Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-19, 16:41   #11
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

vyrai - atminkit, kad priežasties reikia ieškoti, nes ji savaime nedings. Savaime tik sloga gali praeiti. Nei šarnyrai nei traukės čia neitakos tokio skirtumo tarp kairio sukimo ir dešinio. Bėda kolonėlėse su tepalo pralaidumu per vožtuvus arba siurbliai pavargę jau gali būti, bet man labiau panašu į vožtuvus. Šiaip čia ne mano specializacija, bet iš bendro supratimo dėstau

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 16:57   #12
Ceslav
 
Ceslav's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 316

Ceslav is on a distinguished road



Standartinis

kaip tik bus galimybe uzsuksiu pas meistrus, problema tame kad jie savaitgaliais nedirba

__________________
GOLF 5, 1.9TDI
Ceslav neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 18:15   #13
Tomukas
 
Tomukas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Londonas
Pranešimai: 23

Tomukas is on a distinguished road



Standartinis

Kai dar buvau Lietuvoje skambinau vienam mechanikui is Silberauto jis sake ,kad greiciausiai bus kazkokia dezute, daznai buna problemos. Siuo metu esu UK, cia mokausi automobiliu inzinerija ir pas destitoja paklausiau kas galetu but, tai jis sake kai bus laisvesnis garazas kuriam atlikinejam praktika leis paziuret nes ir jam idomu visai. Kai suzinosiu kame beda butinai parasysiu.

__________________
Nissan 200sx 1992 (SOLD)
BMW e39 2.5d 2001 (SOLD)
Citroen berlingo 2006 (SOLD)
Opel Astra 2.0DTI 1999 (SOLD)
MB E270CDI 2000 (SOLD)
Volvo S40 2.0T 1999 Daily
VW Kafer Weekend
BMW E39 525D 2000 Daily
Tomukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 19:53   #14
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Na man buvo pries kuri laika nusibaiges vairo stiprintuvo siurblys, tai viska prasniukstinejus, cia: http://www.at-hidraulic.eu/ normaliausia kaina gavosi tvarkymo ir garantija metams dave. Taip pat jie ten gali patikrinti visa vairo sistemos darba, sandaruma ir panasiai. Praktiskai prie Silberio isikure jie.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-19, 20:14   #15
Ceslav
 
Ceslav's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 316

Ceslav is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Na man buvo pries kuri laika nusibaiges vairo stiprintuvo siurblys, tai viska prasniukstinejus, cia: http://www.at-hidraulic.eu/ normaliausia kaina gavosi tvarkymo ir garantija metams dave. Taip pat jie ten gali patikrinti visa vairo sistemos darba, sandaruma ir panasiai. Praktiskai prie Silberio isikure jie.
pas situs ir noriu vaziuoti tik jie nedirba savaitgaliais, o darbo dienom neturiu laisvo laiko, jie geriausiai Vilniui tvarko.

__________________
GOLF 5, 1.9TDI
Ceslav neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-08, 21:14   #16
Tomukas
 
Tomukas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Londonas
Pranešimai: 23

Tomukas is on a distinguished road



Standartinis

Siandien isauso ta diena, kadanga pagaliau dabaige mane sitoks vairo veikimas ir pasikeliau masina , labai daug laiko ardyt neturejau, bet snekejau su tikrai gerais mechanikais, o ne tokeis kur Lietuvoj garazuose dirba, ir sake, kad tokia beda geriausia tvarkyti merso salone arba nusipirkti isvis nauja daly, asmeniskai pas mane probelema yra sitoj daly ten viduj kazkur pasislenka/luzta ir uzblokuoja skyscio tekejima i viena puse, cia yra kai kurie mersu beda, todel reikes dabar paziuret kaip likviduoti sita problema

__________________
Nissan 200sx 1992 (SOLD)
BMW e39 2.5d 2001 (SOLD)
Citroen berlingo 2006 (SOLD)
Opel Astra 2.0DTI 1999 (SOLD)
MB E270CDI 2000 (SOLD)
Volvo S40 2.0T 1999 Daily
VW Kafer Weekend
BMW E39 525D 2000 Daily
Tomukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-08, 21:18   #17
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomukas View Post
Siandien isauso ta diena, kadanga pagaliau dabaige mane sitoks vairo veikimas ir pasikeliau masina , labai daug laiko ardyt neturejau, bet snekejau su tikrai gerais mechanikais, o ne tokeis kur Lietuvoj garazuose dirba, ir sake, kad tokia beda geriausia tvarkyti merso salone arba nusipirkti isvis nauja daly, asmeniskai pas mane probelema yra sitoj daly ten viduj kazkur pasislenka/luzta ir uzblokuoja skyscio tekejima i viena puse, cia yra kai kurie mersu beda, todel reikes dabar paziuret kaip likviduoti sita problema
Nu tai suprantama, kad su gerais meistrais pašnekėjus tau pasiūlys geriausią sprendimo būdą. Visada apsimoka viską pakeisti visiškai naujom detalėm, visgi nemanau kad apsimoka sumokėti antrą automobilio kainą už vieną dalį, nes dar daug ką reikės keisti, tai jei keisi vien originaliom detalėm tai geriau jau naują automobilį pirkti su garantija.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-08, 22:38   #18
Tomukas
 
Tomukas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Londonas
Pranešimai: 23

Tomukas is on a distinguished road



Standartinis

As ziurejau nelabai daug ir kainuoja as UK gyvenu tai cia kaina naujo svyruoja nuo 300 iki 400svaru , kaip uz toki daigta manau nedaug, o jusu automatiskai pilnai susisukanciu vairu biski ir rizika yra vazinet , pats buciau pirkes sau masina tai nebuciau su tokiu minusu, bet nebuvau Lietuvoje ir zmogus pirkdamas nepastebejo turbut aisku mokejau nedaug tai labai nesigailiu

__________________
Nissan 200sx 1992 (SOLD)
BMW e39 2.5d 2001 (SOLD)
Citroen berlingo 2006 (SOLD)
Opel Astra 2.0DTI 1999 (SOLD)
MB E270CDI 2000 (SOLD)
Volvo S40 2.0T 1999 Daily
VW Kafer Weekend
BMW E39 525D 2000 Daily
Tomukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-08, 23:21   #19
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomukas View Post
Siandien isauso ta diena, kadanga pagaliau dabaige mane sitoks vairo veikimas ir pasikeliau masina , labai daug laiko ardyt neturejau, bet snekejau su tikrai gerais mechanikais, o ne tokeis kur Lietuvoj garazuose dirba, ir sake, kad tokia beda geriausia tvarkyti merso salone arba nusipirkti isvis nauja daly, asmeniskai pas mane probelema yra sitoj daly ten viduj kazkur pasislenka/luzta ir uzblokuoja skyscio tekejima i viena puse, cia yra kai kurie mersu beda, todel reikes dabar paziuret kaip likviduoti sita problema
Siaip Lietuvoj garazuose meistrai beveik visad yra visa galva aukstesni nei brangiuose srvisuose.

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-08, 23:55   #20
Tomukas
 
Tomukas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Londonas
Pranešimai: 23

Tomukas is on a distinguished road



Standartinis

Cia jau jums sprest, as asmeniskai nemoku dar daug ko daryt, uztat dabar mokausi, bet savo masina maximaliai stengiuos tvarkytis tik pats ne del to kad taupau pinigus o delto kad man nepatinka kai kas nors ka nors daro su mano masina. Mano masina- niekam neskolinama, niekam neduodama pravaziuot ar iki kazkur davaziuot, cia net keleiviam yra taisykles

__________________
Nissan 200sx 1992 (SOLD)
BMW e39 2.5d 2001 (SOLD)
Citroen berlingo 2006 (SOLD)
Opel Astra 2.0DTI 1999 (SOLD)
MB E270CDI 2000 (SOLD)
Volvo S40 2.0T 1999 Daily
VW Kafer Weekend
BMW E39 525D 2000 Daily
Tomukas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.