Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-27, 09:56   #7
NaktiesVejas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-26
Pranešimai: 27

NaktiesVejas is on a distinguished road



Standartinis

Hmm.. tai zodziu su CLK ne automatu geriau net neprasidet?... t.y. tokiai masinai tik automatas? Na mane gasdina tik vienas dalykas, kad veliau parduot bus labai sunku..
Ir siaip, kokia reali kaina siuo metu yra CLK nuo 2001 m (dar ne feisliftui)? Nes kaip sakiau kainos labai svyruoja tai sunku susigaudyt, todel ir noriu specu atsakymu kurie ismano. Domiuos CLK 200 2001 m. mechanine, su visais navarotcikais..


Citata:
Pradžioje rašė Bombardier View Post
Nieko tokio. Tam sitas forumas ir yra, kad savo ziniom ir patirtim dalintumes. Sveiki prisijunge!
O apie CLK daug negaleciau pasakoti, kadangi tiesiogiai nesu susidures. Siaip tik galiu pasakyt, kad parduodant, ne tik navarotai, bet ir greiciu deze turi didele itaka. Su automatine zymiai lengviau parduot. Ju ir pasiula zymiai mazesne lyginant su mechaninemis.

NaktiesVejas neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.