki simptomai?
kokiu numeriu skambinai i Utena? kad tokia kaina.
siaip as turiu pats komplekta visa susirinkias, permetimui siurbliu. bet kol kas to nedariau. tiesiog pakeiciau LUCO tarpines ir kuro maziau imt pradejo ir baigesi visi nemalonumai.
jei vargas bus su detalem tai kreipkis, gal ir parduociau siurbli (na ten daugiau detaliu sudaro komplekta ne tik siurblys). vat
simptomai tokie jog uzsidegineja EPC lempute ir dingsta visiskai trauka. be to pulsuoja apsukos gan stipriai. EPC uzsidegineja kai ismini sankaba ir apsukos nukrenta iki 1.3 tada uzsidega epc, arba kai vaziuojant atleidi gaza ir ant pavaros riedi tada visada uzsidega taip pat.
o tu mehanini turi? ten kas tam komplekte yra? siurblys, zvaigzdute, trosas, kamsciai i bloka, ar dar kas? nes uzkniso taip vazinet jau, reik kazka daryti

EdgarasR neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 17:13   #4
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė EdgarasR View Post
simptomai tokie jog uzsidegineja EPC lempute ir dingsta visiskai trauka. be to pulsuoja apsukos gan stipriai. EPC uzsidegineja kai ismini sankaba ir apsukos nukrenta iki 1.3 tada uzsidega epc, arba kai vaziuojant atleidi gaza ir ant pavaros riedi tada visada uzsidega taip pat.
o tu mehanini turi? ten kas tam komplekte yra? siurblys, zvaigzdute, trosas, kamsciai i bloka, ar dar kas? nes uzkniso taip vazinet jau, reik kazka daryti
nu troso nznau, ten jie vietoj kazka padaro. man ka sake susiprikti tai as ir supirkau. Komplektas: siurblys, zvaigzde, vakumo siurblys, kuro filtro kronsteinas.
beje koki dar kamsciai i bloka?

iMechanic neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 17:29   #5
EdgarasR
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 33

EdgarasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
nu troso nznau, ten jie vietoj kazka padaro. man ka sake susiprikti tai as ir supirkau. Komplektas: siurblys, zvaigzde, vakumo siurblys, kuro filtro kronsteinas.
beje koki dar kamsciai i bloka?
na man sake kad yra ten kazkokie kamsciai i bloka, as ir tiek tezinau. o siurbli is mb vito pirkai ar koki? kiek noretum uz ta visa ka parasei?

EdgarasR neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 17:37   #6
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė EdgarasR View Post
na man sake kad yra ten kazkokie kamsciai i bloka, as ir tiek tezinau. o siurbli is mb vito pirkai ar koki? kiek noretum uz ta visa ka parasei?
nznau kas tau ka seke, bet tas zmogus su kuriuom kalbejau to neminejo. Pasuk jam ir pasiteirauk visko 867511921. Ar toki jau turi?
Siurblys is w124. Kainos dar nznau. Reik sugalvot Jei tikrai reiks tada kreipkis, nes dar gal ir paciam prireiks, nors maniskis ir nesioziuoja dabar

iMechanic neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 17:47   #7
EdgarasR
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 33

EdgarasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
nznau kas tau ka seke, bet tas zmogus su kuriuom kalbejau to neminejo. Pasuk jam ir pasiteirauk visko 867511921. Ar toki jau turi?
Siurblys is w124. Kainos dar nznau. Reik sugalvot Jei tikrai reiks tada kreipkis, nes dar gal ir paciam prireiks, nors maniskis ir nesioziuoja dabar
tai as rimtai ir domiuosi, sakyk savo kaina ir fsio, tada atleksiu pasiimt ar kazkaip per autika atsiusi, as lt pervesiu tau. o kur tas meistras yra kur nr davei? pas tave 2.2d, 70 kw? tavo siurblys su trumpu ar ilgu laidu? beje visas tas dalis zvaigzde kronsteina irgi is 124 piurkai ar pagal kazkokius ismatavimus? ne man tipo sake kad is vito tinka

EdgarasR neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 17:52   #8
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė EdgarasR View Post
tai as rimtai ir domiuosi, sakyk savo kaina ir fsio, tada atleksiu pasiimt ar kazkaip per autika atsiusi, as lt pervesiu tau. o kur tas meistras yra kur nr davei? pas tave 2.2d, 70 kw? tavo siurblys su trumpu ar ilgu laidu?
is Utenos meistras. as taves ir klausiu ar ne tas pats nr? pas mane trumpu laidu lyg. pagla tai nesidomejau. as zinau koda siurblio ir pagal tai domiuosi. beje maniskis apatinis kodas is tos nuorodos http://www.dresdner-einspritzsysteme...kte/site__197/
kainos nepasakysiu nes nznau kiek ivertint. reik pasidomet kokios rinkos kainos.

iMechanic neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 17:56   #9
EdgarasR
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 33

EdgarasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
is Utenos meistras. as taves ir klausiu ar ne tas pats nr? pas mane trumpu laidu lyg. pagla tai nesidomejau. as zinau koda siurblio ir pagal tai domiuosi. beje maniskis apatinis kodas is tos nuorodos http://www.dresdner-einspritzsysteme...kte/site__197/
kainos nepasakysiu nes nznau kiek ivertint. reik pasidomet kokios rinkos kainos.
kur as skambinau tai nr 862796768. pasidomek kaina ir papiesk man, nes sakau belekaip uzkniso tos nesamones, o ir kita men i latvius reik varyti, tai jau ir baime ima su juo vazinet
tai vienas is tu 5 kodu jei bus tai tinka is w124 ane?

EdgarasR neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 18:09   #10
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė EdgarasR View Post
kur as skambinau tai nr 862796768. pasidomek kaina ir papiesk man, nes sakau belekaip uzkniso tos nesamones, o ir kita men i latvius reik varyti, tai jau ir baime ima su juo vazinet
tai vienas is tu 5 kodu jei bus tai tinka is w124 ane?
cia tie kodai nesvarbus, tu paklausiai koks mano siurblys as tau parodziau. 2.2D su LUCAS siurbliu tinka visi Bosch siurbliai is w124 66kW, Vito 2.3 motoru ir busu 207 ir 208 47kW. Viskas.

iMechanic neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.