MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Diskusija: Langu Tamsinimas, Gerai? Blogai? taip pat peticija norintiems pasirasyti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=187)

Mexx 2008-02-17 19:00

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 2283)
be abejo kad stabdo paziurejus i vairuotoja jei kyla bent koks itarimas, ar koks dirzas neuzsegtas ar veidukas sutines, tie kurie stovi ir butent viska akylai stebi, tai kaip nestabdys? (beje kaip sukontroliuos del dirzu?) Maga buvo iseme ir pakankamai gera, kas del stikliuku net nepagalvojau, o gal tai tiesiog nesukele nepatogumo emiau ir issiurbiau, nemalonesnis momentas buvo, kad maga iseme. Beje naiva butu galvot kad ims ir leis visiems tamsintis. Vat cia tai naiva. Bent jau artimiausiu metu. Gal kazkada po 10 metu ar pan. Jei kas LT pasikeis i gera puse. Zodziu aiski tavo pozicijia, neesu as priesininkas pleveliu, grazu ir man, bet kaip sakiau esu pries del kitu priezasciu.

Prie ko cia tie dirzai???!!!! ... Cia yra mano asmeninis reikalas, ar as seguosi dirza ar ne!!! Ir jei mane sustabde mentai nubaus uz dirzus - as juos paduosiu i teisma! Ne wienas wariantas jau yra toks buwes ir, beje, wisi ieskiniai yra laimeti ne mentu naudai ... o ieskiniu teikejai buwo paprasciausi studentai!!! Tai kad, cia yra mano gyvybe ir as darau su ja ka noriu, mano gywenimas - gywensiu kaip noresiu ...

Mamka22 2008-02-17 19:17

Citata:

Pradžioje rašė Mexx (Post 4017)
Prie ko cia tie dirzai???!!!! ... Cia yra mano asmeninis reikalas, ar as seguosi dirza ar ne!!! Ir jei mane sustabde mentai nubaus uz dirzus - as juos paduosiu i teisma! Ne wienas wariantas jau yra toks buwes ir, beje, wisi ieskiniai yra laimeti ne mentu naudai ... o ieskiniu teikejai buwo paprasciausi studentai!!! Tai kad, cia yra mano gyvybe ir as darau su ja ka noriu, mano gywenimas - gywensiu kaip noresiu ...

idomu idomu...:ohne:

mb001 2008-02-17 21:36

Citata:

Pradžioje rašė Mexx (Post 4017)
Prie ko cia tie dirzai???!!!! ... Cia yra mano asmeninis reikalas, ar as seguosi dirza ar ne!!! Ir jei mane sustabde mentai nubaus uz dirzus - as juos paduosiu i teisma! Ne wienas wariantas jau yra toks buwes ir, beje, wisi ieskiniai yra laimeti ne mentu naudai ... o ieskiniu teikejai buwo paprasciausi studentai!!! Tai kad, cia yra mano gyvybe ir as darau su ja ka noriu, mano gywenimas - gywensiu kaip noresiu ...

na, kazkaip nesitiki del laimejimu...

o del dirzu, tai dar karta pakartosiu - NEZAISKIT SU SAVO GYVENIMU, JI TIK VIENA TURITE... viriskuma tikrai ne toj vietoj rodot...

dyzelis 2008-02-17 21:57

siaip tai jo neveltui gamintojas tuos dirzus sugalvojo.. Tik nevisi matyt dar yra tiesiogiai susidure.. o dirzai labai daug gali, Labai.

mb001 2008-02-17 22:18

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 4063)
siaip tai jo neveltui gamintojas tuos dirzus sugalvojo.. Tik nevisi matyt dar yra tiesiogiai susidure.. o dirzai labai daug gali, Labai.

tai vat, kai sveikata ar net gyvybe man jie isgelbejo, tai net minciu daugiau nebuna, kad nesidet dirzo...

Mexx 2008-02-17 22:36

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 4057)
na, kazkaip nesitiki del laimejimu...

o del dirzu, tai dar karta pakartosiu - NEZAISKIT SU SAVO GYVENIMU, JI TIK VIENA TURITE... viriskuma tikrai ne toj vietoj rodot...

Nieks cia nieko nezaidzia ... o wyriskumas cia nieko detas! Cia yra laiswe rinktis ... Tawo asmeninis apsisprendimas - ar segsiesi dirza ar ne! Nuo to ar segsiesi ar ne - aplinkiniai nenukencia! ...pabreziu - cia TIK TAWO wieno reikalas ...

mb001 2008-02-17 22:40

Citata:

Pradžioje rašė Mexx (Post 4066)
Nieks cia nieko nezaidzia ... o wyriskumas cia nieko detas! Cia yra laiswe rinktis ... Tawo asmeninis apsisprendimas - ar segsiesi dirza ar ne! Nuo to ar segsiesi ar ne - aplinkiniai nenukencia! ...pabreziu - cia TIK TAWO wieno reikalas ...

na, uz tai, kad rulete - ar grisiu, ar negrisiu sveikas (ar net gyvas) namo...

Mexx 2008-02-17 22:41

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 4063)
siaip tai jo neveltui gamintojas tuos dirzus sugalvojo.. Tik nevisi matyt dar yra tiesiogiai susidure.. o dirzai labai daug gali, Labai.

As ir nesiginciju del saugumo! Tikrai ne ... as pilnai sutinku, kad jie apsaugo gyvybe ... BET ... kokia teise turi mentai bausti mane uz tai, kad ju nesisegu???? Cia ne ju reikalas! ... taip - tai saugu, BET TIK MAN, o ne tarkim kazkam einanciam gatwe! .... na zodziu, as nieko nenoriu itikineti, kad nesisegtu dirzu (jei taip supratote, mieli kolegos ;) ..) ... norejau tik pasakyti, kad cia tik asmeninis reikalas ... peace...

Mamka22 2008-02-18 12:22

Citata:

Pradžioje rašė Mexx (Post 4068)
As ir nesiginciju del saugumo! Tikrai ne ... as pilnai sutinku, kad jie apsaugo gyvybe ... BET ... kokia teise turi mentai bausti mane uz tai, kad ju nesisegu???? Cia ne ju reikalas! ... taip - tai saugu, BET TIK MAN, o ne tarkim kazkam einanciam gatwe! .... na zodziu, as nieko nenoriu itikineti, kad nesisegtu dirzu (jei taip supratote, mieli kolegos ;) ..) ... norejau tik pasakyti, kad cia tik asmeninis reikalas ... peace...

Nu jo as uz taika forume. Bet vis tiek gyvenime yra bendru taisykliu, nepaisant, kad siuo metu gyvename ale demokratijoj. Nes su tokiu poziuriu darau ka noriu tai jau gausis anarchija, tarkim einu nuogas ir demonstruoju visas savo grozybes, nes as taip noriu, tiesiogines zalos juk irgi niekam nedarai, bet manau, kad mentai staigia uzpakuotu ir baudike jei ne visa byla gautm :)
Drisiu priestarauti, kad dirzo nesidejimas niekam nekenkia, taip tiesiogiai nekenkia, bet netiesiogiai zala yra labai didele, nes tarkim tevelis nesisega dirzo tai automatiskai jo vaikas irgi nesisegs ir t.t.

O del langu tamsinimo as esu ir uz, ir pries...

mariukaz 2009-02-24 21:45

niekas neleis tamsinti priekiniu langu ir jokios peticijos nepades.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.