Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-10-13, 14:15   #61
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

na sutikim kad liaudies daugeja forume visokio plauko zmoniu yra, aisku linksmiau kai visi draugiski

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 14:41   #62
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,954

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Klausykit, mane jau užkniso ta agresija forume. Aš čia vienas seniausių narių ir puikiai atsimenu kaip pradžioje buvo viskas gerai. Visi diskutavome, dalinomės nuomonėmis, buvo daugiau pagyrimų nei peikimų. Dabar gi atsiranda įvairiausi Rimvydai, kurie parašo 36 postus, iš kurių tikriausiai nė vieno naudingo, o pliekia žodžiais kitų darbus atsilošęs. Per tokius kaip tamsta (tokių yra daug), šitas forumas išsigimsta, degraduoja. Asmeniškai aš daugiau jokiuose forumuose nesilankau ir neslankiau. Mane užkabino jis dėl žmonių, atrodžiusių mandagiais...
tai taip iseina,kad naujokai negali reikst savo nuomones? Na gal kai buvot tik 15 nariu,gal ir sededavote cia vien girdami savo bolidus ir visus trukumus kuriuos pastebedavote nutyledavot. Visi naujokai kurie prisiregistruoja ir parodo savo auto yra sutrypiami i moli, tai ratai blogi,tai langai nevisi uztamsinti,tai faros ping pong,tai groteles taivanio, auto su dujom tai visai ne automobilis.Arba jei naujokas uzduoda klausima,tai iskart yra uzpuolama,kad nemoka naudotis paieska. Laikas bega, nariu daugeja, aisku kuo toliau tuo labiau bus kritikos.Jei norejot privatumo, tai reikejo uzdara foruma daryt,neisijeist nauju nariu.
Kaip pvz as parasiau,kad man negrazus ratai MB140,tai suprato kaip didziausia izeidima, as jo nenorejau visai izeis del ratu.Ka as negalejau isreikst savo nuomones? cia manau yra ir kitu nauju nariu kurie turi savo pastabu apie senu nariu automobilius,bet paprasciausia bijo pareiksti nuomone.

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 14:41   #63
giedriuzxz
 
giedriuzxz's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-05-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 119

giedriuzxz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Klausykit, mane jau užkniso ta agresija forume. Aš čia vienas seniausių narių ir puikiai atsimenu kaip pradžioje buvo viskas gerai. Visi diskutavome, dalinomės nuomonėmis, buvo daugiau pagyrimų nei peikimų. Dabar gi atsiranda įvairiausi Rimvydai, kurie parašo 36 postus, iš kurių tikriausiai nė vieno naudingo, o pliekia žodžiais kitų darbus atsilošęs. Per tokius kaip tamsta (tokių yra daug), šitas forumas išsigimsta, degraduoja. Asmeniškai aš daugiau jokiuose forumuose nesilankau ir neslankiau. Mane užkabino jis dėl žmonių, atrodžiusių mandagiais...
Pagarba! O rimvydui siulyciau savo nuomone pasilikt sau paciam jai tau viskas isgaidinta atrodo...

giedriuzxz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 14:44   #64
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
na sutikim kad liaudies daugeja forume visokio plauko zmoniu yra, aisku linksmiau kai visi draugiski
Na aš gal ne toks tolerantiškas kaip tu, Tomski. Tiesiog žmogus per vieną dieną forume gavo tiek neigiamo pi-d*, kad,tikriausiai ausys visą naktį kaito. Man tai tikrai nepatinka. Taip neturi būti. Konec svaizi

Aš nesu prieš kritiką, aš esu prieš konkretų dėjimą į šuns dienas. Kai pasakai, kad "man tavo ratai negražūs" tai yra kritika, kai "išgaidinai bemsą, išgaidinsi ir mersą" čia jau yra visiškai tiesioginis darbo, kurį žmogus atliko, įžeidimas. Daugiau tikrai nebeteršiu Konec svaizi

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO

Paskutinį kartą redagavo arbuzas; 2010-10-13 14:49 val. Priežastis: Pridėsiu atsakyma į stepaskeda postą
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 14:52   #65
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė s4crificed View Post


p.s šiaip kol tu nepasireiškei, tai nieko gaidiško šitoj temoj nesimatė..
sitas geras
Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Klausykit, mane jau užkniso ta agresija forume. Aš čia vienas seniausių narių ir puikiai atsimenu kaip pradžioje buvo viskas gerai. Visi diskutavome, dalinomės nuomonėmis, buvo daugiau pagyrimų nei peikimų. Dabar gi atsiranda įvairiausi Rimvydai, kurie parašo 36 postus, iš kurių tikriausiai nė vieno naudingo, o pliekia žodžiais kitų darbus atsilošęs. Per tokius kaip tamsta (tokių yra daug), šitas forumas išsigimsta, degraduoja. Asmeniškai aš daugiau jokiuose forumuose nesilankau ir neslankiau. Mane užkabino jis dėl žmonių, atrodžiusių mandagiais...
pagarba

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 14:53   #66
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė giedriuzxz View Post
Pagarba! O rimvydui siulyciau savo nuomone pasilikt sau paciam jai tau viskas isgaidinta atrodo...
nuomones niekam, niekada nereikia pasilikti sau. O nemokejimas jos prideramai isreiksti rodo "auksta isprusimo lygi". taip, kad apie tokius dzigitus geriau patyleti ir nelysti jiems y akis.
Administratorius yra prases pranesti apie kiekviena nepagarbu ar nekorektiska posta. tai padaryti galima paspaudus raudona icona su sauktuku. tokiu atveju bus imamasi veiksmu ir "dzigitas" bus ispetas.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 15:12   #67
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,970

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Klausykit, mane jau užkniso ta agresija forume. Aš čia vienas seniausių narių ir puikiai atsimenu kaip pradžioje buvo viskas gerai. Visi diskutavome, dalinomės nuomonėmis, buvo daugiau pagyrimų nei peikimų. Dabar gi atsiranda įvairiausi Rimvydai, kurie parašo 36 postus, iš kurių tikriausiai nė vieno naudingo, o pliekia žodžiais kitų darbus atsilošęs. Per tokius kaip tamsta (tokių yra daug), šitas forumas išsigimsta, degraduoja. Asmeniškai aš daugiau jokiuose forumuose nesilankau ir neslankiau. Mane užkabino jis dėl žmonių, atrodžiusių mandagiais...

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 15:14   #68
Rimvydas
 
Rimvydas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-15
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 162

Rimvydas is on a distinguished road



Standartinis

Logiškai pagalvokit,kaip atsiranda antituningas - kai kažkas daroma ir nepadaroma iki galo. Neesu nusiteikęs agresyviai, tiesiog juokas ima iš tokių žmonių,kurie daro ir nepadaro. Dabar pirkai Mersą ir prie jo dėsi rankas,tai logiška, kad jau Bemwas liks nuošaly. BMW forume gyreisi gyreisi ir kas iš to gavosi? Likai pajuokų objektu ir blogu pavyzdžiu. Pamąstyk apie tai, o ne komiksus postink. "Haters" yra viena,o blaiviai mąstantys yra visai kas kita

Rimvydas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 15:18   #69
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

ne apie tiuninga diskusija, o apie tavo issireiskima Rimvydai, tai ka pasakei aname poste, galima buvo pasakyt viska ta pati , tik truputi graziau

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 15:33   #70
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rimvydas View Post
Išgaidino Bemwą,o dabar jau Mersą gaidins. Tu tą e36'ą pabaik iki galo,o paskui imk kitą daryt.
Citata:
Pradžioje rašė Rimvydas View Post
Logiškai pagalvokit,kaip atsiranda antituningas - kai kažkas daroma ir nepadaroma iki galo. Neesu nusiteikęs agresyviai, tiesiog juokas ima iš tokių žmonių,kurie daro ir nepadaro. Dabar pirkai Mersą ir prie jo dėsi rankas,tai logiška, kad jau Bemwas liks nuošaly. BMW forume gyreisi gyreisi ir kas iš to gavosi? Likai pajuokų objektu ir blogu pavyzdžiu. Pamąstyk apie tai, o ne komiksus postink. "Haters" yra viena,o blaiviai mąstantys yra visai kas kita

nu va. viskas aiskiai su tam tikra kritika isakyta. galejei taip parasyti pirmame savo poste sioje temoje.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.