MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Diskusija: Langu Tamsinimas, Gerai? Blogai? taip pat peticija norintiems pasirasyti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=187)

arbuzas 2009-03-13 10:57

Man idomi liaudies nuomone.
As pavyzdziui manau, kad avantgardo langus tamsint yra nusiklatimas. Jie ir taip lengvai tonuoti, o uzdeda ta pleve be reikalo. Ka jus manot?

driuliauskas 2009-03-13 11:02

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 19105)
Man idomi liaudies nuomone.
As pavyzdziui manau, kad avantgardo langus tamsint yra nusiklatimas. Jie ir taip lengvai tonuoti, o uzdeda ta pleve be reikalo. Ka jus manot?

mano nuomone tokia.:) nesu as jau toks baisus kad slepciausi nuo visuomines:) leistu tamsinciausi, neleidzia nu ir nafik to reikia galiu apseit ir be to:)

tech1 2009-03-13 11:11

:ploja:
Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 19106)
mano nuomone tokia.:) nesu as jau toks baisus kad slepciausi nuo visuomines:) leistu tamsinciausi, neleidzia nu ir nafik to reikia galiu apseit ir be to:)


arbuzas 2009-03-13 11:15

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 19106)
mano nuomone tokia.:) nesu as jau toks baisus kad slepciausi nuo visuomines:) leistu tamsinciausi, neleidzia nu ir nafik to reikia galiu apseit ir be to:)

As ne to klausiu. Ka jus galvojat apie tonuotu langu tamsinima? Jie juk ir taip graziai melyni atrodo.

Mukshas 2009-03-13 11:17

bet tam filmuke gi ne milvydas ar kas ten, nesuprantu, ten gi Arturas - buves scorpio klubo prezidentas :) as ji asmeniskai pazystu, ar as ne taip supratau kazka kad filmukas apie viena, o snekat apie kazka kita? :) pas ta artura masinoj visa laika aliumine bita ir pistoletas :D beje jis kaunietis ....

driuliauskas 2009-03-13 11:18

na pas mane ne melyni bet ALL-ROUND WD-GREEN GLASS. tai kaskaip man to pakanka. beto uztamsinus plionke manau fignia kokia tai gautusi. :)

Mukshas 2009-03-13 11:19

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 19110)
As ne to klausiu. Ka jus galvojat apie tonuotu langu tamsinima? Jie juk ir taip graziai melyni atrodo.

tas tamsinimas juk ne priverstinis, jei ir ivestu istatyma kad galima, jei tau graziai tonuota gamykliskai aisku kad nereikia nieko daryti, bet ne visi vazineja su avangardiniais mersais :D kurie is saves jau grazus

tech1 2009-03-13 11:22

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 19111)
bet tam filmuke gi ne milvydas ar kas ten, nesuprantu, ten gi Arturas - buves scorpio klubo prezidentas :) as ji asmeniskai pazystu, ar as ne taip supratau kazka kad filmukas apie viena, o snekat apie kazka kita? :) pas ta artura masinoj visa laika aliumine bita ir pistoletas :D beje jis kaunietis ....

Juskauskas vilnietis, ir jis bitos tikrai nesivezioja ... sunkiai ja nulaikytu :D

Mukshas 2009-03-13 11:25

Citata:

Pradžioje rašė tech1 (Post 19114)
Juskauskas vilnietis, ir jis bitos tikrai nesivezioja ... sunkiai ja nulaikytu :D

nu gerai, bet filmuke tai ne jusnauskas

ruffis 2009-03-13 11:38

is patirties :)
turejau w203 tamsintais langais (silpniausiu) per metus tik 1 karta sustabde.
dabar w211 su tokiu paciu tamsinimu isvis nestabdo.
Isvada: MB nestabdo su tamsintais langais ;)))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.